Profile cover photo
Profile photo
BestDrive
453 followers
453 followers
About
BestDrive's posts

Post has attachment
Samochodowa klimatyzacja, która pozostawała bezczynna przez pół roku, może się nie włączyć bez interwencji serwisu. Jest to układ wyjątkowo wrażliwy na bezczynność.

Post has attachment
Dodatki do paliwa ułatwiające regenerację filtrów cząstek stałych to chemia, która bez wątpienia działa. Pytanie: czy można ją bezpiecznie stosować i czy to się opłaca?

Post has attachment
Wielu właścicieli aut z większym przebiegiem zmienia olej syntetyczny na półsyntetyczny lub nawet mineralny wierząc, że to przedłuży życie silnika. Jednocześnie panuje przekonanie, że takiej zmiany nie powinno się już odwracać. Czy to prawda?

Post has attachment
Instalacje LPG są w miarę bezpieczne dla silników pod warunkiem akceptacji przez użytkownika pewnych ograniczeń i mądrego korzystania z paliwa alternatywnego. Próba oszczędzania ponad miarę kończy się zawsze tak samo: usterką.
Photo

Post has attachment
Częstotliwość automatycznej regeneracji filtra cząstek stałych, wbrew pozorom, nie jest dobrym wskaźnikiem jego kondycji. Czasem przyczyną szybkiego zapełniania DPF-a wcale nie jest jego zużycie

Post has attachment
Najtańsze zamienniki oryginalnych reflektorów miewają przyzwoitą jakość, jednak zdarza się i tak, że są istotnie gorsze od fabrycznych części. Czym się różnią?

Post has attachment
Klientów wita Tharcik Mechanik

Post has attachment
Usterka czujników parkowania może objawiać się całkowitym niedziałaniem lub tylko pogorszeniem działania systemu, a także uciążliwymi komunikatami przypominającymi o usterce. Tymczasem nie są to układy trudne w naprawie.

Post has attachment
Można ostatnio zaobserwować usterki opon spowodowane... nieostrożnym myciem samochodu. W jaki sposób można uszkodzić ogumienie podczas rutynowego mycia pojazdu?

Post has attachment
Używane opony cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza komplety tańsze 2-3-krotnie od nowych opon. Choć w niektórych przypadkach nabywcy używanych opon są zadowoleni, to jednak równie często czują się oszukani. Jakie są zagrożenia?
Wait while more posts are being loaded