Profile cover photo
Profile photo
Bestcar Jacek Polczyk. Skup i sprzedaż samochodów używanych na śląsku.Skup aut Katowice i okolice
10 followers
10 followers
About
Bestcar Jacek Polczyk. Skup i sprzedaż samochodów używanych na śląsku.Skup aut Katowice i okolice's interests
View all
Bestcar Jacek Polczyk. Skup i sprzedaż samochodów używanych na śląsku.Skup aut Katowice i okolice's posts

Post has attachment
Skup i sprzedaż samochodów na śląsku , zapraszamy . Kupimy Twój samochód
Photo

Post has attachment
Akutalnie w sprzedaży samochody różnych marek. Zapraszamy do skupu samochodów na śląsku. Przyjeżdżamy do klienta, płacimy gotówką.


Prowadzimy także sprzedaż samochodów! Polecamy serdecznie.
http://bestcar-chorzow.pl


Post has attachment
Z naszych usług każdego dnia korzysta wielu Klientów. Pozwala nam to zachować niskie marże, dzięki czemu oferujemy korzystne ceny dla Klientów. Jeśli szukacie godnej zaufania firmy, której możecie sprzedać swój samochód, zapraszamy! Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://bestcar-chorzow.pl/. 
Photo

Post has attachment
Zachęcamy Państwa do regularnego odwiedzania naszej strony. Specjalnie dla Was zamieszczamy samochody na sprzedaż dostępne w konkurencyjnych cenach. Wasza satysfakcja jest priorytetem naszej działalności! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://bestcar-chorzow.pl/.
Photo

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów skupujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Dla nas nie istotne jest jakiej marki jest Wasze auto! Od początku naszej działalności ukierunkowani byliśmy na usatysfakcjonowanie Klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na stronie: http://bestcar-chorzow.pl/. 
Photo

Post has attachment
Wystarczy jedynie skontaktować się z nami telefonicznie, abyśmy przyjechali na spotkanie pod wskazany przez Was adres. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://bestcar-chorzow.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że decydując się na nasze usługi odzyskacie od ubezpieczyciela niewykorzystaną składkę OC? Ponadto wypłacamy natychmiast gotówkę za sprzedawany bądź złomowany pojazd. Na stronie: http://bestcar-chorzow.pl/ znajdziecie Państwo dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Specjalnie dla Państwa zajmujemy się złomowaniem samochodów. Klienci mogą liczyć u nas nawet na wypowiedzenie OC. Jesteśmy profesjonalistami, dla których satysfakcja jest najważniejsza, dlatego wystawiamy zaświadczenie o złomowaniu pojazdu. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://bestcar-chorzow.pl/.
Photo

Post has attachment
Zapraszamy na stronę internetową http://bestcar-chorzow.pl/category/aktualnie-sprzedajemy/. Znajdziecie ta aktualne oferty sprzedaży. Na ten moment kupicie u nas np. Fiata Punto za 950 zł. Posiadamy bardzo atrakcyjne oferty.
Wait while more posts are being loaded