Profile cover photo
Profile photo
Beşiktaş JK
505,780 followers -
Beşiktaş JK Resmi Hesabı | Beşiktaş JK Official
Beşiktaş JK Resmi Hesabı | Beşiktaş JK Official

505,780 followers
About
Posts

Post has attachment
Ziraat Türkiye Kupası Son 16 Turunda kuralar çekildi. Beşiktaşımız, Osmanlıspor ile eşleşti. İlk maç Aralık ayının son haftasında İstanbul'da, rövanş ise Ocak ayının 3. haftasında deplasmanda oynanacak. #Beşiktaş
Photo

Post has attachment
Atiba Hutchinson, Kanada'da rekorunu yenileyerek 6. kez 'Yılın Erkek Futbolcusu' ödülünün sahibi oldu. Üstün performansıyla Beşiktaşımıza değer katan Atiba'yı kutlarız. #Beşiktaş
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Antrenmanda keyifler yerinde 😎 #Beşiktaş
Photo

Post has attachment
Bu Pazar yine No:1903’teyiz. 100’den fazla çeşidiyle Açık Büfe Pazar kahvaltılarının vazgeçilmez mekanı, Beşiktaşlıların sosyal buluşma mekanı No:1903’te yerinizi ayırtmayı unutmayın. Detaylı bilgi ve rezervasyon için 0212 526 1903 #Beşiktaş
Photo

Post has attachment
Kadın Futbol Takımımızın ana sponsorluğu için AVON ile yapılan imza töreninden yansıyanlar...
#Beşiktaş
https://avon.com.tr
https://youtu.be/jO7xYGQCw5Q

Post has attachment
‪#CenkTosun'un Porto deplasmanındaki golüne sen de oy ver, grup müsabakalarının en güzel golü seçilsin!‬

‪👉 http://gotw.uefa.com/
Photo

Post has attachment
Beşiktaşımız Osmanlıspor maçına hazırlanıyor. 💪 #Beşiktaş
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.12.2017
9 Photos - View album

Post has attachment
Kadın Futbol Takımımızda yepyeni bir dönem başladı... Dünyanın önde gelen kozmetik ve güzellik markası AVON ile 3 yıllık ana sponsorluk anlaşması yapıldı.

İmza töreni Vodafone Park’ta Başkanımız Fikret Orman, AVON Genel Müdürü Orkun Gül, Kadın Futbol Takımı oyuncularımız ve teknik kadromuzun katılımıyla gerçekleştirildi.

Kadınların her alanda olduğu gibi futbolda da büyük başarılar kazanacağının inancıyla hayata geçirilen iş birliği ile kadın futbolunun bilinirliğini artırmak, daha fazla kadını izleyici ve oyuncu olarak bu spora kazandırmak hedefleniyor.

Başkanımız Fikret Orman, “Beşiktaş JK olarak, birçok farklı branşta olduğu gibi, kadın futbol takımımızın orta ve uzun vadede daha büyük başarılar elde etmesi için de farklı projeler ve iş birlikleri geliştirmeye devam ediyoruz. Kadın futbolu, destekleyici kurumlarla beraber, son dönemde artan seyirci ve medya ilgisiyle de dikkat çekiyor. Bu sistematik desteğin artışı gelecekte uluslararası başarıları da beraberinde getirecektir.
Kadınların günlük hayatında önemli bir yer tutan AVON markasının Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’nın ana sponsoru olması, futbolun sadece erkek oyunu olmaktan çıkıp, daha geniş bir kitleye hitap etmesi özelinde farklılık yaratması açısından da önem taşıyor. Yıllar boyu kadın istihdamına farklı bir boyut katarak, kadınlarla birlikte büyüyen AVON markasının, kadın futboluna ve takımımıza yapacağı katkı, temelde tüm eko-sistem için büyük bir değer taşıyor. Futbol endüstrisine örnek olacak bu anlaşmada katkısı bulunan herkese içtenlikle teşekkür ediyorum” dedi.

Orkun Gül ise şöyle konuştu: "AVON Genel Müdürü Orkun Gül ise “Avon olarak dünya çapında 6 milyondan fazla Temsilciye ek kazanç fırsatı sunan dünyanın en büyük ve en güçlü kadın ağına sahip şirketiyiz. Kuruluş hikayemiz; 1886 yılına, dünyada daha kadınların seçme ve seçilme hakkının olmadığı, kadın çalışma oranının yok denecek kadar az olduğu bir döneme dayanıyor. Ancak biliyoruz ki, 1886 yılından bu yana çok yol katedilmiş olsa da, kadınların yaşamın her alanında eşit koşullarla var olmasının önünde bazı engeller hala mevcut. Bunların önemli bir bölümü de sporda, özellikle futbolda var.
Bir futbol tutkunu olarak şunu itiraf etmeliyim ki, benim bile bu projeye kadar kadın futbolu alanındaki bilgim oldukça kısıtlıydı. Ama bu takımlarda görev alan sporcularımızın profesyonelliğini, teknik yeteneklerini ve en önemlisi de bu sporu bu seviyede yapabilmek için gösterdikleri fedakarlık ve özveriyi görünce, futbol sevgim bir kat daha arttı.
Kadın futbolcular bu spora, güzellik, özveri, çalışkanlık, fedakarlık ve kararlılık katıyor. Benim gibi tüm futbolseverlerin centilmenlik, hırs, yardımlaşma gibi konularda kadın futbolculardan öğreneceği çok şey var. Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’na sponsor olmaktan ve gelecekteki başarılara elele koşacak olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz.”

https://avon.com.tr
twitter.com/AvonTurkiye
facebook.com/AvonTurkiye
instagram.com/AvonTurkiye
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
14.12.2017
13 Photos - View album

Post has attachment
💪😎⚡️
#Beşiktaş
PhotoPhotoPhoto
13.12.2017
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded