Profile cover photo
Profile photo
Salon Kosmetyczny Bellissima
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Zabiegi kosmetyczne - pokój 2
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zabiegi kosmetyczne - pokój 1
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Manicure - pokój 2
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Manicure - pokój 1
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pedicure
Photo
Add a comment...

Zapraszam na naszą oficjalną witrynę: www.bellissima-online.pl
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam po urodę i zdrowy wygląd.

PEELING KAWITACYJNY

To nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry. Z powodzeniem zastępuje tradycyjne, manualne oczyszczanie twarzy. Jest to również bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych sposób na usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry. 

Peeling kawitacyjny wykonywany jest urządzeniem wytwarzającym fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda, tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. Dochodzi wtedy do usunięcia martwego naskórka.

Peeling kawitacyjny jest bezbolesnym i bezpiecznym zabiegiem, co jest jego zaletą. Głównym efektem peelingu kawitacyjnego jest odświeżona i oczyszczona skóra. Skóra zyskuje również poprawę krążenia, na skutek dotleniającego, nawilżającego i odmładzającego skórę mikro masażu, wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych. W wyniku poprawy krążenia skóra pobudza swoje komórki i zmusza je do naturalnej odnowy.

Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w wyniku czego uzyskiwany jest efekt sterylizacji. Dodatkowymi zaletami jest wygładzenie zmarszczek oraz delikatny masaż twarzy.

Peeling ultradźwiękowy przygotowuje również skórę do innych zabiegów kosmetycznych, poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.

Zabieg ten polecany jest zwłaszcza do bardzo wrażliwej, delikatnej i cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i posiadającej rozszerzone naczynka. 

Peeling kawitacyjny stosowany jest również jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający skórę trądzikową, ze skłonnościami do przetłuszczania się. Może być wykonywany na twarzy, dłoniach i plecach. Nie zaleca się stosowania zabiegu w miejscach, w których występuje lekkie krwawienie czy łuszczyca.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam po urodę i zdrowy wygląd.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Jest to nowa, potwierdzona naukowo, metoda ułatwiająca przenikanie kosmetyków poprzez otwarcie kanałów przy zastosowaniu prądu impulsowego o częstotliwości radiowej. Impulsy elektryczne ułatwiają i wzmagają przenikanie do skóry aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA TO:

• najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry;
• stosowana jest do odmładzania skóry, redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej;
• alternatywa dla klasycznej mezoterapii igłowej;

Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem bezpiecznym, ponieważ nie uszkadza błon komórkowych, a pozwala jedynie na wprowadzenie do poszczególnych komórek cząsteczek preparatów kosmetycznych. 

Obszary, które mogą być poddane mezoterapii, to: twarz, szyja, dekolt, ręce, brzuch, uda, pośladki i skóra owłosiona głowy. Zabiegi stosowane na obszary nadmiaru tkanki tłuszczowej powodują znaczne różnice objętości w miejscach, gdzie aplikowano preparaty lipolityczne. Zapewnia widoczne wyszczuplenie, redukcję cellulitu, przywraca elastyczność tkanki łącznej, głęboko regeneruje i nawilża skórę oraz poprawia krążenie. Mezoterapia bezigłowa pozwala wymodelować sylwetkę. Dzięki zachodzącemu zjawisku elektroporacji, można skutecznie dostarczyć do skóry niezbędne i najbardziej aktywne składniki z odpowiednio dobranych kosmetyków. Zabieg tonizuje mięśnie, stymuluje limfę i zwiększa penetrację w skórze właściwej. Pobudza również naturalne procesy odnowy biologicznej komórek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded