Profile cover photo
Profile photo
B2B Sp. z o.o.
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Infrastruktury chmurowe dynamicznie się rozwijają, przyspieszając tym samym transformację IT we współczesnych przedsiębiorstwach. Organizacje, dzięki wykorzystaniu infrastruktury definiowanej programowo (Software-defined infrastructure), kontenerów i narzędzi DevOps, są w stanie sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku.

Post has attachment
Firma #SUSE poinformowała o zamiarze rychłego wprowadzenia SUSE Enterprise Storage 5 na rynek. Oprogramowanie opiera się o open source’owy projekt #Ceph. Jest to pierwszy komercyjny system obsługujący interfejs BlueStore obiektowej pamięci w Ceph, która jest wyposażona w nowe funkcje pozwalające na tworzenie kopii zapasowych typu dysk-dysk.

Post has attachment
Platforma #SUSE CaaS jest w centrum uwagi na tegorocznej edycji konferencji #SUSECON. Tam właśnie poinformowano o zbliżającym się wydaniu wersji SUSE CaaS Platform 2. Ponadto firma SUSE zaprezentowała nowy produkt – SUSE Cloud Application Platform łączący technologię Cloud Foundry i Kubernetes. Platformy SUSE CaaS Platform 2 i SUSE Cloud Application dostępne będą jeszcze w tym roku.

Post has attachment
Dyskusja o wykorzystywaniu chmury publicznej w ostatnich latach znacząco się rozwinęła. Coraz więcej klientów dostrzega zalety płynące z przenoszenia podstawowych aplikacji biznesowych do chmur. Firmy, które rozwijają infrastrukturę chmurową, odkrywają nowe sposoby na wprowadzanie innowacji.

Post has attachment
Firma #SUSE poinformowała o nowych certyfikatach i wsparciu dla #SAP HANA i NetWeaver dla SUSE Linux Enterprise Server dla aplikacji SAP.

Post has attachment
Już za 8 tygodni, czyli w dniach 25-29 września, w zabytkowym centrum Pragi będzie miała miejsce konferencja #SUSECON. Jej tegoroczna nazwa to Open. Redefined. Głównym zadaniem wydarzenia jest pokazanie, że „Open” to coś więcej niż kod.

Post has attachment
Uszkodzenia danych, awarie komponentów czy zasilania to tylko kilka przykładów problemów, na które w każdym momencie muszą być przygotowani specjaliści branży #IT. Każde przedsiębiorstwo posiadające infrastrukturę informatyczną musi mieć także odpowiednią strategię dotyczącą odzyskiwania danych w przypadku przestojów. Pozwala ona na zminimalizowanie strat. Jednak jak firmy obmyślają procedury awaryjne?

Post has attachment
Z przyjemnością informujemy o pierwszej wersji beta dla SUSE Enterprise Storage 5 i zapraszamy wszystkich programistów, administratorów IT, zaawansowanych użytkowników oraz geeków oprogramowania komputerowego do testowania wersji beta rozwiązania SUSE Enterprise Storage w programie SUSE Public Beta. SES5 Beta1

Post has attachment
High-Performance Computing Module (HPC Module) dla SUSE Linux Enterprise (SLES) jest teraz dostępny dla 64-bitowych systemów opartych na ARM (AArch64).

Społeczność HPC jest w trakcie przemiany, która przyspieszy innowacje i ułatwi instalację narzędzi ze względu na otwartą współpracę przewidzianą w projekcie OpenHPC. Firma SUSE jest założycielem społeczności OpenHPC i pracowała nad OpenHPC wraz z partnerami, by wesprzeć projekt dla 64-bitowych systemów opartych na procesorach ARM.

Post has attachment
Micro Focus, dzięki Identity Governance 2.5, ułatwi pracę kierownikom. Firma poinformowała o wprowadzeniu na rynek najnowszej wersji oprogramowania do sprawowania nadzoru nad tożsamością użytkowników i kontroli ich uprawnień.
Wait while more posts are being loaded