Profile cover photo
Profile photo
Beauty Medica - Depilacja Laserowa Toruń - Kosmetologia Medyczna
106 followers
106 followers
About
Posts

Post has attachment
NAJBEZPIECZNIEJSZA DEPILACJA LASEROWA W BEAUTY MEDICA

Depilacja laserowa w Beauty Medica to bezpieczny zabieg pozwalający pozbyć się niechcianego owłosienia. W naszym gabinecie korzystamy z najnowocześniejszego medycznego lasera diodowego Palomar Vectus.

Wiele osób obawia się poparzenia skóry czy odczuwania dyskomfortu w czasie depilacji laserowej. Palomar Vectus jako jedyny laser na świecie jest wyposażony w specjalny czytnik melaniny zawartej w skórze. Dzięki temu moc wiązki lasera jest indywidualnie dostosowywana do typu skóry pacjenta. Ryzyko poparzeń (które zdarzają się w czasie depilacji laserami starszej generacji) zostało wyeliminowane. Dodatkowo głowica lasera wyposażona jest w zaawansowany system chłodzenia, który sprawia, że cały zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dwie końcówki zabiegowe (mała - 1,44 cm2 i duża - 8,7cm2), a także równomierne rozłożenie energii na całej powierzchni soczewki gwarantują skuteczność i szybkość przeprowadzania zabiegu.


Zapraszamy do Beauty Medica na depilację laserową Palomar Vectus!


Więcej informacji o zabiegu: https://www.beautymedica.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/

#BeautyMedica #DepilacjaLaserowa #EpilacjaLaserowa #NajlepszaDepilacja #SkutecznaDepilacja #PalomarVectus #EpilacjaToruń #NajnowszeTechnologie #LaserToruń #NajnowszeTechnologieWBranżyBeauty #Toruń

Photo
Add a comment...

Post has attachment
ODMŁADZANIE SKÓRY WOKÓŁ OCZU W BEAUTY MEDICA

Pierwsze zmarszczki pojawiają się najczęściej w okolicach oczu. Skóra w tym miejscu jest delikatna i cieńsza więc bardzo szybko widać na niej oznaki zmęczenia i upływającego czasu.

Zapraszamy do Beauty Medica na zabiegi odmładzające skórę wokół oczu!

Bezinwazyjny lifting oraz usunięcie tak zwanych opadających powiek gwarantuje Plasma IQ. Mikrowiązka plazmy bardzo precyzyjnie obkurcza skórę. Jest to bezpieczny zabieg, gdyż działa jedynie w obrębie naskórka. Blask spojrzeniu odbierają także cienie pod oczami. Czasami są one wynikiem stresu i braku snu. Ich powstawanie może być także uwarunkowane genetycznie. Z biegiem lat cienie mogą stawać się bardziej widoczne, gdyż skóra pod oczami staje się coraz cieńsza. Karboksyterapia, czyli iniekcje medycznym dwutlenkiem węgla, mogą zredukować ten problem. Skuteczność tego zabiegu oceniana jest na ponad 90%! Do walki z oznakami starzenia się skóry wokół oczu i tzw "kurzymi łapkami" polecane są takie zabiegi jak: Venus Viva , Venus Legacy oraz laser frakcyjny Pixel. Skutkują one wygładzeniem zmarszczek , redukcją cieni i obrzęków pod oczami oraz ujędrnieniem skóry. Urządzenie Venus Viva jest także wykorzystywane do liftingu i rewitalizacji górnej powieki.

Zapraszamy do Beauty Medica!

Więcej informacji o zabiegu Plasma IQ: https://www.beautymedica.pl/zabiegi/plasmaiq/

#BeautyMedica #MłodeSpojrzenie #CieniePodOczami #LiftingPowiek #RedukcjaZmarszczek #Zmarszczki #Odmłodzenie #PięknaSkóra #Karboksyterapia #LaserToruń #Toruń
Photo
Add a comment...

Post has attachment
MODELOWANIE SYLWETKI W BEAUTY MEDICA

Zgrabna sylwetka, brak cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej: to tego dąży wiele kobiet. Wysiłki włożone w dbanie o zdrową dietę i systematyczną aktywność fizyczną można wspomóc profesjonalnymi zabiegami w Beauty Medica.

W walce z cellulitem bardzo skuteczne są zabiegi endermologii. Poza likwidacją pomarańczowej skórki efektem zabiegów jest także jędrniejsza i gładsza skóra. Do modelowania sylwetki wykorzystuje się też ultradźwięki. Głowica urządzenia Med 2 Contour Medical za pomocą fal ultradźwiękowych działa na poddany zabiegowi fragment skóry. W efekcie dochodzi do rozbicia komórek tłuszczowych. W walce z cellulitem duże znaczenie ma odpowiednia stymulacja skóry i poprawa przepływu krwi i limfy. Takie działanie ma urządzenie Venus Legacy i Icoon. Pierwsze z nich wykorzystuje pulsacyjne pole magnetyczne i technologię multipolarnych fal radiowych. Drugie dzięki pracy czterech zmechanizowanych głowic pokrytych mikrootworami tworzy mikrostymulację i bardzo precyzyjnie działa na skórę.

Zadbaj o swoją sylwetkę w Beauty Medica!


Więcej informacji o zabiegach: https://www.beautymedica.pl/dolegliwosci/miejscowa-otylosc/


#BeautyMedica #JędrneUda #Endermologia #UsuwanieCellulitu #RedukcjaCellulitu #Cellulit #Wyszczuplenie #PomarańczowaSkórka #GładkaSkóra #PięknaSkóra #OdmładzanieSkóry #Liposukcja #Toruń
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ZABIEGI ROZJAŚNIAJĄCE SKÓRĘ I POPRAWIAJĄCE KOLORYT W BEAUTY MEDICA

Jesień to bardzo dobry czas, by zadbać o wygląd skóry. Teraz gdy po letniej opaleniźnie nie ma już śladu, uwidaczniają się problemy takie jak: poszarzała i ziemista cera. Zabiegi w Beauty Medica przywracają skórze blask i wyrównują jej koloryt.

Ablacyjny, frakcyjny laser Harmony XL Pro iPixel wykorzystywany jest do odbudowy skóry, likwidowania zmarszczek, bruzd czy blizn. iPixel redukuje nierówności skóry, a także przebarwienia. Skóra po zabiegu jest jędrna, wygładzona i promienna. Ze zmianami pigmentacyjnymi świetnie radzi sobie platforma laserowa Alma Dye-VL. Po takim zabiegu przebarwienia ciemnieją, a następnie łuszczą się i znikają. Nieinwazyjny termolifting wykonywany przy użyciu platformy Alma NIR, dzięki zastosowaniu technologii bliskiej podczerwieni, skutkuje rozświetleniem skóry. Rozjaśnienie i naturalne odżywienie to także efekty zabiegu Geneo Neo Bright.


Zapraszamy na zabiegi poprawiające koloryt skóry do Beauty Medica!


Więcej informacji: https://www.beautymedica.pl/dolegliwosci/nierowny-koloryt-skory/

#BeautyMedica #PięknaSkóra #PoszarzałaSkóra #SzaraSkóra #PromiennaCera #FrakcjonowanieSkóry #Termolifting #UsuwamyPrzebarwienia #Toruń
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SPOSÓB NA CELLULIT – ENDERMOLOGIA LPG W BEAUTY MEDICA


Wiemy, jak ogromne znaczenie ma zdrowa i zbilansowana dieta. Uprawiamy sport, dbamy o systematyczną aktywność fizyczną. Mimo to wiele kobiet bezskutecznie walczy z cellulitem. Skuteczną i sprawdzoną metodą walki z pomarańczową skórką, a także miejscową otyłością, są zabiegi endermologii. Polegają one na masażu mechanicznym, który wykonywany jest za pomocą specjalnej głowicy. W Beauty Medica oferujemy zabiegi przeprowadzane przy pomocy urządzenia Integral oraz Alliance.

Dzięki endermologii możliwe jest wymodelowanie sylwetki, zredukowanie cellulitu, a także wygładzenie i uelastycznienie skóry. Zabiegi te przynoszą bardzo wielowymiarowe efekty, pomagają też rozluźnić napięte mięśnie i spłycić blizny i rozstępy.


Zapraszamy do Beauty Medica!


Więcej o endermologii: https://www.beautymedica.pl/zabiegi/endermologia-lpg-alliance/


#BeautyMedica #JędrneUda #Endermologia #UsuwanieCellulitu #RedukcjaCellulitu #Cellulit #Wyszczuplenie #PomarańczowaSkórka #GładkaSkóra #PięknaSkóra #Młodość #Toruń
Photo
Add a comment...

Post has attachment
POZBĄDŹ SIĘ NIECHCIANYCH WŁOSKÓW! TRWAŁA DEPILACJA LASEROWA W BEAUTY MEDICA

O gładkim ciele marzy wiele kobiet. Używanie maszynek jednorazowych wiąże się z koniecznością częstego golenia, gdyż włoski odrastają bardzo szybko. Używanie wosku daje kilkutygodniową przerwę od depilacji, ale jest to bolesna metoda. Do tego dochodzą problemy z podrażnioną skórą i wrastającymi włoskami.

Depilacja laserowa gwarantuje trwałe, bezbolesne i skuteczne pozbycie się niechcianych włosków. Zapraszamy do Beauty Medica.

Depilacja laserem Palomar Vetus to bardzo bezpieczny zabieg. Dzięki czytnikowi poziomu melaniny zawartej w skórze wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. Jednocześnie w czasie zabiegu wykorzystywana jest najwyższa, ale bezpieczna dla skóry moc lasera. Depilacja laserowa w Beauty Medica jest zabiegiem komfortowym dla pacjenta. Skóra w czasie zabiegu jest chłodzona: przed, w trakcie i po emisji wiązki lasera. Depilacja przebiega bardzo szybko i sprawnie, gdyż Palomar Vectus wyposażony jest w dwie końcówki zabiegowe. Mniejsza dostosowana jest do niewielkich partii ciała, większa, o powierzchni 8,7 cm2 sprawia, że depilacja pleców to zaledwie kilka minut.

Zapraszamy do Beauty Medica na zabiegi depilacji laserowej!
Więcej informacji o zabiegu: https://www.beautymedica.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/

#BeautyMedica #DepilacjaLaserowa #EpilacjaLaserowa #NajlepszaDepilacja #SkutecznaDepilacja #PalomarVectus #EpilacjaToruń #Toruń
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ZABIEGI NA TRĄDZIK RÓŻOWATY W BEAUTY MEDICA

Zaczerwienienia, rumień a także drobne krostki i grudki, to najczęstsze objawy trądziku różowatego. Jest to zapalna, przewlekła choroba skóry, która najczęściej dotyka osoby dorosłe: trzydziesto- i czterdziestolatków. Trudno jest wskazać przyczynę występowania trądziku różowatego. Bardzo często dotyka on osoby z cerą naczyniową. Znaczenie mają zaburzenia hormonalne i uwarunkowania genetyczne.

Objawy trądziku różowatego mogą być powodem kompleksów i niskiej samooceny. W Beauty Medica wiemy, jak rozwiązać ten problem. Zapraszamy na bezbolesne zabiegi wykonywane za pomocą platformy laserowej Alma Dye-VL, której skuteczność została udowodniona klinicznie. Taka terapia laserowa wpływa na zmniejszenie zmian naczyniowych. Najczęściej wymagane jest przeprowadzenie 1-2 zabiegów.


Zapraszamy do Beauty Medica!


Więcej informacji o zabiegu: https://www.beautymedica.pl/dolegliwosci/tradzik-rozowaty/#BeautyMedica #PopękaneNaczynka #LikwidacjaZmianNaczyniowych #LaseroweZamykanieNaczynek #TrądzikRóżowaty #Pajączki #Toruń
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ZABIEGI ODMŁADZAJĄCE W BEAUTY MEDICA

Czas upływa nieubłaganie, odciskając swój ślad na naszej skórze. Początkowo pojawiają się niewielkie zmarszczki, a później coraz głębsze bruzdy. Nie oznacza to jednak, że starzeniu się skóry nie można zapobiegać . Możliwe jest też likwidowanie jego oznak.

Zapraszamy do Beauty Medica na zabiegi odmładzające i likwidujące zmarszczki do Beauty Medica!

Nieustanny rozwój medycyny estetycznej i najnowsze rozwiązania technologiczne dają gwarancję bezpieczeństwa i skuteczności przeprowadzanych zabiegów. Możliwe jest wizualne odmłodzenie skóry nawet o 10-15 lat!

· Zabiegi frakcyjnym, ablacyjnym laserem Alma Harmony XL PRO iPixel – zapewniające odbudowę skóry, wyrównanie kolorytu i likwidację szorstkości oraz nierówności skóry,

· Zabiegi frakcyjnym, nieablacyjnym laserem ClearLift – gwarantujące remodeling i lifting skóry,

· Zabiegi Venus Viva – ujędrniają skórę, gwarantują spłycenie zmarszczek i bruzd, pomagają zredukować cienie pod oczami i obrzęki,

· Termolifting NIR – zapewnia poprawę napięcia i zagęszczenia skóry, a to skutkuje spłyceniem zmarszczek,

· Termolifting Venus Legacy – poprawia napięcie skóry i wygładza zmarszczki,

· Plasma IQ – precyzyjnie usuwa zmarszczki, polecana do bezinwazyjnego liftingu skóry powiek,

· Karboksyterapia – zabiegi regenerują skórę i redukują zmarszczki,

· Dermapen – stymuluje skórę do regeneracji, wpływa na zmniejszenie widoczności zmarszczek,

· Mezoterapia mikroigłowa i mezoterapia igłowa – skutkujące rewitalizacją i odmłodzeniem skóry.

Więcej informacji: https://www.beautymedica.pl/dolegliwosci/walka-ze-starzeniem-sie-skory/

Zapraszamy do Beauty Medica!


#BeautyMedica #OdmładzanieSkóry #KurzeŁapki #Zmarszczki #Termolifting #JędrnaSkóra #PięknaSkóra #RedukcjaZmarszczek #Ujędrnianie #Lifting #Remodeling #LiftingSkóry #LikwidacjaZmarszczek #LaserFrakcyjny #Odmładzanie #Antiaging #MedycynaEstetyczna #MedycynaEstetycznaToruń
#WiotkaSkóra #Toruń
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KORZYŚCI PŁYNĄCE Z ZABIEGÓW ENDERMOLOGII

Zdrowa dieta i aktywność fizyczna to czynniki, które pomagają w zachowaniu młodej skóry, utrzymaniu właściwej wagi oraz zgrabnej figury. Nie zawsze jest to wystarczające, a problem pomarańczowej skórki może dotykać nawet wysportowane osoby. Najnowsze osiągnięcia medycyny estetycznej i kosmetologii pozwalają na skuteczną redukcję niedoskonałości. Zabiegi endermologii mają pozytywny wpływ na wygląd skóry i pomagają w wymodelowaniu sylwetki.

Zabiegi te pozwalają na skuteczną walkę z cellulitem i miejscową otyłością, ale nie tylko. Masaż wykonywany specjalną głowicą wpływa na zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny oraz zagęszczenie w skórze sieci włókien tych białek. W efekcie skóra jest gładsza, jędrniejsza i bardziej elastyczna.

Endermologia pozwala także rozluźnić napięte mięśnie i przynosi ulgę przy bólach stawów.

W Beauty Medica wykorzystujemy medyczne urządzenie Integral i najnowocześniejszy sprzęt: Cellu M6 Alliance Medical.

Zapraszamy do Beauty Medica na zabiegi endermologii!

Więcej informacji o zabiegu: https://www.beautymedica.pl/zabiegi/endermologia-lpg-alliance/

#BeautyMedica #JędrneUda #Endermologia #UsuwanieCellulitu #RedukcjaCellulitu #Cellulit #Wyszczuplenie #PomarańczowaSkórka #Antiaging #GładkaSkóra #PięknaSkóra #OdmładzanieSkóry #Młodość #Zmarszczki #Toruń
Photo
Add a comment...

Post has attachment
KARBOKSYTERAPIA - SPOSÓB NA ZMNIEJSZENIE WYPADANIA WŁOSÓW

Piękne, lśniące i gęste włosy to ideał, do którego dąży wiele osób. Niestety, łysienie i wpadanie włosów to bardzo powszechny problem. Dotyczy on nie tylko mężczyzn, na przerzedzone włosy uskarżają się także kobiety.

Przyczyn nadmiernego wypadania włosów jest wiele. Bardzo duże znaczenie mają uwarunkowania genetyczne. Zaburzenia gospodarki hormonalnej także mogą mieć odbicie w kondycji włosów. Nie bez znaczenia jest styl życia, dieta i stres.

Skutecznym sposobem zmniejszenia wypadania włosów jest karboksyterapia.

Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu medycznego dwutlenku węgla w głąb skóry. Terapia dwutlenkiem węgla skutkuje poprawą mikrokrążenia i zwiększeniem przepływu krwi. Do cebulek włosów dociera więcej substancji odżywczych i tlenu. Karboksyterapia charakteryzuje się aż 77% skutecznością w redukcji nadmiernego wypadania włosów. Liczba i częstotliwość wykonywania zabiegów dobierana jest indywidualnie.


Zapraszamy do Beauty Medica na zabiegi karboksyterapii!

Więcej informacji o zabiegu: https://www.beautymedica.pl/zabiegi/carboxytherapy/

#BeautyMedica #WypadanieWłosów #Łysienie #RedukcjaWypadaniaWłosów #PrzeciwWypadaniuWłosów #Karboksyterapia #Carboxytherapy #Toruń
#MezoterapiaIgłowa #MezoterapiaToruń
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded