Profile cover photo
Profile photo
Projektowanie wnętrz - Beautiful Minds Warszawa
49 followers -
Najlepsze usługi aranżacji, projektowania i wystroju wnętrz na terenie Warszawy
Najlepsze usługi aranżacji, projektowania i wystroju wnętrz na terenie Warszawy

49 followers
About
Posts

Post has attachment
Jak urządzić domowy gabinet?

Podstawą efektywnej pracy jest odpowiednie miejsce do jej wykonywania. Jeśli pracujesz w domu (nieważne, czy mowa o całym pomieszczeniu czy tylko jego wydzielonej części, np. w salonie lub w sypialni), potrzebujesz maksymalnego skupienia. Podpowiemy Ci, jak właściwie zaaranżować domowy kąt do pracy!

http://beautifulminds.pl/urzadzic-domowy-gabinet/

Post has attachment
Vintage

To ukłon w stronę przeszłości, ale ukłon… nie do końca serio. Styl vintage polega na zgrabnym łączeniu elementów z różnych epok w ten sposób, aby stworzyły harmonijną, nieco nostalgiczną całość. Do wyszukanych na rodzinnym strychu czy na pchlim targu staroci nie należy podchodzić zbyt poważnie – najlepiej połączyć je z nowoczesnymi akcentami.

http://beautifulminds.pl/project/vintage/

Post has attachment

Post has attachment

Dlaczego warto postawić na antresolę w domu?

Antresola to pojęcie oznaczające dodatkową przestrzeń, która nie stanowi osobnego piętra, ale jest wydzieleniem górnej części istniejącej kondygnacji. Dlatego sprawdzi się w przypadku pokojów z wysokimi sufitami.

http://beautifulminds.pl/dlaczego-warto-postawic-antresole-domu/

Post has attachment
Marek Słota

Szef działu Graficznego
Entuzjasta grafiki 3D, dobrego designu i oryginalnych gadżetów. W niesamowitym świecie fotorealistycznych renderów, motion designu i projektowania graficznego czuje się jak ryba w wodzie, choć jest spod znaku Barana;). Przygotowując wizualizacje Waszego wymarzonego wnętrza, zadba o to by każdy najdrobniejszy detal był jak najbardziej realistyczny.

http://beautifulminds.pl/nasz-zespol/
Photo

Post has attachment
Łazienka spełnia wiele różnych funkcji; nie służy tylko do podstawowych czynności, ale również do zrelaksowania się i oderwania na chwilę od rzeczywistości. Twoim zadaniem jest więc urządzić ją w sposób praktyczny i estetyczny zarazem. Od czego zacząć i na czym skończyć? Podpowiadamy.

http://beautifulminds.pl/projektowanie-lazienki-krok-kroku/

Post has attachment


Eko

Dla pragnących żyć w zgodzie z naturą. Pomieszczenia są pełne światła, przez co – nawet jeżeli są niewielkich rozmiarów – wydają się przestronne. Wykorzystuje się tylko naturalne materiały (drewno, kamień) oraz paletę kolorów ziemi (biel, beże, szarości, brązy, zieleń). Istotnym elementem jest roślinność wkomponowana w przestrzeń jak zielone ściany z żywego bluszczu.

http://beautifulminds.pl/project/eko/

Post has attachment
Projektowanie kuchni – od czego zacząć?

Kuchnia to bez wątpienia serce domu. To tam jesz z rodziną wspólne posiłki i odbywasz prywatne rozmowy podczas imprezy. Dlatego ważne jest, by była dobrze zaprojektowana i rozplanowana. Zajmujesz się tym samodzielnie? Podpowiadamy Ci więc, jak to zrobić!

http://beautifulminds.pl/projektowanie-kuchni-czego-zaczac/

Post has attachment
Home staging

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie każdą nieruchomość przygotować do szybkiej i zyskownej sprzedaży bądź wynajmu. Oferta Home Stagingu, czyli przygotowania nieruchomości pod inwestycję, skierowana jest do agentów nieruchomości, jak i indywidualnych sprzedawców. Przy niskim nakładzie finansowym (1-3% od wartości nieruchomości) nasi specjaliści zmienią znajomą Ci przestrzeń tak, by stała się atrakcyjna dla większości nabywców, skracając czas sprzedaży do 40%, a jej wartość podnosząc nawet do 10-15%. Techniki Home Stagingu stosowane przez Beautiful Minds podnoszą prestiż nieruchomości, zwiększają grono zainteresowanych klientów i, co najważniejsze, pozwalają na uzyskanie od kupującego jak najlepszej ceny.

http://beautifulminds.pl/oferta/

Post has attachment
Nowoczesne wnętrza na tapecie. Jak urządzić mieszkanie w tym stylu?

Pragniesz mieszkać w nowoczesnym stylu? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: możesz to zrobić w prosty i szybki sposób. To dlatego, że nowoczesne aranżacje nie są wymagające.

http://beautifulminds.pl/nowoczesne-wnetrza-tapecie-urzadzic-mieszkanie-tym-stylu/
Wait while more posts are being loaded