Profile cover photo
Profile photo
BARG- Laboratorium budowlano-drogowe
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Jedną z usług w ofercie firmy Barg jest badanie Proctora. Pozwala ono na zbadanie optymalnej wilgotności gruntu, dzięki czemu możliwe jest zaplanowanie dalszych działań na danym terenie. Tę metodę stosuje się najczęściej przy projektowaniu nawierzchni drogowych lub nasypów ziemnych. Jeśli chcą skorzystać Państwo z tej usługi lub z profesjonalnego doradztwa naszych geologów, zapraszamy na stronę: http://www.barg.pl/badania-geotechniczne-geologia?gclid=EAIaIQobChMIi4utmY-j2gIVFI0bCh1W9wWxEAAYASAAEgJwovD_BwE.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako wyspecjalizowana jednostka prowadzimy badania elementów konstrukcji budowlanych i całych obiektów. Badanie to ma na celu określenie między innymi: wytrzymałości i nasiąkliwości materiałów budowlanych, rozkładu zbrojeń, grubości otuliny, grubości powłok ochronnych elementów metalowych i inne. Ze szczegółowym opisem tej części naszej oferty mogą zapoznać się Państwo na naszej stronie: http://www.barg.pl/diagnostyka-budowli.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo również badania MMA – czyli mieszanek mineralno - asfaltowych. Prowadzimy je zarówno podczas procesu produkcji, jak i w momencie wbudowywania mieszanki. Jeśli są Państwo zainteresowani powyższymi usługami, zachęcamy do kontaktu. Nasza oferta skierowana jest do Klientów z całego kraju: http://www.barg.pl/badania-mma.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejnym segmentem naszych specjalistycznych usług jest Zakładowa Kontrola Produkcji na potrzeby różnych typów zakładów, m.in. kopalni kruszyw, wytwórni mas bitumicznych, zakładów prefabrykacji i wielu innych. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://www.barg.pl/kontrola-produkcji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą firmę charakteryzuje przede wszystkim profesjonalizm. Wykonując każdą zleconą nam usługę opieramy się na doświadczeniu, wiedzy i kompetencjach pracowników. Dodatkowo proponujemy usługi wykonane w krótkich terminach. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z szerokiego wachlarza oferowanych przez nas usług, zapraszamy na stronę internetową: http://www.barg.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako akredytowane laboratoria budowlane i drogowe – Grupa Barg oferuje Państwu rzetelnie wykonane usługi. Dzięki specjalistycznej wiedzy i zaawansowanym technicznie urządzeniom, jesteśmy w stanie przeprowadzić badania dokładnie i z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej: http://www.barg.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma BARG świadczy usługi wdrożeń systemów Zakładowej Kontroli Produkcji. W gronie naszych Klientów są: wytwórnie betonu towarowego, kopalnie kruszyw, zakłady prefabrykacji, wytwórnie mas bitumicznych, zakłady produkcji domieszek chemicznych i wiele innych. Nasza kadra pracownicza, to eksperci i specjaliści z odpowiednim wykształceniem i praktycznym podejściem do zagadnienia. Szerzej o wdrażaniu Zakładowej Kontroli Produkcji napisaliśmy na stronie: http://www.barg.pl/kontrola-produkcji/kontrola-produkcji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma BARG przeprowadziła w akredytowanym laboratorium w Gdyni badania wytrzymałościowe podkładu podłogowego wyznaczane różnymi metodami. Przygotowaliśmy trzy komplety próbek i poddaliśmy je badaniom na podstawie obowiązujących norm oraz własnego programu badawczego. Efekty analizy pozwoliły uzyskać wyniki, które z pewnością będą przydatne dla wykonawców i projektantów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu: http://www.barg.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sieć akredytowanych laboratoriów budowlanych i drogowych grupy BARG w całej Polsce oferuje usługi w zakresach:
- geologia i geotechnika
- zakładowa kontrola produkcji
- doradztwo technologiczne
- badania MMA/infrastruktura drogowa
- badania betonu, kruszyw i cementu
- diagnostyka budowli
- naprawy i wzmocnienia konstrukcji budowlanych

Gorąco zapraszamy na naszą stronę: www.barg.pl. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ważną częścią naszej oferty są naprawy i wzmocnienia konstrukcji budowlanych. Obok iniekcji ciśnieniowych i grawitacyjnych, wykonujemy również ręczne reprofilacje elementów betonowych i żelbetowych, zabezpieczamy beton przed korozją, zszywamy konstrukcje murowe oraz wiele innych. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą firmy BARG S. A. zapraszamy do dowiedzenia naszej strony: http://www.barg.pl/naprawy/oferta.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded