Profile cover photo
Profile photo
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
53 followers
53 followers
About
Posts

Post has attachment
http://www.bahcelievlernakliyat.org/gungoren-evden-eve-nakliyat.html

Güngören Evden Eve Nakliyat sizlere en uygun fiyat aralığında kalite ve güler yüzlü bir taşıma sunuyor. Cazibe merkezi olmaya aday şehrimize İstanbul Güngören Nakliyat olarak bizlerde destek veriyor ve gelişimine katkı sağlıyoruz. Müşterilerimize nakliyat fiyatları açısından en uygun fiyat aralığında yardımcı olmaya çalışırken kaliteden kesmiyoruz tam tersine kalite seviyemize her gün yenilikler eklemeye devam ediyoruz. Sizlerde bu ailenin şanslı birer ferdi olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Taşımacılık alanında son zamanlarda sürekli yeni firmalar çıkmakla beraber bu firmaların sizlere verdiği kalite yeterli olmamaktadır. Ticaret olarak görülen taşımacılık aslında tam tersine müşteriye sevgi ve güler yüzlülüktür. Bunun bilincinde olmakla beraber sizlerin kendinizi mutlu ve güvenli hissetmenize yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor ve eşyalarınıza sizler kadar değer veriyoruz. Eşyalarınızın yıpranmaması ve kırılmaması için gerekli paketleme ve ambalajlamayı dikkatle yerine getiriyor ve sizlere eşyalarınızın güvende olduğu hissini aşılamaya çalışıyoruz.

Güngören Nakliyat Eşya PaketlemeEşyalarınızın kapladığı alana göre her türlü aracımız mevcut olmakla beraber araçlarımızın bütün belgeleri de (k1, k3) mevcuttur. Araçlarımızın hijyen ve bakımları sürekli yapılmakta ve sizlere temiz bir taşıma sunması için sürekli yenilenmektedir. Gelişen ve büyüyen İstanbul’da sürekli artan ve paralel olarak gelişen taşımacılık firmalarının aksine müşterimize ekonomik bakmıyor, müşterimize katkı sağlamak ve onlara faydalı olmak için çabalıyoruz.

1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, ofis ve villa taşımalarınız uzman personelimizce ivedilikle yerine getirilir. Güngören Nakliyat olarak sizlerin hassasiyetleri bizimde hassasiyetimiz olmakta ve size faydalı olabilmek için sürekli yenilenmektedir.

Sizlerin bize yaptığı katkıyı karşılıksız bırakmamak için sürekli çalışıyoruz ve sizlere kaliteyi en uygun fiyat aralıklarıyla sunuyoruz. Evinizdeki değerli eşyalarınızın güvenliği bizler tarafından önemsenmekle beraber eşyalarınızın zarar görmemesi için personellerimiz çok büyük çaba sarf etmektedir.

Personellerimiz ve bizler size güler yüzle ve saygı ile yaklaşmaktayız. Saygı çerçevesinde evinizin taşınması işlemini yerine getirirken ticaretten dostluğa ulaşılan bu yolda yeni bir adım atmış bulunmaktayız. Sizlere verdiğimiz değerle bizlerde güç kazanıyoruz ve size daha faydalı ve yararlı seçenekler sunabiliyoruz.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.bahcelievlernakliyat.org/bahcelievler-evden-eve-nakliyat-faaliyetleri.html


BAHÇELİEVLER Evden Eve Nakliyat Faaliyetleri
Bahçelievler bölgesinde evden eve nakliyat, ofisten ofise taşınma ve kurumsal nakliye gibi hizmetler veren firmamız BAHÇELİEVLER Nakliyat uygun fiyatları ile bölgenin dikkat çeken en iyi nakliye firmaları arasındadır. Özellikle EVDEN EVE TAŞIMA hizmetinde BAHÇELİEVLER gölgesinin çoğunluğuna hizmet sunan firmamız ile eşyanızı endişe etmeden kolay bir şekilde taşımanız mümkün.

Bahçelievler Ev Taşıma Hizmetleri

Nakliye Şirketleri Fiyatları
Çok falza sayıda Nakliye şirketi olması fiyatları da beraberinde aşağıya düşürmüştür. Fiyatlar ile işçilik kalitesi, ambalajlamada kullanılan malzeme kalitesi hatta taşıma için gelen aracın bile kalitesi düşürüldü. 15 yıllık köklü bir Nakliye firması olmamızı sağlayan siz değerli müşterilerimize öncelikle güven ve kalite sunuyoruz.

Başlangıçtan bugüne kadar aynı ekipler ile çalışmamız bizim profesyonellik kalitemizi günden güne artırmakta olup çözüme daha hızlı ve özverili ilerleyebilmekteyiz.

Yeni evinizdeki ilk gününüzde özveri ile paketlenip zarar görmemiş eşyalarınız ile huzurlu başlamanızı diliyoruz. Evinizi taşımadan önce mutlaka tavsiyelerimiz için bizimle iletişime geçin.
Add a comment...

Post has attachment
http://www.bahcelievlernakliyat.org/ Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak bölgede 2005 yılından beri başarılı bir şekilde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.
Firmamız konusunda uzman güleryüzlü kadrosu %100 müşteri memnuniyeti kalite odaklı politikamızla Bahçelievler sakinlerine sorunsuz ve zahmetsiz bir taşınma vaad etmektedir.

İstanbul Bahçelievlerde Ev veya işyeri nakli esnasında yapılan işlemler;

Oturduğunuz ev veya işyerine uygun tamamıyla kendi özmalımız olan ev veya işyeri için özel tasarlanmış evden eve nakliyat aracı.
Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content

Post has attachment
http://www.bahcelievlernakliyat.org/bahcelievlerde-ev-tasima.html

BAHÇELİEVLER Uzman Ev Taşıma Ekiplerimizin Faaliyetleri
Uzman taşıma ekiplerimiz tarafından sizin eşyalarınıza zarar gelmesin diye yapılan işlemlerin en başında eşya demonte ve paketleme işlemi gelir.

Patpat değimiz yumuşak madde ile kaplanan eşyalarnızı güvenlik açısından streç ile her yeri kapatılır. İsteğiniz üzere kolileme hizmetleride yapan taşıma ekiplerimiz kırlır eşyalarınız için yapılan özel kolileme işlemi ile kırılması önlenir.

Güngören Nakliyat Eşya Paketlemeresmimizden de göreceğiniz gibi örnekbir mobilya kaplama hizmeti.

Taşınma sürecinde dikkatli bir şekilde araca yerleştirilen eşyalarınız yeni evinizde dikkatli bir şekilde yerleştirildikten sonra sökülen mobilyalarınız için Mobilya ustamız monte işlemine başlar.

BAHÇELİEVLER'de Ev Taşıma işlemi başarılı bir şekilde tamamlanana kadar tüm işlemler dikatli ve titizlikle gerçekleştirilir.
Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content

Post has shared content
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded