Profile cover photo
Profile photo
Ladybio - přírodní kosmetika
2 followers
2 followers
About
Ladybio - přírodní kosmetika's posts

Post has attachment
Přírodní šampony už dávno nejsou málo účinné, podivně vonící a po použití už vlasy nepřipomínají splašenou pažitku. Přírodní vlasová kosmetika si stále více získává místo v arzenálu světových salonů. Například značka YAROK vyrábí špičkové produkty pro styling i péči, na které nedají dopustit ani kadeřníci hollywoodských star. Kromě vymazleného složení chválíme i postoj k přírodě - minimalizují uhlíkovou stopu šetrnou výrobou, ekologickými obaly a 3 % ročního zisku dává organizaci na ochranu pralesů.
►►►http://buff.ly/2rNrsqB
Photo

Post has attachment
Za bolest při a před menstruací může až několik faktorů. Zaměřili jsme se na všechny a našly recepty a rady, jak jim předejít a bolestivou menstruaci jednou pro vždy vyléčit. Bez léků, bez hormonů.

Post has attachment
Oční stíny mají krásu přidávat, jak je možné, že ji ničí? Protože obsahují těžká barviva. Vyrábějí se totiž často z chemických barviv. Základní surovinou je ropa, černouhelný dehet a syntetická parfemace. Například červeň Allura AC (E129) je výsledkem uhelného dehtu a ropy. Oranžový prášek tartrazin (E102) se vyrábí z kamenouhelného dehtu. Nic hezkého, že? Všechny tyto látky zatěžují organismus, vyčerpávají a vysouší pokožku. Naštěstí jsou tady přírodní oční stíny plné minerálů, olejů a rostlinných extraktů.
►►► http://buff.ly/2qNxBjX
Photo

Post has attachment
Jeden nádech a naskočí vám husí kůže. Nebo vás obalí atmosféra loňského léta. Jeden nádech k vůni stačí a vybaví se vám vzpomínky na ty nejlepší chvíle. A co teprve udělá vaše vůně s mužem, kterému dovolíte si přivonět a oživit vzpomínky na "ten" večer...
►►►http://buff.ly/2qb62yN
Photo

Post has attachment
Když jsem poprvé slyšela o menstruačním kalíšku, napadla mě spousta otázek. Silikonová nádobka? Uvnitř mě? Až 12 hodin? Opakované použití? Celé mi to přišlo nedůvěryhodné a nepřirozené. Nicméně po třídním srazu ze střední, rozumějte dvacet mladých učitelek toho času většina na mateřské, jsem o menstruačních kalíšcích chtěla vědět více. Dobrá polovina mých kamarádek totiž kalíšek používá. Na vložky a tampony se už dívají jako na něco zastaralého. Lenka dokonce měla v obličeji výraz “no fuj!”.

Post has attachment
Barvy korálu vás omladí, rozzáří a rozveselí <3 Univerzální barva pro všechny barevné typy i pro každý věk. Třešničku na korálový outfit dosadíte lahodným balzámem na rty v korálové barvě. Hydratuje, tónuje a vyživuje jemnou pokožku rtů.
- http://buff.ly/2r0H3U3
Photo

Post has attachment
Konečně opět žijeme v době, kdy jsou lesklé vlasy tím největším trendem! Žádná trvalá, tupírování…Nikdo neodolá lesklým, zdravým a pevným vlasům, které se třpytí. A protože naše vlasy trpí neustálým fénováním, gumičkováním, mokrým česáním, třením o oblečení a vysoušením od sluníčka, často zjistíme, že pevné konečky a přirozený lesk jsou pryč…

Post has attachment
Menstruační kalíšky jsou pro ty, které je nepoužívají, většinou kontroverzní téma. Pokud patříte mezi ty, které nad kalíškem uvažují, ale stále si nejste jistá nebo hledáte ten správný typ, mrkněte na recenzi od báječné Lu. Ví o nich snad vše, sama je používá a má s nimi bohaté zkušenosti. Udělejte si čaj nebo kávu, video je maličko delší.

Post has attachment
"Výsledky mě překvapily: zářivější a barevně sjednocené, vypnuté a úžasně hladké oční okolí. Moje oči září jako smaragdy. S krémem jsem moc spokojená, není mu co vytknout. Obal, aplikace i složení je skvělé, vůně neobvyklá, cena odpovídá kvalitě." -Úžasnápleť.cz

Post has attachment
Nemusíte se opékat na sluníčku celý den upocená, unavená a s rizikem spálení jen proto, abyste měla krásné snědé opálení. Rychlejší, rovnoměrné a zdravé opálení si zajistíte zdravou pokožkou. Připravte se na opalovací sezónu už teď. Exfoliační sprchový gel s karobem zbaví kůži odumřelých buněk, prokrví ji a dokonce pomůže od celulitidy. Stačí používat 2x týdně.

http://buff.ly/2qIoV0T
Photo
Wait while more posts are being loaded