Profile cover photo
Profile photo
B&O Navigator Firma Szkoleniowa Sp. z o.o.
40 followers
40 followers
About
Posts

Post has attachment


Bardzo udaną premierę rynkową miał program #szkolenia z zarządzania zespołami handlowymi (sprzedażowymi) przygotowany przez trenera i eksperta B&O NAVIGATOR Panią Anetę Ropek. #Szkolenie przeznaczone dla dyrektorów i kierowników sprzedaży przeprowadziliśmy w formie otwartej 24 i 25 sierpnia 2017r.

Pełną informację zwrotną znajdziesz na naszej stronie http://www.bonavigator.pl/zarzadzanie-zespolem-handlowym-opinie-o-szkoleniu-bo-navigator.html
Photo

Post has attachment
Technika SMART jest jedną z najpopularniejszą i najczęściej stosowanych w biznesie metod wyznaczania celów. Jej popularność bierze się, moim zdaniem, z elastyczności i uniwersalności a przede wszystkim pragmatyzmu pozwalającego managerom każdego szczebla zarządzania na stosowanie tej metodologii w różnych obszarach biznesu.

Post has shared content

Post has shared content
25 września szkoleniem "Telemarketing dla Handlowców" udanie zadebiutowała w roli trenera Anna Ritter, aktywny zawodowo manager w ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie sprzedaży, negocjacji i zarządzania. Z wykształcenia psycholog biznesu. #telemarketing #szkolenia  

Post has attachment
Od menedżera zarządzającego zapasami wymaga się, w dużym uproszczeniu, aby zapewnił ciągłość dostaw przy minimalnym koszcie utrzymania zapasów. Zrealizowanie tego celu wymaga przynajmniej trzech podstawowych rzeczy: wiedzy ekonomicznej o funkcjonowaniu zapasów, umiejętności i odpowiednich narzędzi (analizy, wskaźniki) oraz ... doświadczenia.
Przygotowując szkolenie "Szkolenie Zarządzanie Zapasami. Gospodarka Zapasami i Logistyka Zapasów" zadbaliśmy o te wszystkie trzy elementy. Wiedzę i umiejętności zapewnia specjalnie przygotowany program, materiały szkoleniowe oraz warsztatowa metoda prowadzenia zajęć. Autorem programu i trenerem, który poprowadzi zajęcia jest praktyk, menedżer z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Post has attachment
Co takiego dzieje się w zespołach i jak wykorzystać swoje naturalne predyspozycje, aby twoje przywództwo było efektywne i zespół pracował wydajnie? O tym dowiesz się podczas warsztatów. Szkolenie menedżerskie "Zarządzanie Zespołem. Styl Zarządzania i Delegowanie Zadań" jest inspirowane praktyką menedżerską w stosowaniu technik zarządzania zespołem. Podczas szkolenia będziesz miał/a okazję doświadczyć różnych zachowań grupy i zastanowić się czego potrzebuje od ciebie twój zespół. W przypadku tego szkolenia, menedżer uzyskasz kompetencje na poziomie trenerskim do pracy z grupą.

Post has attachment
Szkolenie adresowane jest do wszystkich osób prowadzących lub planujących działania eksportowe. Szczególnie zatrudnionych na poziomie operacyjnym "medium level". Szkolenie w sposób praktyczny ma poszerzyć wiedzę pracowników odpowiadających i zarządzających funkcjonowaniem przepływu produktu na eksport oraz informacją z tym związaną tzn. planowanie produktu, obsługę klienta, organizację dostaw oraz rozwiązania dotyczące finansów.

Post has attachment
Szkolenie Sztuka Prezentacji i Wystąpienia w Języku Angielskim to program szkolenia przeznaczony dla menedżerów i specjalistów, którzy w swojej pracy zawodowej wykorzystują język angielski w komunikacji z przełożonymi, podwładnymi i klientami. #szkolenia #szkolenie #prezentacje #angielski #marketing  

Post has shared content

Post has shared content
Wait while more posts are being loaded