Profile cover photo
Profile photo
BHP INKA szkolenia i usługi bhp kompleksowe doradztwo Sosnowiec Śląskie
8 followers
8 followers
About
BHP INKA szkolenia i usługi bhp kompleksowe doradztwo Sosnowiec Śląskie's posts

Post has attachment
Mamy od niedawna nową stronke www. Oceńcie sami. Chcemy z nią dotrzeć do szerszego grona naszych klientów. Zapraszamy do obejrzenia

Post has attachment
Jedno z naszych szkoleń okresowych bhpw Katowicach dla pracowników administracyjno-biurowych i innych narażonych na czynniki uciążliwe i niebezpieczne. 
Photo

Post has attachment
Szkolenie okresowe bhp dla stanowisk robotniczych w Sosnowcu. Poczatek czerwca przy Kresowej. Jest to szkolenie otwarte dla tych, którym mija aktualność dotychczasowego zaświadczenia.

Post has attachment
Ćwiczy chłopak z zaangażowaniem.

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszamy na otwarty kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej, który odbędzie się 8 grudnia o godz. 12.00 w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Legionów Polskich. Kurs jest przeznaczony dla osób wyznaczonych przez pracodawcę do udzielania I pomocy w firmie. Szkolenie będzie prowadził czynny zawodowo ratownik medyczny, wykładowca Wyższej Szkoły Medycznej.

Post has attachment
Aktualności i ciekawostki z dziedziny bhp znajdziecie państwo na naszym profilu facebookowym

Post has attachment
BHP Inka zaprasza na gorącą jesień szkoleń bhp oraz z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Post has attachment
Z naszych usług mogśkorzystać  wszystkie podmioty gospodarcze, które potrzebują pomocy doraźnej w zakresie bhp, ppoż., kursów pierwszej pomocy przedlekarskiej, czy ochrony środowiska. Usługi w formie outsourcingu proponowane przez naszą firmę to kompleksowe i tanie rozwiązania organizacyjne.  Firmom oferujemy szeroki wachlarz usług, giętkie terminyoraz mobilność. Jesteśmy zawsze tam, gdzie nas potrzebują.
Nasza kompleksowa obsługa BHP i PPOŻ realizowana jest na podstawie stałych umów, czy też jednorazowych zleceń, np. podczas szkoleń bhp, kursów I pomocy, czy tworzenia dokumentacji powypadkowej. 
Photo
Photo
2014-10-26
2 Photos - View album

Post has attachment
Nasze usługi bhp i ppoż. w Gliwicach, Zabrzu, Rybniku i Katowicach.
Zapraszamy serdecznie pracodawców do korzystania z profesjonalnych szkoleń i usług.
Wait while more posts are being loaded