Profile cover photo
Profile photo
BF international
2 followers
2 followers
About
BF international's interests
View all
BF international's posts

Post has attachment
W BF International stawiamy na rozwój młodzieży. Szukamy talentów i wspieramy lokalny rynek pracy. Chcemy dzielić się wiedzą i kształcić młodych adeptów kierunków związanych z branżą TSL. Zachęcamy do podjęcia ciekawych programów stażowych, które realizujemy wspólnie m.in. z: Uniwersytetem Gdańskim, Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, Akademią Morską w Gdyni czy Kołem Naukowym ITSL przy Akademii Morskiej. [...]

Post has attachment

Stało się! Powstaje sieć oddziałów BF International!

Wychodząc naprzeciw coraz to ambitniejszym zadaniom powierzanym przez partnerów biznesowych BF International pragnie z dumą potwierdzić otwarcie pierwszego oddziału, który będzie świadczył usługi transportowe.

Oddział BF International Bydgoszcz rozpoczyna swoją działalność z dniem 1 kwietnia 2017, branża TSL – transport, spedycja, logistyka – w tym obszarze wzmocniliśmy nasz zespół i poszerzyliśmy kompetencje – zapraszamy do kontaktu z nowo powstałą jednostką, której mocne strony to plandeki, ruchome podłogi, megi czy platformy, które prowadzimy na terenie całej EU

http://bfinternational.pl/powstaje-siec-oddzialow-bf-international/

Post has attachment

Post has attachment
BF International ( http://bfinternational.pl ) to firma której strategiczny obszar działania stanowi świadczenie usług spedycji oraz transportu drogowego na terenie całej Europy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów pragniemy poszerzyć zakres świadczonych przez nas usług oraz wzmocnić zespół odpowiedzialny za całość procesów transportowych w firmie.

Jeżeli masz doświadczenie w branży transportowej, jesteś osobą ambitną i pracowitą, chcesz dostać szansę na budowanie
swojej ścieżki kariery, to zapraszamy Cię do naszego zespołu.

Oferujemy pracę z możliwością rozwoju oraz dobre warunki zatrudnienia w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferty pracy można tez znaleźć pod adresem:

https://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce%2Fbf-international%2C20174315%2Fpraca

lub na naszej stronie www. Zapraszamy!
PhotoPhotoPhoto
25.01.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Na wszystkie dni Nowego Roku życzymy Wam wiary w sercu i światła w mroku. Obyście jednym krokiem mijali przeszkody. Byście czuli się silni i wiecznie młodzi.

Z każdym rokiem staramy się podnosić jakość oferowanych przez nas usług transportowych! Mamy nadzieje, że rok 2017 przyniesie nowe wyzwania i zajmiemy się transportem właśnie Twojego ładunku.

Najlepsze życzenia przesyła cała załoga: BF international!

http://bfinternational.pl/

Post has attachment
Niedawno wróciliśmy z targów w Rimini. Nasze głowy obfite w pomysły i sposoby na podnoszenie jakości obsługi Twojego ładunku. Transport drogowy to nasza główna domena. Wpis dotyczący targów znajdziecie pod adresem:

http://bfinternational.pl/targi-rimini-fiera-2016/

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony www oraz w siedziby firmy w Gdyni. Ty masz ładunek, My mamy sposób na jego transport.

Post has attachment
Nowe twarze w BF international!

Powiększamy zespół aby nieustannie podnosić jakość wykonywanych przez nas usług. Bezpieczny transport ładunków i profesjonalna obsługa klienta to priorytety naszych nowych kolegów.

Witamy w zespole !

- Emilia Karpowicz / specjalista ds. transportu

- Anna Pezała / dyspozytor transportu drogowego

- Jakub Drewnik / specjalista ds. sprzedaży

Chcecie wiedzieć co u nas ? Odwiedzajcie nas W Gdyni albo Zaglądajcie na FOTOBLOG'a znajdującego się na naszej stronie: http://bfinternational.pl w zakładce FOTOBLOG.

Jeździmy z Waszym zyskiem!

Post has attachment
Takie słowa to miód na nasze uszy a transport dla Girls On Wheels to czysta przyjemność! Jestem szczęśliwi, że możemy być częścią tej wspaniałej drużyny.

List od dziewczyn oraz więcej informacji o sukcesach Girls On Wheels znajdziecie na naszym fotoblogu

http://bfinternational.pl/fotoblog/

Post has attachment
- Targi SMM HAMBURG 2016 -

Wróciliśmy z targów SMM 2016, które odbyły się w Hamburgu. Nowinki branżowe, inspiracje i nowe kontakty, to bagaż jaki zabraliśmy z Hamburga :) Dynamiczny rozwój branży transportowej i logistycznej bardzo nas cieszy i nakręca do działania. BF international to firma transportowa wychodząca na przeciw wymaganiom klienta, który oczekuje najwyższej jakości obsługi swojego ładunku. Dokładamy starań aby powierzone nam zadania, zostały sprawnie i szybko zrealizowane. Transportujemy właściwie wszystko i zawsze pamiętamy, że jeździmy z Waszym zyskiem!
Photo

Post has attachment
GIRLS ON WHEELS - KOLEJNY RAZ NA PODIUM

"15.08.16r w świąteczne popołudnie w Gminie Chmielno odbył się ostatni wyścig zamykający cykl Pucharu Kaszub. Był to II Półmaraton Wrotkarski o Puchar Gminy Chmielno. Zawody rozegrały się w pięknych okolicznościach przyrody na trasie Reskowo - Miechucino. Trasa wyścigu malownicza, szybka i dobrze przygotowana.
Po ukończeniu wyścigu Ania stanęła dwukrotnie na podium:
1. za zajęcie I miejsce w kat. wiekowej w wyścigu oraz
2. za zajęcie I miejsca w kat. wiekowej całego cyklu Pucharu Kaszub, co w generalnej klasyfikacji PK daje 6 miejsca na 79 kobiet...."

Niezmiernie cieszą nas sukcesy dziewczyn oraz myśl, że dzięki świadczeniu usług transportowych mamy możliwość być ich częścią.
To co robimy w życiu powinno być naszą pasją, w naszym przypadku to transport dla GirlsOnWheels to rolki i sportowe emocje.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://bfinternational.pl/ w zakładce Fotoblog oraz na facebook'owym profilu GirlsOnWheels
Wait while more posts are being loaded