Profile cover photo
Profile photo
Правозахисний фонд Розвиток
71 followers -
Правозахисний фонд "Розвиток"
Правозахисний фонд "Розвиток"

71 followers
About
Posts

Post has attachment
Топ-13 найуспішніших кар’єристок світу
Чоловіки їм заздрять, партнери по бізнесу уважно прислухаються до їхньої думки, а інші ж просто ними захоплюються. Політики, представниці ділових кіл і бізнес-леді — Woman’s Day склав рейтинг найвпливовіших жінок, які досягли в кар’єрі неймовірних висот.

Post has attachment

Post has attachment
У Закарпатті розпочинає свою роботу Ресурсний центр розвитку місцевої демократії

Ефективний захист та задоволення інтересів членів територіальних громад можливий лише за умови плідної співпраці громадян та органів місцевого самоврядування. Тільки в такому разі буде забезпечено управління, яке відповідатиме вимогам та очікуванням громадян. На жаль, навіть більшість активних громадян не володіють знаннями та навичками про шляхи безпосередньої участі у вирішенні питань місцевого значення.

Головне завдання Ресурсного центру розвитку місцевої демократії в Закарпатській області – залучення громадян у процес формування та прийняття рішень на місцевому рівні з метою мати більший вплив на впровадження соціальних змін та розв`язання місцевих проблем.
Add a comment...

Post has attachment
У Мукачеві відбулася зустріч громадських активістів із співробітницями Правозахисного фонду «Розвиток»
Add a comment...

Post has attachment
Відбулись перші загальні збори по створенню органу самоорганізації ромської громади в с.Чомонин
Add a comment...

Post has attachment
Хто такі роми? Це питання задали собі данський фотограф Йоакім Ескілдсен (Joakim Eskildsen) та його дружина – фінська письменниця Сія Рінне (Cia Rinne) ще 10 років тому. Впродовж 6 років вони подорожували по семи країнах в пошуках реальних фактів із життя ромів. З 2000 та 2006 вони відвідали Угорщину, Індію, Грецію, Румунію, Францію, Росію та Фінляндію. Там він фотографував, а його дружина – описувала умови життя ромів.

У висновку, данська сім’я всі свої подорожі оформили у книгу, яка розпочинається есе Сії Рінне. Для них ці подорожі не були продумані детально; вони більш схожі на випадкові зустрічі із ромами країн.
Add a comment...

Post has attachment
Розширена робоча зустріч представників міської ради з представниками ОСРГ в м. Свалява
Add a comment...

Post has attachment
На Закарпатті проведено першу лекцію для поліцейських про дотримання прав людини
Add a comment...

Post has attachment
"Це був третій курс навчання в музичному училищі в Ужгороді,звичайний будній навчальний день. Ми бігаємо з подругами з пари на пару і тут в таких перебіжках я помічаю оголошення про програму культурного обміну Au-Pair на дошці оголошень. У мене одразу ж пробігає думка в голові: «Хмм… Цікаво чи принесе справді ця програма так багато як обіцяє на цьому плакаті? Напевно це все дуже нереально, та лише для «обраних»." - ось так розпочинала своє знайомство з програмою #aupair Дарина Боринська :) Продовжує вона його у Німеччині в якості щасливої aupair. Всю її розповідь читайте за посиланням http://zarubezh.rozvitok.org/vidguk-uchasnici-programi-au-pair-v-nimechchini-chastina-persha/

Post has attachment
Дорогі друзі, сьогодні ми запускаємо сторінку на Google+, яка буде присвячена нашої освітньої програмі з розвитку лідерства для молодих жінок та дівчат "Міжнародна кар'єра".

Програма "Міжнародна кар'єра" створена для цілеспрямованих молодих жінок та дівчат з активною життєвою позицією, які відчувають в собі лідерський потенціал та шукають можливості для професійного та особистісного розвитку.

Успішна кар’єра жінки в сучасному світі не можлива без розвитку власного потенціалу та навичок лідерства. Нашою програмою ми хочемо надихнути активних молодих жінок та дівчат на ще більші досягнення в власному житті, розвиватися особисто та професійно, розширювати кругозір через вивчення іноземних мов та знайомства з іншими культурами, брати участь у міжнародній культурно-освітній програмі «Au-Pair», отримувати гранти на навчання, набиратися життєвого досвіду, мандрувати та повертатися професіоналами http://zarubezh.rozvitok.org/
Wait while more posts are being loaded