Profile cover photo
Profile photo
B2B Partner s.r.o.
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Právě jsme vydali velký katalog B2B Partner pro rok 2017. V katalogu najdete 926 stran, které jsou plné novinek a nejžádanějšího zboží pro Vaši kancelář, sklad, dílnu a další. :) Katalog si můžete prohlédnout nebo objednat zde: https://www.b2bpartner.cz/objednani-katalogu/

Post has attachment
Prohlédněte si katalog B2B Partner pro měsíc leden 2017. Jako vždy v něm najdete novinky a akce. Katalog si ve virtuální podobě můžete prohlédnout zde: http://www.youblisher.com/p/1680826-Katalog-B2B-Partner-2017-01/

Post has attachment
Chcete mít čisté vnitřní prostory ve vaší budově? K tomu vám dopomůže kvalitní a odolná čisticí rohož. Nově jsme do naší nabídky zařadili hliníkové rohože v kombinaci s polypropylenovým kobercem, textilními nebo plastovými štětinkami.(https://www.b2bpartner.cz/…/vstup…/cistici-rohoze-hlinikove/)

Tyto rohože díky své struktuře dokonale očistí obuv vstupujících osob od sněhu nebo bláta. Rohože jsou vhodné i do venkovních prostor.

Post has attachment
Právě nabízíme: Stylový kancelářský nábytek ALTRO se slevou 20%! Akce platí do vyprodání zásob. Více informací: https://www.b2bpartner.cz/kancelarsky-nabytek/kancelarsky-nabytek-sestavy/kancelarsky-nabytek-altro/
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
10.01.17
5 Photos - View album

Post has attachment
Právě jsme vydali katalog B2B Partner pro měsíc říjen 2016. Jako vždy v něm najdete novinky a akce - například výhodnou sadu stůl Compact a 2 křesílka Break, konferenční židle Perfo, Click, Clack a Mezzo v akci 3+1 zdarma a plno dalších akcí a novinek.

Katalog si ve virtuální podobě můžete prohlédnout zde: http://www.youblisher.com/p/1552619-Katalog-B2B-Partner-2016-10/

Post has attachment
Potřebujete dílenské stoly a ponky? Vyberte si u nás. Nabízíme 200 typů dílenských stolů a ponků od jednoduchých stolů vhodných do garáží až po vysoce kvalitní profesionální dílenské stoly, které obstojí i v náročných dílenských provozech. Nově jsme vše seřadili do jedné kategorie, ve které si pomocí filtrů vyberete dílenský stůl podle vašich potřeb.

http://www.b2bpartner.cz/dilensky-nabytek/dilenske-pracovni-stoly/

Post has attachment
Prohlédněte si březnový katalog B2B Partner, který obsahuje 15x akci 1+1 ZDARMA a další speciální nabídky a novinky.

http://www.youblisher.com/p/1351420-Katalog-B2B-Partner-2016-03/

Post has attachment
Získali jsme ocenění Cena kvality v soutěži Shop roku 2015. V kategorii Nábytek jsme se umístili na 1. místě (https://www.shoproku.cz/vysledky?#nabytek-2015) a v kategorii Dům a zahrada na 3. místě.

Ocenění je výsledkem hodnocení zkušeností s nákupem našich zákazníků. Děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu! Kvalitu našich služeb hodláme neustále zvyšovat.

Díky!
Váš B2B Partner
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Nyní můžete nakoupit 4 zásuvkové kovové kartotéky za 2990 Kč. Tato skvělá cena platí do vyprodání zásob.

Kartotéky vybaveny 4 zásuvkami s nosností 30 kg, které jsou uloženy ve 100% výsuvech s kuličkovými ložisky zajišťující velmi lehký a tichý chod.

http://www.b2bpartner.cz/kovova-kartoteka-a4-4-zasuvky-seda-3/
Wait while more posts are being loaded