Profile cover photo
Profile photo
B-TV
33 followers
33 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Tajemná místa.
Nový dokumentární cyklus pořadů o záhadných místech v ČR.
Uvidíte 11.7.2016 ve 13.30 hodin

Post has attachment
Je tajemstvím opředená Houska skutečně branou do pekel? Na tuto otázku a další záhady spojené s tímto hradem se vám snažíme odpovědět.

Post has attachment

Post has attachment
Nahlédneme do historie vyšetřování dnes již zapomenutých kriminálních případů, které se udály v nedávné minulosti - ve 20 století. Navštěvujeme-li dnes jako turisté atraktivní místa – třeba zámky, mnohdy ani netušíme, že se zde odehrály tragické události, o kterých ví dnes již jen pamětníci, historikové a kriminalistické archivy.

Post has attachment

Post has attachment
    Ve třetím díle Života z pánve šéfkuchař Petr Erin Kováč hostí novou generaci kuchařů a cukrářů. I ti ale za sebou mají nezanedbatelné úspěchy na poli gastronomie.
Prvními hosty ve studiu jsou studenti Střední školy potravinářské, obchodu a služeb Brno – Filip Hrabal a Josef Koubek. Mají za sebou několik vítězství v prestižních kulinářských soutěžích a do studia nám dokonce donesli ukázat své poháry a medaile z těchto klání. V reportáži nahlédneme i do běžného provozu SŠ Charbulova, kde chlapci stále studují.
Dalším mladým talentem je Adam Dvořák. Tento nadaný mladík pracuje zejména s dezerty, je top cukrářem v Čechách. Vzhledem k tématu si do studia donesl ukázku dezertu, na který přidal dokonce pravé zlato!

Post has attachment
    V tomto dílu si šéfkuchař Petr Erin Kováč povídal s hosty, kteří zdánlivě nemají až tolik společného. Opak je ale pravdou. Pojí je nejen město Brno, ale také mimořádný úspěch v jejich oboru.
Prvními hosty jsou herci Miloš Knor a Tomáš Matonoha. Ti v současné době brázdí spolu s dalšími komiky republiku s programem Komici s.r.o. THE TOUR. Co vše se jim na cestách stává a jak se během náročného turné stravují, si povídali s Petrem Kováčem. Prozradí i nějaká svá oblíbená jídla či restaurace? K tématu se váže i reportáž, kterou náš tým natočil přímo na vystoupení Komiků v Brně. Stojí opravdu za to!
Další hosté k nám zavítali z brněnského Paláce Padowetz, kde se nachází i výborná restaurace. Právě o té se moderátor bavil s Darinou Ryglovou a Danielem Kaldou. Zajímavá byla i anketa v ulicích Brna, kde jsme se ptali, co je to Padowetz. Některé odpovědi nás skutečně pobavily.
Druhý díl pořadu Život z pánve zachází zase o něco dál!

Post has attachment
Rady, tipy, návody, recepty z úst těch nejpovolanějších, profesionálních kuchařů.

Hlavní osobou je šéfkuchař Petr Erin Kováč z restaurace Viktoria v Brně-Horních Heršpicích. Zve si zajímavé hosty – kolegy z řad kuchařů, podnikatele, ale i další známé osobnosti. „Povídáme si o různých tématech a drbeme snad o všem, co má něco společného s jídlem,“ říká. „Každý díl má dva hosty na jedno téma, jehož se během rozhovoru držím.“.

 Pořad Život z pánve je doplněn vtipnými anketami, zajímavými reportážemi a soutěžemi. „Jeden z diváků může vyhrát oběd, který mu přijdu uvařit až k němu domů,“ dozvídáme se od autora. Na soutěž vhodně naváže další pořad s názvem Dnes u Vás vaří chef! „Vybraného člověka navštívím doma, v jeho bytě, uvařím tam oběd, a druhý den ho pozvu k sobě do profesionální kuchyně. Zapojím ho mezi náš kuchařský tým při přípravě pokrmu,“ dodává Kováč. Dobrá příležitost, jak nahlédnout do zákulisí gastronomického provozu – pro pozvaného hosta i televizní diváky.

Post has attachment
 MUDr. Vladimír Holoubek - ortoped a podiatr

Marie Schmiederová – chovatelka

Barbora Dvořáková -  pedagožka ZŠ Heuréka

Erik Újezdský - maijtel JUKO petfood s.r.o.

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded