Profile cover photo
Profile photo
Bülent ALAN
About
Bülent's interests
View all
Bülent's posts

Post has attachment
Spor spor spor 
Photo

Kurt yavrusu insanlar arasında yaşasa dahi sonunda aslına döner , kurt olur. ...

Mayası bozuk bir insandan da terbiye ile iyi bir adam elde edilmez ....

Çorak mahallede sümbül bitmez .onun için boşuna emek sarf etme . Kötü kişilere iyilik yapma . Çünkü iyi kişilere zarar vermiş olursun..

Seyh Sadi Şirazi
Gülistan. ...

Post has attachment
Gidem de gelemmm

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
ah aristotales ah ....Rüzgarı dilediğim gibi değiştiremem ama yelkenlerimi ayarlayabilirim daima varmak için istediğim limana. #40sabaherkenkalk +Barış Özcan 
Photo

Ahzâb Suresi 35. Ayet/22. Cüz

اِنَّ الْمُسْلِم۪ينَ وَالْمُسْلِمَاتِ وَالْمُؤْمِن۪ينَ وَالْمُؤْمِنَاتِ وَالْقَانِت۪ينَ وَالْقَانِتَاتِ وَالصَّادِق۪ينَ وَالصَّادِقَاتِ وَالصَّابِر۪ينَ وَالصَّابِرَاتِ وَالْخَاشِع۪ينَ وَالْخَاشِعَاتِ وَالْمُتَصَدِّق۪ينَ وَالْمُتَصَدِّقَاتِ وَالصَّٓائِم۪ينَ وَالصَّٓائِمَاتِ وَالْحَافِظ۪ينَ فُرُوجَهُمْ وَالْحَافِظَاتِ وَالذَّاكِر۪ينَ اللّٰهَ كَث۪يراً وَالذَّاكِرَاتِ اَعَدَّ اللّٰهُ لَهُمْ مَغْفِرَةً وَاَجْراً عَظ۪يماً

Müslüman erkekler ve müslüman kadınlar, mümin erkekler ve mümin kadınlar, taata devam eden erkekler ve taata devam eden kadınlar, doğru erkekler ve doğru kadınlar, sabreden erkekler ve sabreden kadınlar, mütevazi erkekler ve mütevazi kadınlar, sadaka veren erkekler ve sadaka veren kadınlar, oruç tutan erkekler ve oruç tutan kadınlar, ırzlarını koruyan erkekler ve (ırzlarını) koruyan kadınlar, Allah'ı çok zikreden erkekler ve zikreden kadınlar var ya; işte Allah, bunlar için bir mağfiret ve büyük bir mükâfat hazırlamıştır.

Kur'an-ı Kerim Android Mobil
T.C. Diyanet İşleri Başkanlığı

Post has attachment
Rüzgarın yönünü dilediğin gibi değiştiremezsin; ama yelkenleri rüzgara göre ayarlayarak, istediğin limana ulaşabilirsin.
Photo

Post has attachment
Şehir Eskişehir'dir .....
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Eskişehir Gece
8 Photos - View album

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded