Profile cover photo
Profile photo
AXIOM PROVIS Int., s.r.o.
7 followers -
AXIOM PROVIS Int., s.r.o.
AXIOM PROVIS Int., s.r.o.

7 followers
About
Posts

Post has attachment
Víte jaké novinky a trendy určují budoucnost produktů Microsoft?
Nenechte si ujít akci G2B•TechEd!
Tady prostě nesmíte chybět! Budeme u toho i my a připravíme Vám výběr toho nejlepšího, co by Vás mohlo zajímat.

Do you know what news and trends are the future of Microsoft products?
Do not miss the G2B event • TechEd!
You should not miss it here! We'll be there as well, and we'll get you a selection of the best things you might be interested in.

https://www.g2bteched.cz/cs/
Add a comment...

Post has attachment
Představení Mobilního skladu v řešení incadea

Urychlete vaše interní procesy, snižte chybovost danou lidským faktorem a především zvyšte profitabilitu vaší společnosti při každodenní práci ve skladu. Zaregistrujte se na Live Meeting🙂
https://www.axiomprovis.cz/predstaveni-mobilniho-skladu-v-reseni-incadea/
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Vytvoření aplikace za 1 den?
Ano i to je možné s platformou PowerApps od společnosti Microsoft. Abyste nemuseli pátrat jak na to, zúčastnili jsme se školení App in Day.
Pokud Vás zajímá více, neváhejte kontaktovat naše produktové oddělení - info@axiomprovis.cz
Photo
Add a comment...

Post has attachment
We certify and train,even when it is not "MUST" 🙂

As you well know, it's been some time since the regular certification of Microsoft partner Microsoft Dynamics NAV employees ceased to be an obligation. However, this does not prevent us from expanding our capabilities by our own will. Therefore, all members of our AXIOM PROVIS Int. team during the past few months has been complete the training followed by certification.

Why do we do it when we do not have to? The answer is simple, we do it mainly for you - our customers and partners. Because it is the only way we are able to guarantee to you the highest quality of service and solutions, in which the us rely upon.

Would you like to verify the level of knowledge of your employees as part of similar training? Do not hesitate to contact us! As part of our services, we can jointly test qualifications of your employers and increase their competencies in places, where it is be needed.

Just contact us - info@axiomprovis.cz
Your AXIOM PROVIS Int.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Certifikujeme se a školíme, i když to není povinnost 🙂

Rádi si dáme povinně i to, co povinné není… Jak asi dobře víte, je to už nějaký čas, kdy pravidelné certifikace zaměstnanců partnerských společností Microsoft pro oblast Microsoft Dynamics NAV přestaly být povinností. To nám ovšem nebrání v tom, abychom si naše znalosti kompetence rozšiřovali z vlastní vůle. Proto se všichni členové našeho týmu AXIOM PROVIS Int. během uplynulých měsíců podrobili školení s následnou certifikací.

Proč to děláme, když nemusíme? Odpověď je jednoduchá, děláme to hlavně pro Vás – naše zákazníky a partnery. Jedině tak jsme Vám schopni zaručit tu nejvyšší kvalitu služeb a řešení, ve kterých se na nás spoléháte.

Chtěli byste ověřit úroveň znalostí i u Vašich zaměstnanců v rámci podobného školení? Neváhejte se na nás obrátit! V rámci našich služeb společně prověříme kvalifikace, zvýšíme kompetence a tam, kde to bude potřeba, zabereme.
Stačí nás kontaktovat - info@axiomprovis.cz
Váš AXIOM PROVIS Int.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hezké svátky Vám přeje tým AXIOM PROVIS Int. 🎄🎄🎄 ⭐ ⭐
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded