Profile

Cover photo
Avni Tafili
42 followers|68,412 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Avni Tafili

Shared publicly  - 
 
Sa e sa njerëz jetuan duke mbajtur barra të rënda, dhe asnjëherë nuk e kuptuan çka mbajtën dhe pse bënë jetë të rënduar!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Avni Tafili

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Avni Tafili

Shared publicly  - 
1
Avdyl Rrahmani's profile photo
 
ma  sha Allah
Add a comment...
Have him in circles
42 people
Argjend Dema's profile photo
Sadik kosumi's profile photo
skender po's profile photo
Nevruz Thaqi's profile photo
Qendrim Zendeli's profile photo
Muhammed Jakupi's profile photo
Bujar Haziri's profile photo
Emin Bislimi's profile photo
Admirim Haliti's profile photo

Avni Tafili

Shared publicly  - 
 
Prit, se njerëzit s’janë të përkryer.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Avni Tafili

Shared publicly  - 
2
Add a comment...

Avni Tafili

Shared publicly  - 
 
Me emer te Allahut, te Gjithemeshirshmit, Meshireplotit !
 ·  Translate
1
Add a comment...
People
Have him in circles
42 people
Argjend Dema's profile photo
Sadik kosumi's profile photo
skender po's profile photo
Nevruz Thaqi's profile photo
Qendrim Zendeli's profile photo
Muhammed Jakupi's profile photo
Bujar Haziri's profile photo
Emin Bislimi's profile photo
Admirim Haliti's profile photo
Links
Basic Information
Gender
Male