Profile cover photo
Profile photo
Skup aut Szczecin – Legalne złomowanie aut całe Zachodniopomorskie
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapraszamy na naszą odświerzoną stronę. Obsługujemy dla państwa coraz większy rejon. Działamy już na obszarze całego województwa Zachodniopomorskiego.
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli szukasz sposobu pozbycia się uszkodzonego, powypadkowego lub starego auta to trafiłeś doskonale. Złomowanie aut Szczecin i okolice skupuje wszystkie rodzaje pojazdów za gotówkę. Kupimy każde uszkodzone auto od ręki. Skupujemy samochody lekko uszkodzone jak i totalne wraki. Kupimy każdy model rocznik i stan. Dysponujemy własnym transportem i odbieramy samochody bezpośrednio od państwa. Każde auto oceniamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu.
Add a comment...

Post has attachment
Już teraz pomożemy państwu również na terenie Świnoujścia i w bezpośredniej okolicy. Skupujemy samochody sprawne i uszkodzone. Skup aut Świnoujście kupi auta z każdego rocznika. Całe i rozbite. Sprawne i niesprawne. Wstępna wycena samochodu już przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Samochody odbieramy własnym transportem. Gwarantujemy szybką i miłą obsługę. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych szybką sprzedażą samochodu.
Add a comment...

Post has attachment
Ponieważ staramy się ciągle rozwijać zwiększamy obszar naszego działania. W ramach naszej oferty prowadzimy teraz również skup aut Międzyzdroje i okolice. Skupujemy samochody całe sprawne oraz uszkodzone. Kupimy każdy model i rocznik. Skupujemy nawet mocno rozbite i uszkodzone auta. Każde auto oceniamy indywidualnie. Za każde auto zapłacimy gotówką. Oferujemy rozsądne ceny. Samochody odbieramy własnym transportem z miejsca postoju. Zapraszamy do współpracy.
Add a comment...

Post has attachment
Teraz obsługujemy również Nowogard ! Proponujemy państwu skup aut Nowogard. W ramach tej oferty kupimy samochody sprawne i niesprawne ze wszystkich roczników i marek. Skupujemy samochody zarówno stare jak i nowe. Kupimy pojazdy sprawne, uszkodzone, rozbite, zniszczone, zdewastowane, powypadkowe, stare, zardzewiałe, wraki które nadają się na złom. Każe auto wyceniamy indywidualnie. Zapewniamy odbiór bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju. Za każdy pojazd płacimy gotówką. Wszystkie formalności od ręki.
Add a comment...

Post has attachment
Ponieważ ciągle dokładamy starań aby byli państwo zadowoleni postanowiliśmy wam pomagać również w okolicach Goleniowa. Proponujemy państwu skup aut Goleniów oraz okoliczne miejscowości. W ramach tej oferty kupujemy samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i inne. Skupujemy auta na chodzie i uszkodzone. Każde auto wyceniamy osobno. Za każde auto zapłacimy gotówką. Odbierzemy własnym transportem bezpośrednio z miejsca w którym aktualnie się znajduje. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy z każdym pojazdem.
Add a comment...

Post has attachment
Ponieważ cały czas staramy się rozwijać ciągle wprowadzamy nowy zakres usług. Skup aut Pyrzyce jest właśnie nową przez nas oferowaną usługą. Rozwijając się dla państwa obsługujemy ciągle to nowy obszar. W ramach tej usługi skupujemy wszystkie samochody na terenie miasta Pyrzyce i w bezpośredniej okolicy. Skupujemy samochody całe i uszkodzone w każdym stanie technicznym i wizualnym. Zapewniamy transport lawetą. Dojeżdżamy na miejsce transakcji. Wszystkie niezbędne formalności oraz gotówka natychmiast.
Add a comment...

Post has attachment
Posiadasz samochód do sprzedania na terenie miasta Stargard ? Nie musisz się tym martwić. Właśnie wprowadziliśmy nową usługę. Skup aut Stargard i okolice kupi od Ciebie każde auto. Skupujemy pojazdy ze wszystkich roczników. Interesują nas auta osobowe, dostawcze, ciężarowe i wszystkie inne. Kupimy auta sprawne i niesprawne w każdym stanie. Lekko uszkodzone lub po poważnych wypadkach. Wstępna wycena przez telefon. Gwarantujemy szybką obsługę i dobre ceny.
Add a comment...

Post has attachment
Ciągle się rozwijamy i proponujemy państwu coraz to nowe usługi. Od niedawna świadczy skup aut Gryfino i okoliczne miejscowości. W ramach naszej działalności skupujemy w obrębie miasta Gryfino i w bezpośredniej okolicy wszystkie rodzaje samochodów. Kupimy auta osobowe, dostawcze, ciężarowe, terenowe oraz wszystkie inne. Kupimy każdy model rocznik i stan auta. Gwarantujemy szybki odbiór. Skup samochodów Gryfino to zdecydowany klient na twoje auto. Zadzwoń a już dzisiaj sprzedasz swój samochód.
Add a comment...

Post has attachment
W ramach naszej ciągle powiększającej się oferty proponujemy państwu skup aut Police i pobliskie miejscowości. Starając się wyjść na przeciw państwa oczekiwaniom nasz skup działa w coraz to większej ilości miejscowości. Skupujemy od państwa samochody nowe i sprawne jak i stare uszkodzone wraki. Kupimy auta całkiem sprawne jak i te uszkodzone z dużym przebiegiem. Skupujemy też samochody bez ważnego ubezpieczenia oc i przeglądu technicznego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skupu samochodów Police.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded