Profile cover photo
Profile photo
AUTOPROFI CZ, s.r.o. Liberec
7 followers
7 followers
About
AUTOPROFI CZ, s.r.o. Liberec's posts

Post has attachment
Kamera do auta LAMAX Drive C3

Post has attachment
Přímý nástupce oblíbené autokamery Truecam A3 je tu. Tato kamera má označení LAMAX DRIVE C3 a nabízí tak jako dříve Truecam A3 úžasné funkce a vlastnosti za bezkonkurenční cenu!
Kromě klasické funkce nahrávání během jízdy, nabízí i atraktivní funkci PARKOVACÍHO REŽIMU. Při něm reaguje na signám od G-senzoru, který reaguje na jakýkoli otřes a okamžitě začíná nahrávat. V parkovacím režimu dokáže Lamax Drive C3 díky svému úspornému režimu, ohlídat vaše vozidlo 24H bez nabíjení !!!

https://www.autoprofi.cz/cerne-skrinky-do-auta/lamax-drive-c3-detail
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-02-11
4 Photos - View album

Post has attachment
MACROM M-DL5000 je multimediální jednotka bez CD / DVD mechaniky, USB předním a zadním vstupem a SD čtečkou pamětových karet. Přístroj je vybaven dotykovým monitorem 6,2 palců, vstupem pro couvací kameru (po zařazení zpátečky), vstupem pro ovládání z volantu. MACROM obsahuje vestavěnou GPS navigaci a Hands free sadu s externím mikrofonem. Pomocí 2DIN instalačního rámečku lze umístit do většiny typů automobilů.

Post has attachment
Pokud máte zájem o produkt, službu nebo odbornou montáž z oblastí nabízených AUTOPROFI CZ, vyplňte formulář naší nezávazné online poptávky  a následně Vás budeme kontaktovat..

https://www.autoprofi.cz/sluzby/montaze-a-servis 

Post has attachment
Chtěli byste méně hluku v interiéru vašeho automobilu? Toho je možné docílit vytlumením a odhlučněním pomocí speciálních materiálů. 

https://www.autoprofi.cz/blog/167-mene-hluku-ve-vozidle 

Post has attachment
Hodinky Nike + značky TomTom jsou skutečným sportovním trenérem. Tyto hodinky s GPS mají tři tlačítka na zobrazení času, polohy, vzdálenosti, rychlosti, spálených kalorií a tepové frekvence.
Photo

Post has attachment
Hledáte inspiraci na atraktivní dárek na Vánoce pro malé i velké? Co takhle značková kvadrikoptéra Parrot AR.Drone s ovládáním přes Wi-Fi, pro zařízení Apple / Android.

https://www.autoprofi.cz/eshop-autoprofi/eshop-autoprofi-2/autoprislusenstvi/autodoplnky/kvadrikoptera-ardrone-s-ovladanim-pres-wi-fi-pro-zarizeni-apple-android-detail 
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-10-22
4 Photos - View album

Post has attachment
Full HD kamera do auta s GPS a další přídavnou HD kamerou nejčastěji pro použití sledování dění za autem. Černá skříňka obsahuje i Wi-Fi a aplikaci pro chytré telefony, na kterých můžete sledovat záznamy. Kamera má také integrovaný 3-osý snímač pohybu (gyroskop) a pro ukládání záznamů 16 GB SD kartu přímo v balení.
Při zapojení kamery přes kabeláž na pevnou montáž v autě (součást balení), přejde kamera po vypnutí klíčku zapalování automobilu automaticky do parkovacího režimu. Ten využijete právě např. při parkování v supermarketu, kde by Vaše auto mohlo přijít k různým poškozením.
Tak může sledovat Váš automobil i když v něm momentálně nejste a v případě jeho otřesu nebo pohybu (když do Vás někdo narazí), spustí nahrávání (10s před a 20s po akci).
Aby tak nedošlo k vybití autobaterie Vašeho vozidla, systém kamery sleduje napětí napájení a pokud klesne pod nastavenou mez, kamera se automaticky vypne.
Takovou funkci určitě ocení každý z nás, co jsme přišli po nákupování na parkoviště a zjistili, že máme nabouraný nárazník nebo otlučené dveře. Viník Vám pak určitě neunikne :-)

https://www.autoprofi.cz/eshop-autoprofi/eshop-autoprofi-2/multimedia/cerne-skrinky/2-kanalova-fhd-kamera-do-auta-s-gps-wifi-aplikaci-ch-100b-2ch-detail 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-09-17
9 Photos - View album

Post has attachment
Mechanické zabezpečení vozidel speciálním trezorovým zámkem přímo na sloupek řízení - ZEDERLOCK.

http://www.aprofi.cz/bezpeci/zabezpeceni-vozidel-liberec/item/183-zabezpeceni-vozidel-proti-kradezi-zederlock-liberec 
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-08-31
4 Photos - View album

Post has attachment
Držák tabletu na opěrku hlavy pro velikosti úhlopříčky 5" až 8". Pevný a spolehlivý držák značky KROPSSON. Pasažéři na zadních sedadlech ocení upevnění tabletu v ideální poloze při sledování filmů, prohlížení internetu, nebo práci s Excelem.

http://www.autoprofi.cz/eshop-autoprofi/multimedia/drzaky-na-monitory/drziak-tabletu-na-opierku-hlavy-hr-750-detail
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-08-30
5 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded