Profile cover photo
Profile photo
AUTO DIUG Multisalon
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Marzec miesiącem kobiet w salonie Auto Diug! Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet każda Pani, która zakupi nowy samochód dowolnej marki, z oferty salonu Auto Diug otrzyma dodatkowo voucher na pełną kosmetykę zakupionego samochodu. Voucher do wykorzystania do końca br.
Szczegóły w salonie sprzedaży.
#autodiug #dzieńkobiet #marzec #autodiugdealer #fiat #alfaromeo #jeep #voucher #samochodynowe
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Alfa Romeo w CH Atrium a Jeep w Centrum Handlowe Jantar. Czerwony Compass w wersji 1.4 TMair M6 FWD 140 KM, w cenie promocyjnej 98 900 zł z możliwością atrakcyjnego finansowania w postaci rat lub leasingu 100% lub w abonamencie już od 1099 zł netto.
#jeepsłupsk #dealerjeep #compass #autodiug #słupsk #samochodynowe #abonament #leasing
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Alfa Romeo w Koszalinie! Informujemy, że od dnia 1 marca w CH Atrium Koszalin gości piękna Giulia w wersji 2.0 200KM RWD AT8 Super, w kolorze szarym Vesuvio Grey.
#alfaromeokoszalin #alfaromeosłupsk #autodiugkoszalin #autodiugsłupsk #alfaromeogiulia #chatrium #samochodynowe
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Fiat Tipo i Fiat Ducato Internetowymi Samochodami Roku. "W kategorii „Auta Osobowe Nowe" pierwsze miejsce zajął Fiat Tipo, który „zdumiewa" rynek niezwykłym zestawieniem wyposażenia, jakości i ceny zaczynającej się już od 43900 zł z VAT za auto z klimatyzacją i radiem UConnect z USB."
Więcej informacji: http://www.fiatpress.pl/press/article/fiat-tipo-i-fiat-ducato-internetowymi-samochodami-roku-2017
#fiattipo #fiatducato #samochodyosobowe #samochodydostawcze #samochódroku #otomoto #autaosobowenowe #autodiug #dealerfiatsłupsk #dealerfiatkoszalin
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli jesteś zorientowany na sukces, komunikatywny i samodzielny w działaniu. Poszukujesz ciekawej, dającej satysfakcję pracy w terenie i w biurze, wynagrodzenia stałego oraz premii za wyniki sprzedażowe a motoryzacja jest Twoją pasją... Wyślij nam swoje CV, porozmawiamy o Twojej przyszłości w naszej firmie.
#autodiug #dealersamochodowy #pracasłupsk #fiat #alfaromeo #jeep #samochodynowe #salonsamochodowy #koszalin #pracakoszalin
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z rozwojem firmy, poszukujemy pracowników na stanowiska: Doradca Serwisowy oraz Magazynier-Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych. Wyślij swoje CV, porozmawiamy o Twojej przyszłości w naszej firmie.
#autodiug #praca #pracaSłupsk #motoryzacja #częścizamienne #salonsamochodowy #serwissamochodowy #fiat #alfaromeo #jeep
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doskonała przyczepność z napędem na 4 koła Q4 tylko w Alfa Romeo. ALFA ROMEO Stelvio i Alfa Romeo Giulia teraz w wyjątkowej ofercie leasing100%.
Szczegóły oferty: https://www.fca-autodiug.pl/dealer/alfa-romeo #alfaromeo #stelvio #giulia #dealersłupsk #salonsamochodowy #samochodynowe #salonsłupsk #autodiug #słupsk
Add a comment...

Post has attachment
Co roku ponad 15 tysięcy osób dowiaduje się, że ma raka. To więcej niż wszyscy mieszkańcy Słupska. Zadbaj o swoje zdrowie. Sprawdź, jaki sposób na raka ma WARTA. Zapraszamy do kontaktu.
http://www.autodiug.pl/co-roku-ponad-15-tys-polakow-dowiad…/
#autodiug #nowotwór #ubezpieczenie #leczenie #autodiug
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowy Rok nowe samochody... @Jeep Compass nowe demo w ofercie salonu Auto Diug. Przyjdź, wsiądź i wypróbuj podczas jazdy testowej. Zapraszamy.
www.autodiug.pl
#autodiug #salonjeep #dealerjeep #dealersłupsk #samochodynowe #salonsłupsk #autodiug #jeepcompass #jazdytestowe #suv
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biuro Obsługi Klienta w Koszalinie! Do 31 stycznia Doradca Handlowy Auto Diug codziennie do Państwa dyspozycji w CH Atrium. Zapraszamy, oferujemy szerokie wsparcie oraz doradztwo w szerokim zakresie obejmującym wszelkie kwestie związane z zakupem samochodu.
www.autodiug.pl
#fiat #alfaromeo #jeep #autodiug #salonsamochodowy #dealersłupsk #dealerkoszalin #dealer #autoryzowanysaloniserwis
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded