Profile cover photo
Profile photo
Auto-Lift
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Dlaczego wybrać naszą firmę AUTO LIFT?
 
Potrzebny podnośnik koszowy na wynajem w Warszawie? Zapraszamy do wybrania naszych usług w AUTO LIFT! Jako firma posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży wiemy, w jaki sposób zapewnić klientom kompleksową i profesjonalną obsługę. Gdy potrzebujesz naszej pomocy, zawsze jesteśmy o usług – także w sytuacjach awaryjnych.
 
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Mamy wiele zalet – przede wszystkim to wysokiej klasy sprzęt, sprawny, bezpieczny i wszechstronny, który przydaje się przy pracach montażowych, konserwacyjnych, budowlanych, pielęgnacji zieleni i innych pracach na wysokości. Wynajmujemy go razem z fachową obsługą operatorską, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo całego przedsięwzięcia, na przykład umycia okien, malowania fasady czy też montażu materiałów reklamowych. Nasz atut to także bardzo atrakcyjne ceny na rynku stołecznym, dlatego gdy nie chcesz przepłacać, zadzwoń do nas już teraz, aby umówić się na wykonanie usługi w dogodnym dla ciebie terminie. Zapraszamy do AUTO LIFT!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prace elewacyjne na wysokości
 
Umycie elewacji, prace konserwacyjne czy malowanie fasady na wysokości nie jest możliwe bez zastosowania odpowiedniego sprzętu. Najczęściej jest to podnośnik koszowy, którego głównym zadaniem jest podniesienie znajdującego się w koszu pracownika na odpowiednią wysokość, z której wykonanie danych prac będzie możliwe.
 
W naszej firmie prowadzimy wynajem podnośników – Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności i do tutaj można skorzystać z oferty. Z naszych usług korzystają często zarządcy i właściciele budynków, także samorządy oraz firmy – każdy, kto chce wykonać mały czy też generalny remont elewacji budynku.
 
Nasz podnośnik koszowy dosięga do wysokości 20 metrów i do tego poziomu możliwe jest wykonanie prac konserwacyjnych, mycia czy malowania elewacji budynków. To wystarczająca wysokość na większość zabudowań. Oferujemy wynajem sprzętu oraz usługi operatorskie. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby uzyskać szczegółowe informacje o naszej ofercie wraz z ceną. Zapraszamy serdecznie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prace na wysokości – mycie okien
 
Drapacze chmur to gładka ściana okien, które nie otwierają się i nie jest możliwe ich zwykłe umycie. Także się brudzą, dlatego w celu utrzymania ich czystości systematycznie powadzi się prace polegające na użyciu podnośników koszowych lub sprzętu alpinistycznego.
 
W naszej firmie AUTO LIFT prowadzimy wynajem podnośników i jeżeli chcesz zadbać o czystość okien w swoje firmie, wtedy jesteśmy do dyspozycji. Nasz podnośnik posiada kosz, w który pracownik może dosięgnąć do wysokości nawet 20 metrów – jeżeli chcesz umyć okna na tej właśnie wysokości, wtedy dla nas to żaden problem!
 
Możesz skorzystać z usług wynajmu sprzętu na godziny – wtedy nie musisz obawiać się o wysokie koszty, ponieważ u nas zawsze są one atrakcyjne. Alternatywnym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej obsługi – wtedy to nasi pracownicy będą mogli wykonać dla ciebie prace na wysokości, a okna będą zachwycały czystością.
 
Usługi świadczymy na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Zadzwoń do nas, aby dowiedzieć się więcej jeszcze dzisiaj!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Montaż materiałów reklamowych na wysokości
 
Wiele reklam możemy podziwiać na fasadach butików lub na specjalnych postumentach –billboardy, banery reklamowe czy też plakaty. Aby jednak mogły być one widoczne, konieczne jest skorzystanie z usług podnośnikami koszowymi, ponieważ to one najczęściej wybierane są wtedy, gdy chodzi o montaż reklam na wysokości.
 
Nasza firma świadczy usługi podnośnikowe i klientom oferujemy także profesjonalną obsługę w tym zakresie. Prowadzimy wynajem podnośników koszowych, które pozwalają na wykonanie prac na wysokości do 20 metrów maksymalnie. Można u nas wynająć sprzęt lub też skorzystać z profesjonalnych usług podnośnikowych – wtedy nasi pracownicy będą mogli wykonać prace, a ty zaoszczędzisz swój czas i, oczywiście, pieniądz, ponieważ gwarantujemy atrakcyjne ceny.
 
Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj, aby umówić się na dogodny dla ciebie termin. Dojedziemy na miejsce punktualnie wykonamy dla ciebie prace profesjonalnie i sprawnie oraz z naciskiem na bezpieczeństwo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cena wynajmu podnośnika koszowego w AUTO LIFT
 
W naszej firmie AUTO LIFT jesteśmy skoncentrowani na tym, aby oferować klientom kompleksowe i fachowe usługi podnośnikowe. Także naszym wyróżnikiem są atrakcyjne ceny, dlatego jeżeli nie chcesz przepłacać, wtedy jesteśmy zawsze do dyspozycji. Gwarantujemy niskie koszty wynajmu i obsługi zarówno krótkoterminowo, jak i długoterminowo na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach.
 
Cena wynajmu sprzętu wraz z operatorem na terenie Warszawy za każdą rozpoczętą godzinę pracy to zaledwie 79 złotych netto. Przy czym doliczamy także do ostatecznego rachunku jedną godzinę (79 złotych netto) za dojazd, przygotowanie sprzętu oraz powrót do bazy. Minimalny czas wynajmu wynosi 2 godziny pracy.
 
W przypadku wynajmu na powyżej 8 godzin, poza terenem Warszawy, a także z dodatkową obsługą naszych pracowników ceny ustalane są indywidualnie. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dokładnej wyceny.
 
AUTO LIFT – podnośniki koszowe – Warszawa. Wynajem i obsługa operatorska w niskich cenach. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usuwanie śniegu i sopli
 
Na właścicielach i zarządcach budynków ciąży obowiązek utrzymania ich w odpowiednim stanie w okresie zimowym – to wtedy dużym zagrożeniem są zwały śniegu na dachach budynków i zwisające sople lodowe. Niejednokrotnie zdarzały się przypadki katastrof budowlanych z powodu ogromnego ciężaru śniegu, także ten spadający z pochyłego dachu jest poważnym zagrożeniem, podobnie jak sople, gdy budynek położony jest bezpośrednio przy chodniku.
 
Śnieg i sople można usuwać samodzielnie, ale też nie zawsze jest to możliwe i dodatkowo bezpieczne. Dlatego znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firm, które posiadają w tej dziedzinie doświadczenie i mogą wykonać prace na wysokości z użyciem profesjonalnego sprzętu i przez swoich kompetentnych pracowników.
 
W naszej firmie AUTO LIFT oferujemy kompleksowe usługi usuwania śniegu i sopli z zastosowaniem podnośników koszowych. Prowadzimy wynajem sprzętu i dodatkowo także oferujemy fachową obsługę operatorską. Wystarczy tylko do nas zadzwonić, aby zamówić wykonanie usługi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy każdy może obsługiwać podnośnik koszowy?
 
Podnośniki koszowe to sprzęt, który stosowany jest obecnie powszechnie w różnego rodzaju pracach na wysokości. Ma on najczęściej formę samochodu, na którego naczepie zamontowane jest ruchome ramię, na końcu którego znajduje się kosz – może on zmieścić jedną lub kilka osób, wynosząc je na wysokość kilkunastu czy kilkudziesięciu metrów.
 
Do obsługi podnośników koszowych potrzebne jest posiadanie odpowiednich uprawnień. Są one nadawane przez polski Urząd Dozoru Technicznego – bez nich można narazić się na kary, nie mówiąc już o niebezpieczeństwie dla swojego zdrowia i życia. Aby uzyskać takie uprawnienia, konieczne jest zapisanie się na szkolenie i następnie zdanie egzaminu przed komisją UDT. Dopiero jego pozytywne zaliczenie daje uprawnienia do obsługi podnośników.
 
Nie musisz jednak przechodzić tej kosztownej i długotrwałej procedury, ponieważ możesz wynająć sprzęt razem z obsługą operatorską w naszej firmie. Gdy potrzebujesz naszej pomocy, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prace na wysokości – pielęgnacja zieleni
 
W naszej firmie zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług w ramach pielęgnacji zieleni – wszystkich wysokich drzew, krzewów oraz innej roślinności, która wymaga przycięcia, wycięcia czy prac pielęgnacyjnych, także w sytuacjach awaryjnych.
 
Dysponujemy nowoczesnym podnośnikom koszowym, który ma wysokość podnoszenia do maksymalnie 20 metrów – do tej wysokości można dosięgnąć z kosza podnośnika, co powoduje, że możliwe jest wykonanie większości prac pielęgnacyjnych zieleni w parkach, ogrodach, przy drogach, na skwerach i w innych lokalizacjach.
 
Wynajmujemy sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach i oferujemy usługi podnośnikowe, dlatego jeżeli potrzebujesz pomocy ekspertów, wtedy jesteśmy zawsze do twojej dyspozycji. Również możemy przyjechać na miejsce jeszcze tego samego dnia, na przykład w przypadku wichury czy też innych sytuacji awaryjnych. Zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny usług, dlatego wybierając naszą ofertę, masz pewność, że nie zapłacisz dużo za profesjonalną obsługę. Zadzwoń do nas już teraz, gdy potrzebujesz pomocy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kiedy wybrać usługi podnośnikowe?
 
W naszej firmie jesteśmy skoncentrowani na zadowoleniu każdego z naszych klientów niezależnie od jego potrzeb. Jeżeli chcesz zamówić usługi podnośnikowe, u nas masz gwarancję pełnej obsługi i atrakcyjnych cen!
 
Usługi podnośnikami koszowymi są wybierane zarówno przez osoby prywatne, jak i również przez przedsiębiorstwa oraz przez instytucje. Z naszej oferty korzystają między innymi właściciele domów, zarządcy budynków, samorządy, również firmy – w branży budowlanej, wykończeniowej, agencje marketingowe, firmy zajmujące się utrzymaniem czystości i wiele innych, które wykonują prace na wysokości.
 
Wynajem podnośników koszowych to najlepszy wybór, gdy nie chcesz kupować własnego sprzętu. W wielu przypadkach to po prostu nieopłacalne – zamówienie na podnośnik w sytuacji, gdy trzeba tylko umyć okna w firmie na pewno nie będzie dobrym rozwiązaniem. Nowy sprzęt to wydatek idący w setki tysięcy złotych, a skorzystanie z naszych usług to zaledwie 79 złotych netto za jedną godzinę. To naprawdę się opłaca!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi podnośnikowe
 
Oprócz wynajmu podnośników koszowych w naszej firmie AUTO LIFT świadczymy także usługi podnośnikowe. Przypominamy, że do wykonania prac na wysokości z użyciem podnośników koszowych konieczne jest posiadanie uprawnień wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego. Nasi pracownicy posiadają tego rodzaju uprawnienia i dodatkowo wieloletnie doświadczenie i mogą przeprowadzić prace na wysokości dla ciebie – ty zaoszczędzisz w ten sposób swój czas i dodatkowo pieniądze.
 
Oferujemy usługi podnośnikowe takie jak:
- montaż i konserwacja materiałów reklamowych – billboardy, plakaty, banery reklamowe
- mycie i konserwacja elewacji budynków
- mycie okien budynków
 prace budowlane na zamówienie
montaż i demontaż oświetlenia, konstrukcji
- pielęgnacja zieleni
- wycinka drzew, przycinka koron
- usuwanie śniegu, sopli i nawisów śnieżnych
- obsługa eventów – koncertów, festiwali
 
Wykonujemy również innego rodzaju usługi na zamówienie. Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, a my odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded