Profile cover photo
Profile photo
AuraProjekt: Projektowanie i Aranżacje Wnętrz Lublin
40 followers
40 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Referencje Małgorzata
Skontaktowaliśmy się z  Panią Moniką i Panem Darkiem z prośbą o wykonanie projektu, który nada charakteru naszemu mieszkaniu. Wyzwanie było ogromne, ponieważ w mieszkaniu znajdowały się meble i zabudowy, których nie chcieliśmy zmieniać. W związku z tym Pani Monika i Pan Darek musieli zaaranżować przestrzeń tak, aby nadać jej nowy styl wykorzystując istniejące elementy. Nie było łatwo, również ze względu na problemy z ekipą remontową, która nie sprostała zadaniu. Całe szczęście z pomocą przyszli panowie poleceni przez Panią Monikę i Pana Darka i uratowali i projekt i nasze mieszkanie. Teraz możemy cieszyć się eleganckim wnętrzem i funkcjonalną przestrzenią dostosowaną do naszych potrzeb. Po ciężkim dniu pracy z przyjemnością wracamy do domu.

Gorąco polecam firmę Aura Projekt. Współpraca z Panią Moniką i Panem Darkiem jest bardzo sprawna, bezproblemowa i przyjemna. Każda z naszych sugestii i próśb została wzięta pod uwagę i uwzględniona w projekcie. Ponad to, projektanci otaczają się gronem fachowców godnych zaufania, dlatego oszczędzamy czas przeznaczony na poszukiwania ekip remontowych i innych podwykonawców. Ze spokojem można zostawić mieszkanie w rękach Pani Moniki i Pana Darka, którzy dopilnują każdego szczegółu. Przy następnej okazji z pewnością powrócimy do współpracy z Aura Projekt!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-05-04
6 Photos - View album

Post has attachment
Referencje Beata i Piotr
Bardzo dziękujemy Pani Monice i Panu Dariuszowi (AuraProjekt- Studio Projektowania Wnętrz), za projekt aranżacyjny naszego mieszkania, które ze stanu developerskiego zmieniło się w przepiękne, przytulne i funkcjonalne mieszkanie.
Szczerze i z pełna odpowiedzialnością polecamy wszystkim Studio Projektowania Wnętrz AuraProjekt. 
Kupując nasze wymarzone mieszkanie mieliśmy tysiące pomysłów, co do tego jak powinno ono wyglądać, których nie potrafiliśmy do końca poskładać. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że potrzebujemy profesjonalnej pomocy, kogoś kto pomorze nam uporządkować nasze propozycje, doradzi, podpowie... Los był dla nas bardzo łaskawy, gdyż trafiliśmy na Panią Monikę i Pana Dariusza- wspaniałe osoby pełne pasji, cierpliwości i zaangażowania ( muszę tu dodać, że nie byliśmy łatwymi klientami ;-)).
Wielką zaletą naszych projektantów jest: uważne słuchanie, niebanalne pomysły, empatia połączona z nutką asertywności, kreatywność i indywidualne podejście do klienta na każdym etapie realizacji projektu.
Dzięki Pani Monice i Panu Dariuszowi wszystko nabrało sensu, kształtu, koloru... a efekt końcowy przewyższył nasze najśmielsze oczekiwania... mamy: przestrzeń (o której marzyliśmy), funkcjonalność (która jest niezbędna ) i przepiękne mieszkanie ( które cieszy oko).
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy studio AuraProjekt. 
Pani Monika i Pan Dariusz to profesjonalni fachowcy oraz wspaniali ludzie (co jest bardzo ważne w pracy z drugim człowiekiem), którzy pomagają spełniać marzenia.
Beata i Piotr Wach
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-04-29
11 Photos - View album

Post has attachment
Podziękowania dla Michała za miłą współpracę i wzbogacenie Nas o nowe doświadczenia.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-04-17
11 Photos - View album

Post has attachment
Referencje Państwo Zubala
Firma AuraProjekt wykonywała dla nas projekt aranżacji wnętrz naszego wymarzonego domu, w chwili obecnej już wykończonego.
Jako zleceniodawcy nie mieliśmy żadnych problemów z bieżącym kontaktem z projektantami zarówno podczas opracowywania projektu jak i podczas realizowania inwestycji.
Nasze wytyczne, potrzeby i inspiracje zostały wysłuchane i zrozumiane, a następnie innowacyjnie przeniesione na projekt, który po paru drobnych poprawkach, został szybko przez nas zatwierdzony. 
Nawet delikatne zmiany, już podczas realizacji, na które zdecydowaliśmy się ze względów finansowych, nie zostały pozostawione nam samym, szybka reakcja i współpraca z ekipą remontową pozwoliła wypracować nową wersję, kto wie czy nie lepszą Emotikon smile To może świadczyć tylko o profesjonalizmie, kreatywności, pomysłowości i zrozumieniu Pani Moniki i Pana Darka. 
Nasza ekipa remontowa chwaliła podejście projektantów do realizacji inwestycji, dowiedzieliśmy się, że ich postawa i styl pracy to rzadkość w dzisiejszych czasach, dlatego bardzo się cieszę że Ich wybraliśmy. 
Nasz dom podziwiają zarówno znajomi jak i najbliższa rodzina, wszyscy są pod wrażeniem, jest nam bardzo miło z tego powodu, zwłaszcza dlatego, że czujemy się tu naprawdę komfortowo i cudownie.
Jesteśmy przekonani, że Pani Monika i Pan Darek są osobami które sprostają wielu ambitnym zadaniom, niezależnie od skali przedsięwzięcia i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
Możemy szczerze polecić usługi oferowane przez AuraProjekt.
Monika i Maciej Zubala
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-30
24 Photos - View album

Post has attachment
Referencje Marta

Pani Monika i Pan Dariusz przygotowali dla nas projekt mieszkania. O nawiązaniu współpracy z Auraprojekt zdecydowało doświadczenie projektantów, ciekawe pomysły ale również bardzo przyjazne nastawienie do klienta. Zależało nam żeby wnętrze było nowoczesne,eleganckie a zarazem funkcjonalne. Auraprojekt spełniło wszystkie założenia. Projekt został przygotowany profesjonalnie a rzeczowy nadzór w trakcie remontu pozwolił na jego pełne zrealizowanie.Dzięki Auraprojekt z przyjemnością spędzamy czas w naszym mieszkaniu.Polecam firmę wszystkim, którzy marzą o niepowtarzalnym wnętrzu.

Lublin , dnia 26 luty 2015 roku
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-25
11 Photos - View album

Post has attachment
Referencje pokój Ady

Pani Monika Borowska i Dariusz Skoczek wykonali projekt modernizacji pokoju mojej nastoletniej córki. Według mnie zaprojektowanie wnętrza od podstaw jest rzeczą prostszą niż stworzenie nowego wnętrza w przestrzeni już istniejącej. Firma Auraprojekt sprostała temu wyzwaniu. Pokój jest nowoczesny, przestrzenny, a jednocześnie przytulny i ciepły. Nasza współpraca była bezproblemowa i szybka. Pani Monika i Pan Darek to osoby punktualne, słowne, o wysokiej kulturze osobistej i co nie bez znaczenia, bardzo sympatyczne.
Polecam firmę Auraprojekt.
Beata Syk-Jankowska
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-03-25
6 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded