Profile cover photo
Profile photo
Au Pair Agency Prowork Poland
27 followers -
Au Pair USA, AuPair Anglia, Au Pair Szwajcaria, AuPair Francja, AuPair Niemcy, AuPair Włochy, Hiszpania , AuPair Norwegia, AuPair Islandia,
Au Pair USA, AuPair Anglia, Au Pair Szwajcaria, AuPair Francja, AuPair Niemcy, AuPair Włochy, Hiszpania , AuPair Norwegia, AuPair Islandia,

27 followers
About
Au Pair Agency Prowork Poland's posts

Post has attachment
Zaplanuj Twój Gap YEAR po maturze czy przerwę w studiach!
Wyjedź na rok do Stanów jako Au Pair i zamieszkaj z amerykańską rodziną! Przyjdź na spotkanie informacyjne w Prowork Au Pair Warsawa, ul Warecka 8/46 i sprawdź jak zostać Au Pair USA!
Zagwarantowany bezpłatny przelot do/z USA i roczny kontrakt z rodziną amerykańską! Cała aplikacja, tym referencje ONLINE i szybki proces złożenia aplikacji i doboru rodzin! Zapraszamy też na spotkanie informacyjne online na SKYPE w dowolnym czasie!
Koszt tylko 1090 zł , wtym masz bezpłątnie ubezpieczenei w wersji rozszerzonej na 500 tys USD! www.prowork.com.pl

Post has attachment
Zaplanuj Twój Gap YEAR po maturze czy przerwę w studiach!
Wyjedź na rok do Stanów jako Au Pair i zamieszkaj z amerykańską rodziną! Przyjdź na spotkanie informacyjne w Prowork Au Pair Warsawa, ul Warecka 8/46 i sprawdź jak zostać Au Pair USA!
Zagwarantowany bezpłatny przelot do/z USA i roczny kontrakt z rodziną amerykańską! Cała aplikacja, tym referencje ONLINE i szybki proces złożenia aplikacji i doboru rodzin! Zapraszamy też na spotkanie informacyjne online na SKYPE w dowolnym czasie!
Koszt tylko 1090 zł , wtym masz bezpłątnie ubezpieczenei w wersji rozszerzonej na 500 tys USD! www.prowork.com.pl

Post has attachment
Summer Aupair HISZPANIA i FRANCJA! Dodatkowe oferty rodzin z obu krajów na pobyty ok 6-10 tygodni latem! Złóż PILNIE aplikację last minute z @prowork.aupair i zamieszkaj z rodziną w HISZPANII ( z angieLskim) czy we Francji ( z francuskim)! #summeraupair najlepsze wakacje językowe! Wstępna rejestracja www.prowork.com.pl Hiszpania: rodziny oczekujące: Madryt, Majorka, Malaga, Vigo, Walencja i inne. Francja: rodziny oczekujące Korsyka, rejon Lyon, Bordeaux, Bretania, Nicea, Marsylia i inne #aupair #proworkaupair


Post has attachment
WASZA Znana i lubiana maturzystka 2017 i przyszła AUPAIR USA z Prowork Au Pair Agency Warsaw​ ! Polecamy kolejny filmik Karoliny, która opowie Wam Krok po kroku JAK przygotować aplikację Au Pair USA i szybko znaleźć wymarzoną Host family i swój perfect match! Zainspiruj się i zostań AU PAIR USA i dołącz do Karoliny, która już w sierpniu leci do USA:-). Zarejestruj się wstępnie na www.prowork.com.pl i ZACZNIJ swoją przygodę w STANACH!
Au Pair USA to najlepszy plan na #gapyear po maturze czy przerwę w studiach!
Wybierz: Prowork Au Pair USA Standard lub Au Pair USA Professional
Au Pair USA z Prowork to koszt tylko 1090 zl
Gwarantowane:
Roczny kontrakt z rodzina amerykańską i wiza J1
BEZPŁATNY przelot do/z USA
Kieszonkowe 197 USD/ tydzień ( 277 USD AuPair Pro)
Ubezpieczenie
dopłata 500 USD na naukę w koledżu amerykańskim
Opieka biura amerykańskiego w USA
Powodzenia! :-)

Post has attachment
Kalifornia! AUPAIR USA w takim miejscu!☀️🇺🇸☀️ Od dziś SŁONECZNE SNAPY IZY, kolejnego gościa na Proworkowym Snapchacie 😻 👻:proworkaupair IZA @izaaradzi mieszka ze swoją host family w Morgan Hill i... chyba ŚWIETNIE się bawi!😍😜 IZA, czekamy na Twoje snapy i cały tydzień #aupairlife w Kaliforni! @prowork.aupair #aupairusa #proworkaupairusa #matura2017 #polishaupair #aupaircalifornia #aupairusa2017 #aupair #gapyear Zainspiruj się i TEŻ wyjedź na rok do STANÓW! BEZPŁATNY PRZELOT DO/Z USA i ubezpieczenie GRATIS na 500 000 USD! Twój koszt to tylko 1090 zł! Wstępna rejestracja www.prowork.com.pl
Photo

Post has attachment
Lecę na rok do STANÓW po maturze! Też masz takie plany? Zobacz koniecznie świetny filmik Karoliny Chmielowiec i jej plany na #gapyear jako AUPAIR w USA z Prowork Au Pair Agency Warsaw​ :-) Polecamy!
Jeśli też marzysz o podróżach zarejestruj się wstępnie na www.prowork.com.pl i leć na do do Ameryki! 

Post has attachment
Au Pair Pro w USA Program Au Pair Professional w USA 2017


Roczne pobyty językowe w USA i praca z dziećmi dla studentów/absolwentów pedagogiki, pielęgniarstwa, psychologii i pokrewnych kierunków. Program Au Pair USA Professional to szkolenie angielskiego i praktyka zawodowa w USA w pracy z dziećmi.
Posiadasz doświadczenie i/lub wykształcenie związane z opieką czy pracą z dziećmi? Zostań Au Pair Professional i wyjedź na roczny kontrakt do Stanów Zjednoczonych.
Programu Au Pair Professional w USA z Prowork AuPair skierowany jest do młodych osób z kierunkowym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną. Rodziny amerykańskie poszukujące Au Pair Professional zapewniają pełne przeszkolenie i wsparcie oraz możliwość aktywnego asystowania w zajęciach terapeutycznych podopiecznego i zdobywania profesjonalnego doświadczenia zawodowego a jednocześnie codziennego szkolenia j. angielskiego. Po zakończeniu kontraktu Au Pair Professional otrzymuje certyfikat zawodowy potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Au Pair Professional, w odróżnieniu od standardowego pobytu jako Au Pair w USA, otrzymuje wyższe kieszonkowe, które wynosi 277 USD/tygodniowo i zdobywa profesjonalne doświadczenie związane z profesjonalną opieką/terapią dla dzieci.

Długość pobytu w programu Au Pair Pro w USA

12 miesięczny kontrakt z rodziną amerykańską jako Au Pair Professional w USA z możliwością przedłużenia o kolejne 6, 9 lub 12 miesięcy. Jest to legalny pobyt na podstawie wizy J1 skierowany do młodych osób z profesjonalnym wykształceniem i lub doświadczeniem związanym z opieką nad dziećmi, w tym dziećmi z dysfunkcjami i niepełnosprawnością fizyczną czy intelektualną. Program AU Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej nadzorowanym przez Departament Stanu w USA skierowanym do młodych osób na całym świecie.

Wymagania dla uczestników Au Pair Pro w USA

wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)
ukończona szkoła średnia i preferowane wykształcenie kierunkowe związane z opieką lub edukacją (pedagogika, psychologia, pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia lub podobne kierunki) + 400 godzin doświadzcenia w opiece nad dziećmi
komunikatywna znajomość j. angielskiego
w przypadku braku wykształcenia kierunkowego wymagane minimum roczne profesjonalne doświadczenie związane z pracą z dziećmi jako nauczyciel/terapeuta/niania/asystent. Mile widziane dodatkowe doświadczenie związane z pracą z dziećmi na koloniach, obozach, turnusach rehabilitacyjnych czy praca z dziećmi w ramach praktyk lub woluntariatu. ( ok. 2000 godzin)
prawo jazdy ( niektóre oferty bez prawa jazdy)
Au Pair w USA jest jest rocznym programem wymiany kulturowej/nie jest pracą.


Warunki pobytu jako Au Pair Pro w USA
bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polsce
własny pokój i całodzienne wyżywienie
kieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli 1440 USD rocznie
jednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językowe
ubezpieczenie zdrowotne
szkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA
2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu
możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie
możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6/9/12 miesięcy.
pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie
Certyfikat po zakończeniu kontraktu potwierdzający roczne profesjonalne doświadczenie zawodowe jako AuPair Professional w Stanach Zjednoczonych 2017 z Prowork AuPair

Obowiązki Au Pair Pro w USA
- pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia pobytu o kolejne 6/9/12 miesięcy)
- zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie
- nauka na kursach językowych bądź innych

Kursy językowe
Wszystkie osoby wyjeżdżające jako Au Pair i Au Pair Pro w USA mają obowiązek uczęszczania na kursy językowe. Dobór szkoły, rodzaj kursu i jego intensywność zależą od indywidualnej decyzji Au Pair oraz od obowiązków ustalonych z rodziną. Polecamy wybranie kursów przygotowujących do zdania międzynarodowych egzaminów.

Jak zostać Au Pair Pro w USA 2017 z Prowork
Jeśli chcesz zostać Au Pair Professional w USA , zarejestruj się na stronie Prowork/Rejestracja lub skontaktuj się z konsultantką Prowork i sprawdź czy możesz zostać Au Pair Professional w USA:
wstępna rejestracja: www.prowork.com.pl
email: rekrutacja@prowork.com.pl
skype: rekrutacja_prowork facebook: facebook.com/Prowork.AUPAIR
SNAPCHAT: proworkaupair - ogladaj najlepsze snapy au pair i pytaj o wszystko! Co tydzień nowa relacja AU PAIR z pobytu aupair USA na snapchacie! Oglądaj snapy Au pair i pytaj o wszystko na żywo!
indywidualny dobór rodzin z całych Stanów Zjednoczonych m.in. Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, San Francisco, Los Angeles i wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i formalnościach wizowych.Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair USA. Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji amerykańskich Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź blogi Au Pair i aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania. 

Post has attachment
Q&A i wszystko o Au Pair! Najlepsze SNAPY au pair > Snapchat:proworkaupair
Oglądaj snapy z aupairlife i pytaj na żywo o AU PAIR.
Co to jest aupair, czy warto zostać au pair usa, jak wybrać najlepszą agencję au pair, 
najlepsze opinie o au pair USA z pierwszej ręki, co zrobić aby zostać au pair USA, 
jak wypełnić aplikację, Au Pair USA ile to kosztuje, Agencja Prowork jak złożyć aplikację,
rozmowa z host family - jak się przygotować, jak wybrać idealną host family?
Jak wyglądają obowiązki au pair w USA? jak zdobyć referencje na aupair usa?
Au pair USA po maturze czy może Gapyear po licencjacie? Czy ja nadaję się na au pair?
Te i wszystkie inne pytania o Au Pair możesz zadawać na snapchacie i na żywo mieć odpowiedź od doświadczonej Au Pair.
 Oglądaj świetne snapowe relacje Au Pair z Prowork na Snapchacie: proworkaupair
Co tydzień na naszym Snapchacie gości inna Au Pair, która pokazuje swój pobyt i odpowiada na Twoje pytania!
Zainspiruj się i zostań  Au Pair z Prowork au pair www.prowork.com.pl 

Photo

Post has attachment
Hello San Francisco! Od dziś Aupair SNAPY Patrycji na 👻proworkaupair 🙀😻 Patrycja jest #aupairusa z @prowork.aupair i mieszka ze swoją host family w centrum San Francisco! Dream city! Oglądajcie snapowe tour Patrycji po SF! Golden gate i wszystkie te magiczne miejsca na codzień! Zaplanuj Twój #gapyear i pytaj na snapach o wszystko o #aupairlife i #aupairusa2017 Jeśli też być jeszcze w 2017 W STANACH działaj teraz!wstępna rejestracja www.prowork.com.pl ! #proworkaupairusa #gapyear #snapyaupair #matura2017 #matura #plany #aupairamerica #aupairagency 😘 www.prowork.com.pl
Photo

Post has attachment
Gapyear &Au Pair Szwajcaria 2017! Kursy niemieckiego i przelot GRATIS
Jak zostać Au Pair w Szwajcarii? Jak wyjechać do Szwajcarii? Jeśli Masz 18- 29 lat skorzystaj z programu Au Pair Szwajcaria i wyjedź na rok do Szwajcarii! Zamieszkaj ze szwajcarską rodziną jako Au Pair i ucz się niemieckiego. Au Pair Szwajcaria z Prowork to najlepsza oferta na rynku! Bezpłatny kurs j. niemieckiego i przelot do Szwajcarii dla Au Pair. Roczne kontrakty z rodzinami szwajcarskimi i praca Au pair opieka nad dziećmi. Program Au Pair w Szwajcarii jest oficjalnym programem wymiany kulturowej. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair Szwajcaria 2017. Program skierowany jest do młodych osób - absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Szwajcarii, szkolić niemiecki i podróżować! To również świetna opcja na #gapyear w Szwajcarii po MATURA 2017! Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w Szwajcarii  i uczyć się języka niemieckiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi programu Au Pair Szwajcaria.  Ponadto zobacz inne sprawdzone oferty z Prowork dla Au Pair USA i w Europie m.in Au Pair Anglia, Au Pair Francja, Au Pair Hiszpania, Au Pair Włochy i inne kraje gdzie możesz zamieszkać z rodziną za granicą i uczyć się języka obcego.
Teraz na żywo relacje z pobytów AuPair na SNAPCHACIE! Obserwuj snapy naszych Au Pair w USA, Anglii, Szwajcarii, Hiszpanii itd.: Prowork Au Pair Snapchat: proworkaupair 
Kto może zostać Au Pair w Szwajcarii
● Aupair w Szwajcarii wiek uczestnictwa 18- 29 lat 
●znajomość j. niemieckiego lub angielskiego 
●doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)
●kandydat/ka na wyjazd Au Pair musi być osobą niezamężną i bezdzietną
Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane w zamian za opiekę nad dziećmi 30 godz/tydz:
●roczny kontrakt na pracę AU PAIR  u rodziny szwajcarskiej
●bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii
●kieszonkowe 700 CHF miesięcznie
●ubezpieczenie medyczne
●bezpłatny kurs języka niemieckiego
● urlop dla au pair Szwajcaria 5 tyg/rocznie
Jak się zgłosić do Programu Au Pair Szwajcaria  i załatwić formalności? Jak zostać AuPair w Szwajcarii? Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila na biuro@prowork.com.pl i sprawdź czy możesz zostać Au Pair w Szwajcarii. 
Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie i wyjaśni zasady Programu AuPair Szwajcaria. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Zurichu, Lozanny i innych miast. Pomagamy w procedurze rekrutacyjnej i organizacji Twojego wyjazdu. Prowork AuPair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair do USA i Europy od 18 lat i jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce biur Aupair za granicA organizacji. Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na FB. Dołącz do społeczności Au Pair World na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania. 
 
Photo
Wait while more posts are being loaded