Profile cover photo
Profile photo
Atel Electronics
9 followers -
Import i dystrybucja elementów sieci teleinformatycznych, urządzeń pomiarowych oraz akcesoriów audio-video
Import i dystrybucja elementów sieci teleinformatycznych, urządzeń pomiarowych oraz akcesoriów audio-video

9 followers
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
Nowy analogowy czujnik przepływu powietrza dla systemu Vutlan

System monitoringu parametrów środowiskowych Vutlan został uzupełniony o analogowy czujnik przepływu powietrza pozwalający na pomiar i monitoring wszelkiego typu systemów wentylacji i klimatyzacji.

Czujnik składa się z dwóch elementów – samego czujnik i połączonego z nim za pomocą kabla elementu pomiarowego (konwertera). Może mierzyć przepływ powietrza w zakresie od 0 do 3 m/s.

Czujnik pozwala na uzupełnienie pomiarów temperatury o dane diagnostyczne elementów mających na nią wpływ np. wentylatorów, klimatyzatorów itp. więcej»

Post has attachment
NOWOŚĆ!

Tester okablowania NF8108 służy do pomiaru ciągłości okablowania. Umożliwia pomiar błędów połączeń w skrętkach UTP/STP. Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD.

Post has attachment
NOWOŚĆ!

MS5205B jest precyzyjnym urządzeniem umożliwiającym test rezystancji izolacji napięciem do 2500V.
W zestawie wraz z miernikiem znajdują się przewody pomiarowe oraz duża torba.

Post has attachment
Oferta urządzeń pomiarowych została uzupełniona o nową, ekonomiczną wersję kamery termowizyjnej ATC-02 - ATC-02D w cenie poniżej 1000 zł netto!

Kamera termowizyjna ATC-02D jest idealna do kontroli systemów wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania. Doskonale sprawdzi się również przy obrazowaniu temperatury rozdzielnic elektrycznych, elementów silników itp.

Obraz w podczerwieni rejestrowany jest przez matrycę o rozdzielczości 32x32, kamera charakteryzuje się czułością 0,15°C, dzięki temu na obrazie termowizyjnym można odnaleźć nawet najmniejsze różnice temperatury.

Post has attachment

Post has attachment
Nowe, ekonomiczne szafki wiszące rack 19" o wysokości 4 i 6U i głębokości 350 i 450mm, dostarczana w wersji do samodzielnego montażu. Pozwala to na ich lepsze zabezpieczenie i zmniejszenie gabarytów w trakcie transportu i przechowywania.

Prosty montaż sprowadza się do skręcenia korpusu szafy, przymocowania belek i drzwi.

Szafki dostępne z drzwiami metalowymi i szklanymi.

Post has attachment
Nowe urządzenia do lokalizacji i podstawowych testów okablowania a także do lokalizacji rur.

Do oferty wprowadziliśmy między innymi:

- podstawowy szukacz analogowy z sondą i identyfikacją stanu linii telefonicznej;

- cyfrowe szukacze par przewodów również z testerami okablowania i źródłem światła do podstawowej diagnostyki światłowodów;

- zaawansowany tester okablowania z wyświetlaczem LCD i cyfrowym szukaczem par, umożliwia wykonanie podstawowej diagnostyki okablowania sieciowego - mapa połączeń, pomiar długości i odległości do uszkodzenia;

- prosty w użyciu próbnik napięcia zmiennego z latarką;

- lokalizatory rur metalowych jak i niemetalowych z dedykowaną rozwijaną sondą z modulowanym generatorem sygnału.

Post has attachment
Mierniki jakości powietrza w ofercie urządzeń pomiarowych Atel Electronics.

Zawartość pyłu zawieszonego w powietrzu jest w ostatnich latach bardzo dużym problemem (tzw. smog). Powietrze zanieczyszczone pyłami o średnicy poniżej 10 mikrometrów jest bardzo szkodliwe dla człowieka.

Bogatą ofertę urządzeń pomiarowych uzupełniliśmy o zaawansowane urządzenia pozwalające na monitoring jakości powietrza z uwzględnieniem pomiarów pyłu zawieszonego o rozmiarach PM2,5, PM10 a także stężenia dwutlenku węgla w zamkniętych pomieszczeniach.

Post has attachment
Oferta urządzeń pomiarowych została uzupełniona o nową, ekonomiczną kamerę termowizyjną.

Kamera termowizyjna ATC-02 jest idealna do kontroli systemów wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania. Doskonale sprawdzi się również przy obrazowaniu temperatury rozdzielnic elektrycznych, elementów silników itp.

Post has attachment
Prosty tester z wyświetlaczem LCD dzięki któremu szybko i precyzyjnie można określić kondycję akumulatora - zmierzony CCA (prąd rozruchu), stopień naładowania i rezystancję wewnętrzną akumulatora.

Zaawansowany tester z wyświetlaczem LCD i portem USB - dodatkowo umożliwia przeprowadzenie testu ładowania akumulatora na pracującym silniku. Urządzenie umożliwia również transfer zmierzonych danych do komputera przez port USB i wydruk raportu z pomiarów za pomocą dołączonej aplikacji.

Tester akumulatorów samochodowych Bluetooth - tester, który po podłączeniu do akumulatora jest w stanie przesyłać "na żywo", poprzez łącze bluetooth, wiele przydatnych informacji o kondycji akumulatora. Mierzone dane można odczytywać na bieżąco za pomocą aplikacji na telefon z systemem Android i iOS.
Wait while more posts are being loaded