Profile

Cover photo
Astrohoroskop.cz
3 followers|37,169 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Astrohoroskop.cz

Shared publicly  - 
 
Zde jsou některé z našich oblíbených citátů o hvězdách:

Čím tmavší je noc, tím jasněji svítí hvězdy.

Přes překážky až ke hvězdám.

Hlavu můžete mít v oblacích, ale nohama stůjte pevně na Zemi.

Který citát se vám líbí nejvíce? A jak zní váš nejoblíbenější? Podělte se s námi v
komentářích.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Astrohoroskop.cz

Shared publicly  - 
 
Měsíc je jako jediná známá přirozená družice Země pro astrologii velmi významný.  Dodnes není úplně přesně známý původ jeho existence a toto téma řeší mnoho vědeckých spekulací a teorií.

Oproti Zemi má Měsíc mnohem slabší magnetické pole a gravitaci. Rovněž atmosféra je zde velmi řídká. Přes to všechno však má nesmírný vliv na život na Zemi a zdejší přírodní procesy. Ovlivňuje nejen například sílu přílivu a odlivu, ale také lidské zdraví. A to jak po psychické tak i fyzické stránce. Proto je třeba fáze měsíce bedlivě sledovat, abychom věděli, kdy si dát pozor například na zdravotní zákroky, operace, či požívání psychotropních látek.

Úplněk je jediná poloha Měsíce, při které vidíme celý jeho povrch osvětlen. Působí značně neblaze n lidský organismus. Ovlivňuje nemoci, hojení ran – které je v době kolem úplňku značně zpomalené nebo rány mohou dokonce hnisat. Doporučuje se také vyhnout se operacím. Na druhou stranu právě tato doba je vhodná pro užívání kvantové homeopatie.

Nov je z hlediska fyzického i psychického zdraví jedince mnohem příhodnější doba, avšak i přesto mohou někteří lidé trpět problémy. Proto se příliš nedoporučuje léčení – zvláště pak, pokud je nov negativně aspektován. V opačném případě se ale operací či jiných lékařských zákroků bát nemusíte.
 ·  Translate
1
1
Add a comment...

Astrohoroskop.cz

Shared publicly  - 
Pro každé znamení jsme nachystali horoskop na rok dopředu, který by vám měl dopomoci v mnohém rozhodování, varovat Vás, či nakopnout.
1
Add a comment...

Astrohoroskop.cz

Shared publicly  - 
 
Astrologie nás provází již po tisíce let. Pokud chceme vysledovat její kořeny, musíme se vrátit do starověkého Babylonu, kde byla astrologie praktikována kněžími, ve snaze předpovědět vůli bohů. První kultura, která použila astrologii pro předpověď charakteru osoby na základě jejího data narození, byl Egypt. Astrologie byl populární také v Číně, ale zde se vyvinula velmi odlišně, než v západní kultuře.
V současnosti není překvapující ani zjištění, že mezinárodní vůdce konzultuje své kroky s hvězdami. Zatímco někteří stále odmítají věřit ve předpovědi a horoskopy, právě tolik lidí je bere velmi vážně.
Více se dočtete v našem článku Historie astrologie.
 ·  Translate
Starověký Babylon - místo, kde to všechno začalo Astrologie je s námi již po tisíce let. Pokud chceme vysledovat její kořeny, musíme se vrátit do s...
1
Add a comment...

Astrohoroskop.cz

Shared publicly  - 
 
Úplňky a Novy 2016

Nenechte se ani v novém roce vyvést z míry změnami postavení planet. V sekci článků naleznete ve článcích Novolunní 2016 a Úplňky 2016 o vlivu Měsíce na lidské zdraví i psychiku a o tom, jak se vyvarovat jeho negativním vlivům i v roce 2016 – ve kterém měsíci bude mít největší vliv právě na Vás.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Astrohoroskop.cz

Shared publicly  - 
 
Astrologie je vědní obor zabývající se zkoumáním dějů a jevů ve vesmíru. Neříká nám, že se něco musí stát, ale spíše popisuje sklony a tendence. Pokud pochopíme a vysvětlíme děje minulé a probíhající, můžeme pak se znalostí interakcí mezi planetami předvídat i ty budoucí a hodnotit tak i vliv nebeských jevů na lidskou psychiku a zdraví.

Aspekty – tedy úhly mezi planetami - jsou nejdůležitějším faktorem při výkladu horoskopu. Za pozitivní považujeme ty z úhlů, které jsou dělitelné třemi, šesti nebo dvanácti. Naopak negativní lze dělit čtyřmi či osmi. Za ideální aspekt považujeme takový úhel, který je naprosto přesný, bez odchylek. Existuje i speciální případ postavení planet – tak zvaná konjunkce nastává, když spolu 2 planety vůči Zemi svírají přesně nulový úhel.

Astrologie a díky ní zprostředkovaný horoskop nám dokáže poskytnout poměrně přesný obrázek naší osobnosti – silné i slabé stránky, dispozice, touhy a spoustu dalších. Ukazuje nám naše reakce v určitých situacích. My se tak můžeme do budoucna připravit a díky tomu žít v harmonii, nebo překročit svůj stín, když na sobě budeme pracovat.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Horoskop, horoskop 2015, horoskop 2016
Introduction

Náš web je zde, aby Vás seznámil s charakteristikou vašeho znamení zvěrokruhu. Náš životní osud může být komplikovaný a překvapivý ale spoustu věcí se dá také předpovědět a očekávat.