Profile cover photo
Profile photo
As Güven Soğutma
14 followers
14 followers
About
As Güven Soğutma's posts

Post has attachment
Alarko Carrier servis teknolojinin önde gelen liderlerinden Alarko Carrier marka ürünlerin garanti bitimi tamir ve bakım servisidir. Aldığınız Alarko Carrier ürünler her marka üründe olduğu gibi zaman geçtikçe arıza verebilir. Alarko Carrier servis bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir markanın kaliteli servise ihtiyacı olduğu bilinci ile Alarko Carrier teknik servis çalışanlarımız 7/24 çalışmaktadır. Arızalanan ürünleriniz için Alarko Carrier tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Alarko Carrier teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Post has attachment
Arızalanan ürünleriniz için Akai tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Akai teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Post has attachment
Arızalanan ürünleriniz için Airfel tamir merkezimizi arayarak servis kaydı bırakmanız gerekmektedir. Airfel teknik servis çalışanlarımız bölgesel ofislerimizden yada gezici servis araçlarımız ile sizlere en kısa sürede ulaşacaktır.

Post has attachment
Aeg Servisi iletişim numarası 0212 234 00 45 aeg servis,aeg servisi,aeg servisleri,aeg teknik servis,Aeg Beyaz Eşya Servisi,Aeg Klima Servisi,Aeg Klima Bakımı,Aeg Klima Montaj ve Demontaj,Aeg Klima Bakır Boru Tesisatı,Aeg Klima Gaz Dolumu

Post has attachment
Beyaz eşya servisi beyaz eşyaların onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir. Sizler onarımlardan sonra cihazlarınızı güven içerisinde kullanabilirsiniz. Sizlerde bizimle çalışıp hizmet kalitemizden yararlanmak isterseniz 0212 248 02 48 numaralı çağrı merkezinden Beyaz eşya servisi arayabilir veya servis talep formunu doldurarak ihtiyacınız olan ürün grubu hakkında destek isteyebilirsiniz.

Post has attachment
Kombi cihazınızın sağlıklı ve daha tasarruflu çalışabilmesi için kombi bakımını ihmal etmeyiniz.

Kombinizin sağlıklı şekilde çalışabilmesi için gerçekleşmesi gereken işlemler :

Kombinize elektrik akımı sağlıklı bir şekilde gelmelidir. Aynı şekilde gaz akışı da sağlıklı olmalıdır.Yani sigorta atmışsa ya da gaz vanası kapalı ise kombinizin yanmaması doğaldır. Tesisatta gerekli su basıncını sağlamakta asgari şartlar arasındadır...

Post has attachment
Asgüven klima servisi müşterilerine klima arızası, klima bakımı ve klima montajında uzmanlaşmış ekibimizle İstanbul Avrupa yakası geneline hizmet vermekteyiz.

Asgüven klima servisi olarak klima arızasını giderdiğimiz tüm ürünlere ve değişimini yaptığımız tüm parçalara 1 yıl garanti veriyoruz

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded