Profile cover photo
Profile photo
AsaYad
6 followers -
آسایاد | نقطه شروع یادگیری
آسایاد | نقطه شروع یادگیری

6 followers
About
Posts

Post has attachment
آموزش کامل پایگاه داده SQL در سی شارپ #C

برای مشاهده کامل دوره به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://www.asayad.com/sql-database-in-c-sharp-full-tutorials/

بدون شک یکی از مهم ترین بخش های برنامه نویسی، استفاده از پایگاه داده (Database)هست. تقریبا تمام پروژه های نرم افزاری و وب سایت ها اطلاعات خودشون رو در پایگاه داده ها ذخیره می کنند. بد نیست که بدونید SQL یکی از قدرتمندترین پایگاه داده هاست. اگر شما هم از حفظ کردن کدهای تکراری خسته شدید و دوست دارید بصورت کاربردی کار با پایگاه داده رو یاد بگیرید، مطمئن باشید در مسیر خوبی قرار گرفتید. چون در این دوره بصورت پروژه محور:
 ایجاد پایگاه داده (Create Database) 
 ثبت اطلاعات (Insert)، نحوه گزینش اطلاعات (Select)
 بروزرسانی (Update)، حذف (Delete)
 جستجو (Search) و فیلتر کردن

را یاد خواهیم گرفت. گام به گام و به زبان ساده. برای یادگیری آماده اید؟
Add a comment...

Post has attachment
ایجاد پایگاه داده، درج، گزینش، بروزرسانی، حذف، جستجو و فیلتر. به زبان ساده
Add a comment...

Post has attachment
http://www.asayad.com/

دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده – بررسی ابزارهای برنامه نویسی اندروید

در فیلم آموزشیجلسه ی بیست و یکم تمام ابزارهای مورد نیاز برنامه نویسی اندروید را معرفی کرده ایم. در این فیلم به شما نشان میدهیم چه ایزاهایی برای شروع برنامه نویسی اندروید نیاز هست و چطور اونها رو تهیه و نصب کنید. شامل ADT، SDK، AVD و JDK . همچنین در این فیلم با جزئیات بیشتر ابزار SDK Manager که در واقع مجموعه ای از ابزارها برای توسعه دهندکان اندروید هست رو مورد بررسی قرار دادیم. برای شروع نوشتن اولین برنامه اندرویدی نیاز هست تمامی ابزارها رو بدرسی نصب کنید پس شما رو به دیدن این فیلم آموزشی دعوت میکنیم.

مشاهده و دانلود فیلم آموزش : http://www.asayad.com/?p=3273
Add a comment...

Post has attachment
http://www.asayad.com/

دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده – نصب شبیه ساز (Emulator)

در فیلم آموزشیجلسه ی بیستم که اولین جلسه ی فصل دوم آموزش برنامه نویسی اندروید هم هست درباره نصب شبیه ساز (Emulator) صحبت شده. برنامه های که قرار هست بنویسیم رو با شبیه ساز میتونیم اجرا کنیم. تو این فیلم آموزشی به شما نحوه نصب و تنطبم شبیه رو توضیح دادیم.پس اگه میخواهید بدونید برای چجوری شبیه ساز رو برای اجرای برنامه های اندرویدیتون نصب تنطیم کنید شما رو به دانلود و دیدن این فیلم دعوت میکنیم.

مشاهده و دانلود فیلم اموزش: http://www.asayad.com/?p=3232
Add a comment...

Post has attachment
http://www.asayad.com/

دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده - کلاس های تو در تو

در فیلم آموزشیجلسه ی نوزدهم که جلسه ی آخر فصل اول آموزش برنامه نویسی اندروید هم هست درباره کلاس های تودرتو صحبت شده. اینکه به چه صورتی از اطلاعاتی که در یک کلاس موجود هست رو در کلاس دیگه استفاده کنیم. پس شما رو به دانلود و دیدن این فیلم دعوت میکنیم.

مشاهده و دانلود فیلم: http://www.asayad.com/?p=2834
Add a comment...

Post has attachment
http://www.asayad.com/?p=2826

دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده – مدیریت خطا (try catch)

در فیلم آموزشی جلسه ی هجدهم میخوایم با مدیریت خطاها یا try_catch کار کنیم. از این مبحث در حین آموزش بعضی از مباحث دیگه استفاده کردیم و کاربرد اون رو گفتیم اما ترجیح دادم که یک ویدیو رو به این موضوع اختصاص بدم و بهتر بدونیم دلیل استفاده از try_catch چیه. پس اگه میخواهید در مورد مدیریت خطا ها در برنامه نویسی بیشتر بدونید شما رو به دانلود و دیدن این فیلم دعوت میکنیم.

مشاهده و دانلود فیلم: http://www.asayad.com/?p=2826
Add a comment...

Post has attachment
http://www.asayad.com/

دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده – ذخیره و بازیابی داده در فایل

فیلم آموزشی جلسه ی هفدهم رو به مبحث ذخیره و بازیابی اطلاعات در فایل اختصاص دادیم. به عنوان مثال یک داده رو که خودمون تعریف میکنیم در قالب یک فایل تکست در جایی از سیستم مون ذخیره کنیم و دوباره با کد نویسی هایی که انجام میدیم بتونیم دیتای همون فایل رو در برنامه مون بخونیم. برای آشنایی بیشتر با این کارشما رو به دانلود و دیدن این فیلم دعوت میکنیم.

مشاهده و دانلود فیلم: http://www.asayad.com/?p=2818
Add a comment...

Post has attachment
http://www.asayad.com/

دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده – گرفتن اطلاعات ورودی از کاربر در جاوا

در فیلم آموزشیجلسه ی شانزدهم ما میایم یکسری اطلاعات رو از کاربرمون میگیریم و با توجه به اون اطلاعات جواب مناسب رو به کاربر میدیم. تا قبل از این مبحث ما داده هایی رو خودمون وارد برنامه میکردیم و با اون اطلاعات کار میکردیم اما در این فیلمدر قالب پروژه ای به طور خیلی ساده نحوه گرفتن اطلاعات ورودی از کاربر و کار با آن رو برای شما توضیح داده شده.شما رو به دانلود و دیدن این فیلم دعوت میکنیم.

مشاهده و دانلود فیلم: http://www.asayad.com/?p=2806
Add a comment...

Post has attachment
http://www.asayad.com/

دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده – استفاده از اینترفیس در جاوا
فیلم آموزشیجلسه ی پانزدهم رو به اینترفیس اختصاص دادیم. در این ویدیو ما با زدن یک مثال ساده اینترفیس رو برای شما قابل درک میکنیم و از زدن مثال های پیچیده خودداری کردیم. اینترفیس ها و کلاس ها تقریبا شبیه به هم هستند اما تفاوت هایی رو هم دارند. مثلا اینترفیس ها میتونند از چند اینترفیس ارث بری کنند اما کلاس میتونه فقط از یک کلاس ارث بری کنه. برای درگ بهتر و یادگیری اینترفیس در این فیلم مثال های ساده زده شده که شما رو به دانلود و دیدن این فیلم دعوت میکنیم.

مشاهده و دریافت فیلم: http://www.asayad.com/?p=2784
Add a comment...

Post has attachment
http://www.asayad.com/

دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید به زبان ساده – استفاده از ارث بری در جاوا

این فیلم آموزشی (جلسه ی چهاردهم) مربوط میشه به یکی از مهم ترین مباحثی که در برنامه نویسی وجود داره، یعنی ارث بری. ما در این فیلم آموزشی به صورت کاملا پروژه محور ارث بری رو توضیح میدیم. سعی کردیم مثالی که زده میشه یک تصویر سازی جالبی از ارث بری باشه تا این مبحث مهم به خوبی برای شما قابل درک باشه. زمانی که این مبحث رو یاد میگیرید میبینید که به چه زیبایی میتونید از این قابلیت استفاده کنید . پس برای یادگیری و استفاده از ارث بری در برنامه هاتون شما رو به دانلود و دیدن این فیلم دعوت میکنیم.

مشاهده و دانلود فیلم: http://www.asayad.com/?p=2775
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded