Profile cover photo
Profile photo
OTO ANAHTARCI ÇİLİNGİR kartal maltepe kadıköy
13 followers
13 followers
About
Posts

Post has attachment
http://www.otoanahtari.web.tr/bmw-anahtari/
Bmw Anahtarı

Otomobil kullanıcılarının başını ağrıtan sorunlardan biride oto anahtarı kumandasının yıpranması, kırılması yada susta mekanizmasının bozulmasıdır neyseki asanlar anahtar olarak yeni bir anahtar yaptırmanıza gerek kalmadan sitemizden online satın alalacağınız kumanda kablarını sadece eski kumandanızdaki  elektronik devreyi ve çipini aktararak size kolayca montaj yapabilirsiniz ( her model için gecerli değildir) yada istanbul anadolu yakası matepe de adresimize gerelek cüzzi montaj üçretleri ile yaptırabilirsiniz.
Satın almış olduğunuz aracın anahtarını bir adet aldıysanız muhtemelen diger anahtar kayıptır yada satıcı size vermek istememiştir bu durumda yapmanız gereken araç ile birlikte bize gelerek sizdeki tek anahtarın kayıp olamasına yada bozulmasına arıza yapmasına karşı yeni yedek bir bmw anahtarı yaptırmak aynı zamanda da eski kayıp anahtarınıza bloke koydurmaktır bloke işleminden bahsedecek olursak aracın obd girişinden immobilizer cihazlarımız ile girip kayıp olan anahtarınıza blokeliyoruz böylelikle kötü niyetli kişi anahtarınızı bulsa bile aracınızı çalıştıramayacaktır ama daha sonra bir ihdimal anahtar sizin elinize geçerse bize gelip blokeyi kaldırabilir eskisi gibi anahtarınızı kullanabilirsiniz.

Bizlere çokça sorulan sorular arasında bmw anahtarımı çakılı yada bir diğer tabir ile sustalıya çevirebilirmiyim bu sorunun cevabı evet iki şekilde olabilmekte birincisi sizdeki mevct anahtarınız kalıyor resimdeki gibi yeni sustalı bir anahtara sizdeki kumanda daki bilgileri aktarıyoruz sizin kumandanız olduğu gibi kalıyor yek kumandasızı anahtarınız var ise isterseniz içerisindeki çipinide alıp koyabiliriz böylelikle maliyeti düşürmüş olursunuz ikinci olasılık ise sizin anahtarınızı içerisimdeki hem çipi hemde kumanda devresini alarak sustalı çeviriçinin içerisine koymak bu ikinci olasılık pek önermediğimiz seçenektir çünkü pek sağlıklı olamayabiliyor.  ürünlerimiz iki yıl garanti kapsamındadır
Add a comment...

Post has attachment
http://www.otoanahtari.web.tr/kia-rio-anahtar/
Kia Rio Anahtar

Kia Rio Anahtar

Otomobil sektörünün her geçen gün gelişmesine ve değişmesine ayak uydurmak bir hayli zor bir durumdur. Ancak yalnızca otomobiller üzerinde değil otomobil aksesuarlarında da bu durum söz konusudur. Kia Rio anahtar ve kumanda işlemlerinin çeşitliliğinden sizlere bahsetmek isteriz. Öncelik olarak bu tip anahtar ve kumandalarda kopyalama, yedekleme, pil değiştirme ya da kodlama gibi işlemler sıklıkla uygulanmaktadır. Eğer sizler de böyle bir işlem yaptırmak istiyorsanız tercihinizi kalite esaslı olarak yapmanızı tavsiye ederiz.

Kia Rio Anahtar Kabı

Oto anahtar alanında iş yapan önde gelen firmalardan olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz. Her türlü oto anahtar çeşidini bulabileceğiniz bu firmamızda aracınıza ait anahtarın kabını da bulabilirsiniz. Bu kabı satın almanız ve kullanmanız durumunda olası Kia Rio anahtar sorunlarını da önlemiş olabilirsiniz. Bu tip sorunlar genellikle anahtarın zarar görmesinden ve dış darbelerden korunmamasından dolayı ortaya çıkmaktadır. Ufak bir önlem olarak böyle bir kabı tercih edebilirsiniz.

Kia Rio Kontak Anahtarı

KIA marka otomobiller üzerinde kullanılan anahtar ve kumandaların herhangi bir sorunu olduğunda yenisine ihtiyaç duyulmaktadır. Yeni anahtar üzerinde kodlama işlemi yapıldıktan sonra eski performansla doğru orantıda kullanmaya devam edebilirsiniz. Kia Rio anahtar çoğaltma işlemleri de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Yedek anahtara ihtiyaç duyduğunuzda çoğaltma işlemini yaptırarak yeni bir anahtara kavuşabilirsiniz.

Kia Rio Anahtar Pil Değiştirme

Söz konusu olan otomobil piyasasında gerekli görülen bazı hususlar mevcuttur. Hatta bu hususlar çeşitli sorunlardan da ortaya çıkabilir. Anahtar ve kumanda pili değiştirme işlemleri bu sorunlardan biridir. Kia Rio anahtar zarar gördüğünde yerine yenisini yaptırabilirsiniz. Pil sorunlarınızda ise pil değiştirme işlemlerini yaptırarak yeni bir anahtar gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bu işlemler sanıldığı kadar masraflı değildir. Çok cüzzi rakamlar ödeyerek sorununuzu giderebilirsiniz.

Kia Rio Anahtar Tanıtma

Tüm araç kumanda ve anahtar işlemlerinin yanı sıra yeni anahtarınızın aracınıza tanıtılması gerektiğini de belirtmek isteriz. Kia Rio anahtar otomobil alanında aracınıza ait anahtarın yenisini elde ettiğinizde tanıtma işlemini yaptırarak eski anahtarınız gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Chevrolet Cruze Anahtar

Her model chevrolet cruze anahtarınız kodlama ile birebir çoğaltılmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda kısa bir sürede chevrolet cruze anahtarınız güvenilir kodlama sistemimiz ile elinize ulaşacaktır. Bulunduğunuz yerden bile istediğiniz şekilde işlemlere başlanılabilir. Yedek anahtara bile ihtiyaç duyulmadan yapılacak işlem için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded