Profile

Cover photo
Artur Dańczak
Works at PKU RMC
Attended WSP w Rzeszowie
Lives in Rzeszów
178 followers|91,074 views
AboutPostsPhotosYouTube+1'sReviews

Stream

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
Co o tym sądzicie?
 ·  Translate
1
Add a comment...

Artur Dańczak
owner

Dyskusja  - 
 
:)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
korepetycje matematyka informatyka tel +48 500574447
 ·  Translate
1
Add a comment...

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
Korepetycje
z matematyki. tel 500 574 447
Zadania trygonometria.
1 + 2 sin(a) cos(a) w zadanym trójkącie
 ·  Translate
1
Add a comment...

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
Korepetycje Matematyka:
Jaka jest maksymalna objętość walca o polu powierzchni 60Pi.
Zadanie optymalizacyjne z użyciem pochodnej. 
 ·  Translate
1
1
Add a comment...

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
Korepetycje Matematyka:
Jak daleko od brzegu jest statek?
Tak samo mierzymy szerokość rzeki. 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
Prezentacja: Narzędzia do pracy grupowej
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have him in circles
178 people
Bartosz Pelc's profile photo
Paulina Surowiec's profile photo
David Brodell-Lake's profile photo
magda dosz's profile photo
Mateusz Haba's profile photo
Piotr Flis's profile photo
aldo marlon sedeman's profile photo
Ola Jackowicz's profile photo
Ryszard Daczyszyn's profile photo

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
Co roku ...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
Warto przed wyjazdem obejrzeć...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
I teraz ja też to wiem....
 ·  Translate
2
Barbara Gnot's profile photoPiotr Kurowski's profile photoAdam Antonowicz's profile photo
3 comments
 
+Piotr Kurowski to były lata 80-te, jednak prawda jest jedna: "nie wierz nigdy kobiecie"
 ·  Translate
Add a comment...

Artur Dańczak

Shared publicly  - 
 
Coraz więcej normalności.
 ·  Translate
 


Umierać za Polskę???? A za ile???(znalezione w sieci)
Tak, to celowo prowokacyjne pytanie . O Polaków dba Polska rządzona przez Polaków. O Polaków dbała II Rzeczypospolita . III RP-PRL dba tylko o sowieckich pomocników sowieckiej okupacji . ten kraik co każe się zwać Polską jest wynikiem układu komunistów z koncesjonowaną opozycją ( prawdopodobnie agenturą SB ) . Kraj , który nie dba o powstańców Warszawskich o żołnierzy Niezłomnych i tych którzy ginęli i walczyli w latach 56, 68, 70 , 76 i 81-89 to nie Polska . kraj w którym sowieccy kolaboranci z LWP , SB , KBW , PZPR pobierają emerytury kilkukrotnie przewyższające renty i emerytury tych co walczyli o Polskę to nie jest Polska . Moja Polska dba o swoich synów i córki wałczących za NIEPODLEGŁĄ . Dlatego pytanie to jest w obecnym stanie bardzo zasadne . Nie dziwię się młodym że nie chcą umierać za ten polskojęzyczny kraik w którym rządzi  okrągłostołowa  sowiecka hydra. Zainspirował mnie tekst Rob2004 i tezy tam postawione są jak najbardziej zasadne . My patrioci będziemy umierać z Polskę bo jesteśmy frajerami z własnego  wyboru lecz należy powołać FUNDUSZ PATRIOTÓW POLSKICH , który będzie wspomagał tych , którzy zginą , zostawią rodziny pozbawione środków do życia , ufundują stypendia dla dzieci bohaterów . Skandalem jest , że CI którzy rzucili Polsce NA STOS SWÓJ ZYCIA LOS żyją jak nędzarze i skaczą przez okno z braku pieniędzy na leki . skandalem jest ubóstwo Powstańców warszawskich i żołnierzy drugiej konspiracji . to nie jest mój kraj , to nie jest moja Polska . I ten fragment naszego codziennego życia swiadczy o tym ze Polska jest krajem zniewolonym i pod okupacją ekonomiczną kondominium niemiecko –rosyjskim . Zamieszczam poniżej tekst ROB2004:
„Polacy nie chcą walczyć za Polskę, czyli advocatus diaboli.- A ja ich rozumiem - odpowiedział znajomy.
- Tak? - zapytałem zaciekawiony - Dlaczego?
- Chcesz wiedzieć? Proszę bardzo. 
Zapowiadało się na dłuższy wywód.
- Prawa strona sceny politycznej lamentuje, że połowa Polaków nie oddałaby nawet guzika za Polskę, gdyby wróg stanął u bram. No to rozważmy .... - wyciągnął do mnie dłoń wskazując na jeden palec.
- Po pierwsze płacę podatki, z których państwo utrzymuje zawodowe wojsko. Nieformalnie zawarty między mną, a państwem kontrakt zakłada, że wojsko to będzie mnie bronić w wypadku zagrożenia naszego bezpieczeństwa z zewnątrz. Ja w zamian odprowadzam część moich dochodów na to wojsko, tak?
- No tak - przytaknąłem. Wszystko się do tej pory zgadza.
- No właśnie. Wojskowi w zamian za niebezpieczną służbę otrzymują przywileje np. emerytalne. Ale kiedy służba wojskowa staje się niebezpieczna? Podczas wojny, czy podczas pokoju? - zadał mi pytanie.
Wzruszyłem ramionami:
- Wiadomo, że podczas wojny.
- A widzisz. Czyli zakładamy, że przywileje emerytalne należą się wojskowemu ponieważ podczas wykonywania zawodu może zaistnieć sytuacja, że będzie on musiał narażać swoje życie dla Polski. Czyli wtedy kiedy wybuchnie jakiś konflikt.
- Może też zginąć lub zostać poważnie ranny podczas ćwiczeń na poligonie - zauważyłem.
Znajomy zaśmiał się:
- Wybacz, ale ja jako kierowca też mogę zginać lub zostać poważnie ranny wykonując swój zawód. I biorąc pod uwagę statystyki oraz to co dzieje się na polskich drogach zapewniam cię, że mam znacznie poważniejsze na to "szanse" niż wojskowy podczas wykonywania swojej służby w okresie pokoju.
- No dobrze, ale podczas wojny .... - próbowałem wtrącić wyjaśniając, że przecież ten człowiek będzie mnie bronił i narażał za mnie życie, ale rozmówca jakby przewidując co chcę powiedzieć nie dał nawet mi dokończyć.
- No właśnie! Podczas wybuchu wojny, czy innego konfliktu ty i tobie podobni żądają ode mnie, abym założył mundur i poszedł na wojnę narażać swoje życie! Czyli co? Mam robić dokładnie to samo za co przez te wszystkie lata płaciłem temu wojskowemu zawodowemu, tak? Kiedy "wróg u bram" mam założyć mundur tak jak ten zawodowy wojskowy i razem z nim walczyć z wrogiem oddając być może swoje życie tak jak on?
Złapał oddech aby kontynuować:
 - To odpowiedz mi - powiedział coraz bardziej poirytowany - po cholerę w takim razie przez tyle lat płaciłem podatki na utrzymanie tego żołnierza zawodowego, jeśli to ja muszę później sam bronić siebie i swojej rodziny? Jeśli to ja muszę wykonywać coś co za moje pieniądze miał zlecone ten wojskowy? 
Zdębiałem. „No coś w tym jest”. - pomyślałem
Ciągnął dalej:
- Ale powiedzmy, że wojna sie kończy, mnie i temu żołnierzowi zawodowemu udaje się przeżyć i obaj wracamy do domów. Obaj narażaliśmy tak samo życie dla kraju, tak?
- No tak - odpowiadam już niepewnie.
- A widzisz. Ale to on w wieku 55 lat za swoją służbę dostanie przywilej pójścia na wcześniejszą emeryturę. Ja, który dokładnie tak samo narażałem życie dla Polski na emeryturę będę mógł przejść dopiero w wieku 67 lat. A przecież wykonywaliśmy dokładnie to samo zadanie i tak samo się narażaliśmy. - na koniec swojego wywodu machnął jeszcze ręką - Już nie wspomnę, jaką wysokość tej emerytury dostanie on, a jaką ja. 
Przez chwile milczałem "trawiąc" jego argumenty.
- Ale Ojczyzna to nasze wspólne dobro .... - zagadnąłem już niepewnie
- Nie rozśmieszaj mnie. - odpowiedział - Miliony ludzi już miało dość tego "dobra" i uciekło od niego na drugi kraniec Europy.
Siedzieliśmy przez chwilę w milczeniu.
Znajomy zaczął znów rozmowę uważając, że dał mi dość czasu na zastanowienie się nad tym co powiedział:
- A teraz po drugie.- złapał się za drugi palec -  Załóżmy, że wybucha konflikt i idę na wojnę. Niestety nie mam szczęścia i ginę. Moje poświęcenie nie idzie na marne, gdyż Ojczyzna wygrywa z potencjalnym przeciwnikiem, a nasza suwerenność zostaje obroniona. 
- No i? - pytam wiedząc, że zaraz znów znajdzie jakieś argumenty więc nawet za bardzo mu nie przerywam tego wywodu.
- Mam kredyt. To znaczy miałem ponieważ teraz już nie żyję i zostanie nim obarczona moja żona. Kredyt na dom czy mieszkanie. Bez znaczenia. Tak jak setki tysięcy młodych ludzi w Polsce, którzy nie chcąc mieszkać pod mostem zostali przez państwo pozostawieni sami sobie i zmuszeni do zaciągnięcia tego cholernego kredytu.
Co sie wówczas stanie z moją żoną i dzieckiem, kiedy ja zginę? Państwo jej pomoże? Wesprze ją? Obroni ją przed bankiem?
Nie! - jego wzburzenie sięgało chyba zenitu - Z mocy prawa sąd tego państwa, za które oddałem życie wyznaczy komornika, a ten wyrzuci ją na ulicę! Za co? Za to, że jej mąż okazał się być głupcem i poświęcił swoje życie za kraj! Za to, że zginął i nie miał kto dokończyć spłaty tego kredytu! Taki będzie finał!
- Ale jeśli wszyscy Polacy tak by myśleli i nikt nie bronił Polski to okupant i tak mógłby zabrać ci ten dom.
- Oczywiście jest takie prawdopodobieństwo. Ale to jest tylko prawdopodobieństwo. Natomiast to, że kiedy ja bym zginął i moją żonę wyrzuciłoby to państwo na ulicę za niespłacony kredyt, to nie jest to prawdopodobieństwo. To jest pewnik!
- Wiesz, - postanowiłem jeszcze chwycić się ostatniej szansy uderzając w tematy historycznie - ale ludzie w powstaniach tracili całe dwory walcząc za wolność .....
- I co?! I jak to się skończyło? Zostali wymordowani, albo zesłani na Sybir! I tyle było z ich zrywu. Po powstaniu styczniowym tysiące polskich dworów zostało zagrabionych przez zaborcę, a ich właściciele przepędzeni w kibitkach! I tak skończyła się ta polska tradycja rozgrabiona i przepędzona w kołymską tajgę.
Na zakończenie dodał:
 - Najpierw niech to państwo zacznie traktować mnie jak wolnego obywatela, a nie jako niewolnika. Nigdy w historii nie wymagano, żeby niewolnik walczył za tych, którzy go ciemiężą. Więc dopóki to się nie zmieni niech mój ciemiężyciel nie liczy na to, że będę nadstawiał za niego moje cztery litery. Na razie!”
 ·  Translate
1
Add a comment...
People
Have him in circles
178 people
Bartosz Pelc's profile photo
Paulina Surowiec's profile photo
David Brodell-Lake's profile photo
magda dosz's profile photo
Mateusz Haba's profile photo
Piotr Flis's profile photo
aldo marlon sedeman's profile photo
Ola Jackowicz's profile photo
Ryszard Daczyszyn's profile photo
Education
 • WSP w Rzeszowie
  Nauczyciel Matematyki, 1998
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends, Networking
Other names
RMCS, Ard,
Story
Tagline
Przez świadomość celu, do świadomości narzędzi. Nauczanie. Matematyka i informatyka. Matura. Kursy, lekcje. Innowacyjne metody. Korepetycje Matematyka Informatyka - przez internet, e-learning, Rzeszów, Polska.
Introduction
Nauczyciel, wykładowca, trener, korepetytor.
Egzaminator Maturalny z przedmiotu matematyka.
Doradca zawodowy.
Matematyk Informatyk
Organizuje korepetycje przez internet
Bragging rights
Studia matematyczne, podyplomowe z informatyki, sieci komputerowych, doradztwa zawodowego. Prowadzę korepetycje i szkolenia i z tego jestem najlepszy.
Work
Occupation
Prowadzę korepetycje przez internet- najnowsza usługa, największe wyzwanie.
Skills
Administracja sieciami komputerowymi, programowanie, rozwiązywanie zadań. Matematyka. Uczenie matematyki
Employment
 • PKU RMC
  Dyrektor, present
  Organizacja pracy nauczycielom. Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji placówki. Organizacja i nadzór nad kursami. Prowadzenie kursów.
 • RMCS
  Menadżer, 2011
  Organizacja kursów, konferencji. Nawiązywanie współpracy z firmami. Prowadzenie zajęć edukacyjnych.
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Rzeszów
Previously
Polska - Warszawa - Katowice - Zamość - Tarnów - Kolbuszowa - Przemyśl - Tarnobrzeg - Gdańsk - Kołobrzeg - Suwałki - Wrocław - Poznań - Kraków - Krosno -
Contact Information
Home
Mobile
500 574 447
Email
Skype
ard_ard
Address
Poland, Rzeszów, Słoneczna
Work
Phone
500574447
Mobile
500 574 447
Email
Skype
ard_ard
Address
Poland, Rzeszów, Słoneczna
Artur Dańczak's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
OnePlus
plus.google.com

We make smartphones. Help us make them the best the world has seen.

Korepetycje Matematyka z Egzaminatorem Maturalnym
plus.google.com

Korepetycje Matematyka dla gimnazjalistów, licealistów, studentów z Nauczycielem Egzaminatorem Maturalnym

Filmy i Seriale Online
www.kinomaniak.tv

Największa baza filmów i seriali online bez limitu.

Amazing Things in the World
plus.google.com

There is wonder and awe to be found in every life in every direction we can see, look closely, the nature, the people, the animals, almost everything. May we share amazing

Świetna Firma Świetna Firma | baza i katalog firm | opinie o firmach | o...
swietnafirma.pl

Ogólnopolski katalog i baza firm wraz z opiniami. Jedyny całkowicie darmowy społecznościowy portal biznesowy o firmach. Ogłoszenia lokalne,

WhatsApp Messenger
market.android.com

WhatsApp Messenger is a smartphone messenger available for Android and other smartphones. WhatsApp uses your 3G or WiFi (when available) to

Chrome
market.android.com

Search and browse fast with Chrome on your Android phone and tablet. Sign in to sync your personalized Chrome experience from your computer

Web Whiteboard
chrome.google.com

Draw sketches, invite friends to draw with you, and share drawings with the world

Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe. Korepetycje, kursy
www.zumi.pl

Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe. Korepetycje, kursy w 35-061 Rzeszów, Słoneczna 3 - zobacz galerię zdjęć, filmy i panoramę firmy. Wyz

REGIONALNE MOBILNE CENTRUM SZKOLENIOWE ARTUR DAŃCZAK
www.cylex.pl

REGIONALNE MOBILNE CENTRUM SZKOLENIOWE ARTUR DAŃCZAK, RZESZÓW, SŁONECZNA 3, Godziny otwarcia, Korepetycje z matematyki i informatyki z egzam

PRACA W USA - Szukaj pracy w Ameryce :: Ogłoszenia Drobne :: Usługi :: P...
spojnik.com

Korepetycje Matematyka i Informatyka tanio. Kursy Szkolenia Informatyka Matematyka. ELEARNING Zajęcia z Matematyki i Informatyki bez wychodz

Korepetycje matematyka Rzeszów - szczegóły ogłoszenia korepetycji z mate...
www.korepetycjedlaciebie.pl

Korepetycje matematyka Rzeszów. Nauczyciel matematyki, egzaminator maturalny, z chęcią udzieli korepetycji. Mogę poprawić twoje wyni... zoba

Korepetycje Matematyka z egzaminatorem maturalnym stacjonarnie i przez i...
rzeszow.olx.pl

Nauczyciel matematyki, egzaminator maturalny, z chęcią udzieli korepetycji. Posiadam 10-letnie doświadczenie jako nauczyciel. Przygotowuję u

Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe
sites.google.com

Szkolenia i korepetycje z matematyki i informatyki. Szkolenia specjalistyczne informatyczne dla firm, przedsiębiorstw i osób fizycznych. Szk

Konferencja nt. nauczania i szkolenia z zastosowaniem nowoczesnych techn...
nauka.money.pl

W dniach od 3 do 5 grudnia w Berlinie, Niemcy, odbędzie się 14. międzynarodowa konferencja nt. nauczania i szkolenia z zastosowaniem nowocze

Logomocja - Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe
sites.google.com

Szkolenia i korepetycje z matematyki i informatyki. Szkolenia specjalistyczne informatyczne dla firm, przedsiębiorstw i osób fizycznych. Szk

Korepetycje analiza matematyczna - rmcs RMCS
korkowcy.pl

Korepetycje analiza matematyczna - ogłoszenia rmcs RMCS

DAŃCZAK ARTUR, Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe Artur Dańczak
swietnafirma.pl

Profil oraz opinie o firmie DAŃCZAK ARTUR, Regionalne Mobilne Centrum Szkoleniowe Artur Dańczak w portalu Świetna Firma. Użytkownicy wystawi

Numer telefonu nieaktualny, oddział nie istnieje.
Public - a year ago
reviewed a year ago
Standard średni Obsługa bardzo uprzejma Jest Bar przy restauracji co pozwala zabić czas. Ale WiFi - działa różnie, więc najlepiej mieć własny dostęp do internetu.
Public - a year ago
reviewed a year ago
Czy będzie hangouts na żywo? Hangouts Live?
Public - 2 years ago
reviewed 2 years ago
4 reviews
Map
Map
Map
Kursy i szkolenia oraz instruktaże prowadzone są przez kadrę specjalistów będących najwyżej cenionymi fachowcami w branży.
Public - a year ago
reviewed a year ago