Profile

Cover photo
109 followers|201,858 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Arti Gatimit has a new profile photo.

Shared publicly  - 
9
1
Arti Gatimit's profile photoAnida Picari's profile photo
4 comments
 
Flm
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
5
3
Haziz Kaja's profile photoDana Gilaj's profile photo
2 comments
 
Lakror mekunull 
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
Gjithashtu një mënyre tjetër per te bere kulaç është pjekja ne tigan. Recetën e plotë mund ta lexoni tek artigatimit.com
5
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
 
Pancakes!
 ·  Translate
Petullat janë padyshim një festë për fëmijët dhe jo vetëm. Receta e petullave është e thjeshtë dhe në pak kohë kemi një pjatë të shijshme për të gjithë.
5
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
Roletë me kanellë janë ëmbëlsira shumë të mira për mëngjes apo pasdite të shoqëruar me një kafe a qumësht. Këto ëmbëlsira janë të përgatitura me një bazë brumi
3
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
 
Receta Gatimi dhe Keshilla mbi Kuzhinen
2
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
 
hello February
5
1
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
 
shish kebab 
 ·  Translate
Shishqebapi përgatitet në mënyra të ndryshme. Mund ta përgatisim me mish derri, qengji, pule epo viçi të njomë. Ne, në këtë recetë i kemi përgatitur edhe me perime e salsiçe të freskëta. Shishqebapi përgatitet në çast, në momentin që do ta shërbejmë, pasi i ftohtë nuk ka shumë shije. Mishi i përgatitur shkohet në shufra…
4
Haziz Kaja's profile photo
 
lazanja
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
Receta Gatimi & Diksutime Kulinare!
3
Mervet Mustafa's profile photo
 
Shu bukur
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
5
1
Add a comment...

Arti Gatimit

Shared publicly  - 
6
2
Add a comment...
Story
Tagline
Receta Gatimi dhe Keshilla mbi Kuzhinen
Introduction
Receta Gatimi 
Contact Information
Contact info
Email