Profile cover photo
Profile photo
Artevetta / Tasarımdan Uygulamaya
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-04-14
51 Photos - View album

Post has attachment
Tasarımdan, uygulamaya
Arteraydolap.com bir artevetta, markasıdır. Artevetta; mobilya sektöründe zengin ürün çeşidi ve modelleri ile 1993 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Tasarımdan uygulamaya kadar olan süreçte, estetiğe ve ergonomik ihtiyaçlara uygun üretimi gerçekleştirir. Deneyimli kadrosuyla her aşamada ekonomik çözümler sunar. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren kuruluşların, iç mekan tasarımında aradığı estetik ve kaliteyi son kullanıcı için büyük bir titizlikle üretir.
Arteraydolap, sizin için düşünür, araştırır, enformel eder. Konseptlerin ve ihtiyaçların belirlenmesinde size yardımcı olur. Talep olmaksızın, yaşam alanınızdaki zafiyetleri tespit ve tedarik eder, çözümler sunar. Zengin modül, yüzey ve aksesuar seçeneklerinin yanı sıra, özel tasarımlarla mekanınızı kendinizle bütünler. Hayalinizi tasarım yaparak projeye dönüştürüp uygular. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerin kullanıldığı tüm ürünler, konfor ve kullanım kolaylığı üzerine kurulmuştur.
 
Senelerdir %100 müşteri memnuniyeti ilkemizden sapmadan, aşkla yaptığımız işimiz , gün geçtikçe gelen olumlu müşteri yansımaları, kalitemizi arttırarak modern çeşitliliğe yönelmemizi sağladı. Aile bireylerinin ihtiyaçlarına göre şık genç odaları, modern giysi odaları , raydolaplar ve gardroplar dünya standartlarına uygun kalitede üretilmektedir. Tüm ürünlerimiz, müşteri taleplerine uygun, ortam şartlarına uyarlanmış, dayanıklı malzemelerden ve kaliteli fren sistemleri ile projelendirilmektedir. 
 
 
 
 
 
Arteraydolap bünyesindeki ürün Çeşitleri:
- Raydolap
-Gardrop
- Genç odası
- Giysi odası
- Portmanto
- Vestiyer
- Ev tadilatı ve dekorasyonu
- Kişiye özel ergonomik çözümler
Arteraydolap hizmetleri:
- Tasarım, projelendirme, dekorasyon ve paket uygulama.
(komple, lokal, butik ve proje bazında toplu işler.)
 
 
 

Post has attachment
Gardırop; Çağımızın Klasik mobilyası
Gardırop kelimesi dilimize Fransızca'dan geçmiştir. Garde-robe ; büyük giysi dolabı anlamına gelmektedir. Genellikle çekmeceleri ve kapağında büyük bir boy aynası bulunur.
Kolay işlenebilmesi ve yeryüzünün neredeyse her yerinde bulunabilmesi bakımından ahşap yani ağaç en temel malzeme olmuştur insanoğlu için.
İnsanların yerleşik yaşama geçmeye başlaması ile birlikte de ev eşyalarının insan yaşamındaki yeri artmıştır. Bunların başında da günümüzde kahverengi eşya da dediğimiz mobilyalar başı çekmektedir.
19. yüzyılda mobilyaların seri olarak üretilmesi ve refah düzeyinin  artmış olası ile birlikte  artık insanların elbiseleri de çeşitlenmeye ve artmaya başlamıştır. Bunun sonucu da gardırop artık bir yatak odası mobilyası olarak büyük önem kazanmıştır.
Halk arasında gardırop, gardolabı, gar dolabı, gardrop gibi değişik kullanımları olan bu sözcüğün doğrusu gardırop'tur ve Giysi dolabı anlamında kullanılır.
Giysi dolapları oldukça eski tarihlerden beri en az iki bölümlü yapılır, giysiler bunlardan birine asılır, öbüründe de düz olarak raflara yerleştirilirdi. 17. yüzyılda, gardırop kapaklarını süsleyen oymaların yerini ince işlenmiş kaplama ve değişik malzemeler aldı. Bazen de gardıroplar yatak odalarının duvarlarını kaplayan lambrilerle birleştirilip gömme dolap olarak düzenleniyordu.
18. yüzyıl sonlarında yapılan gardıropların ise genellikle bir giysi bölümüyle, bunun yanından hafifçe geriye çekik bir yüklükleri vardı.
Büyük ve süslü gardıroplar genellikle yatak, tuvalet masası ve şifoniyerden oluşan yatak odası takımlarının bir parçasını oluşturuyordu. 1860'larda gardıropların orta kapağının dış yüzüne bir ayna konmaya başladı. Bu, 20. ve 21. yüzyıllarda da sürmüşse de, ayna daha çok kapın iç yüzüne konmaktadır.
Günümüzde gardıropların, içinde bulundukları mekanın tamamlayıcı bir parçası olarak düzenlenmesi yeğlenmektedir. Genellikle ahşap malzemeyle imal edilmelerine karşın portatif kumaş gardıroplar da vardır.
Gardırobun raydolaptan farkı ise kapaklarının ve kapılarının menteşeli olmasıdır.
Kapıları yana kaydırılarak değil de dışa çekilerek açılmasıdır.
İyi tasarlanmış bir gardırop, hayatınızı kolaylaştırır
Günümüzde mobilya teknolojisinin gelişmesine rağmen hala eski klasik mobilya ve gardırop tercih eden insanlar oldukça büyük bir çoğunluktadır.
Güzel tasarlanmış bir gardırop hem klasik öğeleri içerebilir hem de modern teknolojinin getirmiş olduğu kolaylık ve aksesuarlarla evinizin havasını değiştirebilir. Örneğin kapısı açılınca ışıkları yanan, isteğinize ve ihtiyacınıza göre tasarlanmış çekmece ve bölme sistemleri ile hayatınızı daha da kolaylaştırabilir.
 
İyi tasarlanmış bir gardırop ile hem elbiselerinizi daha kolay yerleştirebileceğiniz dolap alanına hem de ihtiyaçlarınıza en uygun biçimde dizayn edilmiş aksesuar çekmeceleri ile her şeyi yerli yerinde bulabileceğiniz bir düzene sahip olabilirsiniz..
 
Raflarla ve dolap içi şifonyerlerle kazak ve bluzlarınızı katlayabilir, sepetler, saklama kutuları ve dolap içi düzenleme parçalarıyla dolabınızın her köşesini değerlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun dolap çözümü için Arteraydolap
( Artevetta ) her zaman yanınızdadır. İç mimarımız, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız ve kullanım alanınızın büyüklük, renk, ışık durumu, ısı ve nem durumunu dikkate alarak size özel tasarımlar yapar.
Kaplama modellerimiz Avrupa standartlarındadır. İnsan sağlığına zararlı madde ve boya içermemektedir.
Renkli ve çok seçenekli gardırop modelleri her montaj sonrası sitemizde yayınlanmaktadır. Gardırop kategorisinde piyasada bulabileceğiniz en çok seçenek firmamızda mevcuttur.
Standart ürün yerine tamamıyla özel tasarım gardırop seçenekleriyle hem evinizin ve odanızın alanlarını en ergonomik şekilde kullanım imkanına sahip olursunuz hem de istediğiniz renk, ahşap, kaplama ve diğer aksesuarları kendi ihtiyaç ve zevkinize göre sizin için tasarlar ve üretiriz. Üstelik malzeme seçimi ve tasarım konusunda onlarca seçenek ile üretimden önce her şeyin istediğiniz gibi olması garantimiz altındadır.
Hem modellerimizden örnekler görmek hem de değişik aksesuarlar, uygulamalar ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinmeniz karar vermeden önce çok önemlidir.
Bu yüzden sadece sohbet ve bilgi almak için bile olsa mağazalarımıza bir kahve içmeye bekliyoruz.
 

Post has attachment
Raydolap; çağımızın en şık ve en kullanışlı mobilyası.
Kent yaşamının giderek keşmekeşleştiği günümüzde yaşam alanlarımızın en önemlilerinden olan evlerimizi daha da yaşanabilir kılmak adına, zevkimize göre dizayn etmek, daha az alan kullanarak daha çok işlev üstlenen, ergonomik, mümkün olduğunca daha az para ödeyerek elde edebileceğimiz mobilya veya eşyalarla donatmak  istiyoruz.
 
Elbise dolapları da evi gösteren önemli dekorlardır. Elbise dolapları içerisinde en çok tercih edilen model ise ray dolap olarak göze çarpıyor. Raydolap model olarak da hem hor kullanıma karşı daha dayanıklı hem de evimizin kullanım dışı alanlarını da kullanıma katabileceğimiz şekilde kendi zevkimize göre tasarlayabileceğimiz uygun modüler tarzda olması bakımından günümüzde oldukça çok tercih edilmektedir.
 
Odanızın genişliğine, ışık, nem, kullanıcı özelliklerine ve daha bir çok belirleyici unsurları göz önüne alarak tabii ki zevkinize de gözeterek dizayn edilmektedir. Arteraydolap hem kalite hem de şıklık bakımından tüm bu özellikleri ta en başından ölçüm ve tasarım aşamasında belirleyerek, her aşamada mutabık kalarak, gerektiğinde sizi bilgilendirip doğrusunu önererek üretmekte ve asla kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemektedir.
 
Senelerdir %100 müşteri memnuniyeti ilkemizden sapmadan, aşkla yaptığımız işimiz, gün geçtikçe gelen olumlu müşteri yansımaları, kalitemizi arttırarak modern çeşitliliğe yönelmemizi sağladı. Aile bireylerinin ihtiyaçlarına göre üretilen şık raydolaplar dünya standartlarına uygun kalitede üretilmektedir.
Müşteri taleplerine göre, depolama alanlarının büyüklüğü, sayısı, malzeme seçimi, taviz verilmeyen kaliteli fren sistemleri en başından proje aşamasında belirlenmektedir. Arteraydolap olarak raylı dolap sistemlerini evinize ve zevkinize uygun en ekonomik ve konseptte üretmeyi ilke edindik.
 
Dolap içerisindeki askı, raf, yüklük, çekmece gibi tüm detaylarda, uzman ekibimiz tarafından çizilerek modellenip öneriler sunulduktan, tercihiniz değerlendirilip düzeltmeler yapıldıktan sonra üretime geçip, söz verdiğimiz gün ve dakikada teslimatı gerçekleştiriyoruz.
 
Klasik oda tercih edenlerin vazgeçilmezi ceviz kaplama ve sürgülü ray dolap modellerinin yanında, yaşam alanınıza şıklık katan cam sürgülü kapılı ray dolaplar, mdf gövdeli sürgülü gömme raydolaplar, kayın desenli ahşap raydolap modelleri, dar mekanların kurtarıcısı boy ayna görevi gören flotal aynalı sürgülü ray dolaplar ve daha fazlasını, en uygun fiyat ve en fazla seçenekleri yerinde görmek ve bilgi vermek için sizleri mağazalarımızda çay ve kahve içmeye bekliyoruz.
 
 

Post has attachment
Raydolap; çağımızın en şık ve en kullanışlı mobilyası.
Kent yaşamının giderek keşmekeşleştiği günümüzde yaşam alanlarımızın en önemlilerinden olan evlerimizi daha da yaşanabilir kılmak adına, zevkimize göre dizayn etmek, daha az alan kullanarak daha çok işlev üstlenen, ergonomik, mümkün olduğunca daha az para ödeyerek elde edebileceğimiz mobilya veya eşyalarla donatmak  istiyoruz.
 
Elbise dolapları da evi gösteren önemli dekorlardır. Elbise dolapları içerisinde en çok tercih edilen model ise ray dolap olarak göze çarpıyor. Raydolap model olarak da hem hor kullanıma karşı daha dayanıklı hem de evimizin kullanım dışı alanlarını da kullanıma katabileceğimiz şekilde kendi zevkimize göre tasarlayabileceğimiz uygun modüler tarzda olması bakımından günümüzde oldukça çok tercih edilmektedir.
 
Odanızın genişliğine, ışık, nem, kullanıcı özelliklerine ve daha bir çok belirleyici unsurları göz önüne alarak tabii ki zevkinize de gözeterek dizayn edilmektedir. Arteraydolap hem kalite hem de şıklık bakımından tüm bu özellikleri ta en başından ölçüm ve tasarım aşamasında belirleyerek, her aşamada mutabık kalarak, gerektiğinde sizi bilgilendirip doğrusunu önererek üretmekte ve asla kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermemektedir.
 
Senelerdir %100 müşteri memnuniyeti ilkemizden sapmadan, aşkla yaptığımız işimiz, gün geçtikçe gelen olumlu müşteri yansımaları, kalitemizi arttırarak modern çeşitliliğe yönelmemizi sağladı. Aile bireylerinin ihtiyaçlarına göre üretilen şık raydolaplar dünya standartlarına uygun kalitede üretilmektedir.
Müşteri taleplerine göre, depolama alanlarının büyüklüğü, sayısı, malzeme seçimi, taviz verilmeyen kaliteli fren sistemleri en başından proje aşamasında belirlenmektedir. Arteraydolap olarak raylı dolap sistemlerini evinize ve zevkinize uygun en ekonomik ve konseptte üretmeyi ilke edindik.
 
Dolap içerisindeki askı, raf, yüklük, çekmece gibi tüm detaylarda, uzman ekibimiz tarafından çizilerek modellenip öneriler sunulduktan, tercihiniz değerlendirilip düzeltmeler yapıldıktan sonra üretime geçip, söz verdiğimiz gün ve dakikada teslimatı gerçekleştiriyoruz.
 
Klasik oda tercih edenlerin vazgeçilmezi ceviz kaplama ve sürgülü ray dolap modellerinin yanında, yaşam alanınıza şıklık katan cam sürgülü kapılı ray dolaplar, mdf gövdeli sürgülü gömme raydolaplar, kayın desenli ahşap raydolap modelleri, dar mekanların kurtarıcısı boy ayna görevi gören flotal aynalı sürgülü ray dolaplar ve daha fazlasını, en uygun fiyat ve en fazla seçenekleri yerinde görmek ve bilgi vermek için sizleri mağazalarımızda çay ve kahve içmeye bekliyoruz.
 
 
Photo

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-04-14
52 Photos - View album

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded