Profile cover photo
Profile photo
Arlena Witt
804 followers
804 followers
About
Posts

Post has attachment
Kiedy pytają mnie, czy dorosły też może nauczyć się angielskiego, odpowiadam: Może. A jak? A tak.

Post has attachment
Jeśli się czasem zastanawiacie, czy nie lubicie rodzynków czy rodzynek, to Wam powiem. No bo umówmy się, nie istnieją ludzie, którzy je lubią, prawda?

Post has attachment
Czy ładowarka może być dedykowana? Albo serwer czy aplikacja? A jeśli nie, to czym zastąpić to nieszczęsne słowo? Napisałam. #językpolski  

Post has attachment
Jestem już po testach soczewek kontaktowych i opisałam wszystkie swoje wrażenia jako (jeszcze niedawno) kompletny laik w temacie. Może komuś pomoże, a może macie podobne wrażenia? Dzielcie się śmiało.

Post has attachment
Jeśli jak ja nie chodzicie już do liceum i zastanawia Was, co to w ogóle jest ten Snapchat, do czego służy i na czym polega jego fenomen, to napisałam. Tym żyje teraz świat. Znikającymi treściami.

Post has attachment
Kiedy pytają mnie, jakie blogi czytam, odpowiadam: tylko swój. A tak serio to zdarza mi się czytać i inne, ale tylko dobre blogi. Tu polecam te najlepsze.

Post has attachment
Od Oscarów już minęło trochę czasu, ale ja już żyję nadzieją, że w przyszłym roku będzie mi dane obejrzeć galę na żywo w oryginale. Czy Canal+ mnie słyszy?

Post has attachment
Coraz więcej tekstów, które czytam, jest zbyt trudnych i napisanych skomplikowanym językiem. Jednym z najczęstszych grzechów autorów, jest to, że nadużywają strony biernej. A przecież zamiast "Ceny zostaną podniesione" można powiedzieć "Ceny będą wyższe".

Takie i inne patenty na prostszy i przyjaźniejszy tekst sprzedaję Wam dziś, jak zwykle za darmo. Niech będzie czytane. Tfu! Czytajcie. :)

Post has attachment
Często widzę, gdy ktoś pisze "ja & ty" albo "Ania & Marcin". A wiecie, co to właściwie jest ten symbol & i czy może faktycznie zastąpić polskie "i"? Już mówię. #jezykpolski

Post has attachment
Bardzo w modzie jest narzekanie na zimę i pogodę, ale ja modę zawsze mam w poważaniu i zamiast narzekać szukam sposobów, jak sobie radzić z tym, że jest szaro, buro i ponuro. Za darmo sprzedaję Wam moje lifehacki. Pozdrawiam ciepło!
Wait while more posts are being loaded