Profile cover photo
Profile photo
Archibald Centrum Języków Obcych
21 followers
21 followers
About
Posts

Post has attachment
Świątecznie w Archibaldzie 😊 A Wy w ilu językach potraficie powiedzieć „WESOŁYCH ŚWIĄT”?? 😉
https://bit.ly/2EHyG68
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ferie w mieście nie muszą być nudne 😉 Z myślą o nastolatkach przygotowaliśmy FERIE DLA MŁODZIEŻY w Archibaldzie! Podczas STUDY EXPRESS Ferie 2019 wasze dzieci w przyjaznej i wakacyjnej atmosferze wzbogacą angielskie słownictwo, pokonają strach przed mówieniem i zaczną płynnie mówić po angielsku! Tematyka naszych zajęć interesuje młodzież, dlatego chętniej uczestniczą w zajęciach i szybciej się uczą 😊 Zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą!
Add a comment...

Post has attachment
Zastanawiasz się, jak zapewnić swojemu dziecku atrakcje w ferie zimowe? Podpowiadamy – FERIE JĘZYKOWE Z ARCHIBALDEM! 😊 To dwa turnusy zabawy połączonej z nauką języków – angielskiego i hiszpańskiego. Zapewniamy nie tylko autorski program zajęć, ale także opiekę wykwalifikowanych lektorów i instruktorów od 8:30 do 17:30 oraz pełne wyżywienie.
Zapraszamy do rezerwacji miejsca na feriach językowych – do 21 GRUDNIA oferujemy promocyjną cenę!
https://bit.ly/2PfJf6m
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Happy Hours + Kurs Indywidualny = Wyjątkowa promocja! 😊
Skorzystaj z HAPPY HOURS i podpisz umowę do 22 grudnia na minimum 20 godzin lekcyjnych, a zaoferujemy ci wyjątkowo niską cenę! 😉 Uczestnictwo w zajęciach indywidualnych to same korzyści – program nauczania stworzony w oparciu o twoje indywidualne potrzeby, elastyczne podejście lektora do twoich oczekiwań, 100% uwagi skupionej na tobie! Zapraszamy na indywidualne kursy językowe w Archibaldzie 😊
https://bit.ly/2JkBtkY
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zima czai się za rogiem… dlatego zapraszamy już dzieci w wieku 6-10 lat na Ferie Językowe z Archibald Kids! 😊 Zaplanowaliśmy dwa turnusy zabawy połączonej z nauką języków. Podczas ferii językowych uczymy praktycznych umiejętności i rozbudzamy ciekawość poznawczą dzieci. W Archibald Kids wszystko odbywa się poprzez najlepszą zabawę. Zachęcamy wszystkich rodziców do szerszego zapoznania się z naszą ofertą!
https://bit.ly/2PfJf6m
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kursantów! Dla osób na poziomach A1-B2 przygotowaliśmy niespodziankę 😊 Każdy Słuchacz na ww. poziomach, w grupach 4-6 i 7-9 osób, otrzymuje dostęp do aplikacji ze wszystkimi słówkami z kursu, dzięki czemu może mieć je zawsze przy sobie. Aplikacja daje także możliwość dodawania własnych słówek 😉 Wykorzystaj aplikację i ucz się gdzie chcesz!
https://bit.ly/2DuMvVi
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, że polecenie „GO!” to najkrótsze poprawne zdanie w języku angielskim?? 😊 Takich ciekawostek jest o wiele więcej! O wszystkich dowiecie się na naszych kursach z języka angielskiego. Nasi lektorzy sprawnie przeprowadzą was przez labirynt nowych słów i struktur 😉 Zapraszamy!
https://bit.ly/2GHieAj
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielkimi krokami zbliża się BLACK FRIDAY – ulubiony dzień wszystkich zakupoholików 😉
Największe wyprzedaże w roku odbywają się właśnie w Black Friday – piątek po Dniu Dziękczynienia, głównie w Stanach Zjednoczonych, ale także w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii. Od kilku lat „Czarny piątek” obchodzimy także w Polsce - również i w Archibaldzie 😊 Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla was specjalną, promocyjna cenę na nasze kursy – tylko 99 zł !! Sprawdź szczegóły już dziś!
Black Friday
Black Friday
archibald.pl
Add a comment...

Post has attachment
Przygotowanie do matury nie musi być nudne i monotonne… W Archibaldzie uczymy na luzie, bez stresu, ciekawie i 100% po angielsku! 😊 Dzięki nam uporządkujesz i wzbogacisz słownictwo oraz struktury gramatyczne przydatne na egzaminie, a ponadto zyskasz pewność siebie niezbędną do zdania egzaminu z dobrym wynikiem. Zachęcamy do zapoznania się ofertą kursu przygotowującego do matury z języka angielskiego na poziomach podstawowym i rozszerzonym.
Matura
Matura
archibald.pl
Add a comment...

Post has attachment
Jak efektywnie uczyć się języka obcego? Jak wybrać najlepszą szkołę językową? Czy poza lekcjami należy mieć kontakt z językiem? Tego typu pytania dręczą tych, którzy pragną rozpocząć swoją przygodę z językiem obcym, ale nie wiedzą za bardzo jak 😉 Dla tych właśnie osób Polskie Stowarzyszenie na rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych PASE, którego szkoła ARCHIBALD jest członkiem, stworzyło specjalne poradniki 😊 Zachęcamy do zapoznania się z nimi na naszej stronie internetowej!
https://bit.ly/2ycI2ld
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded