Profile

Cover photo
Arash Rahimian
Works at Self Employee
Attended Islamic Azad University of Roodehen
46 followers|39,636 views
AboutPostsPhotosVideos+1's

Stream

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
koodeta dar nirooye entezami.
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
هدیه
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
در حواشی!!!!
 ·  Translate
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
 
 معرفی نمایندگان صاحب پست‌ #ورزشی و نقاط ضعف و قوت آنها
گره‌های کور در هم‌آمیختگی سیاست و ورزش
نمایندگان #مجلس قصد دارند به دلیل انتشار آمار غلط، از محمود گودرزی شکایت کنند! 

محمد گودرزي: «چرا باید حدود ١٥٥ نماینده مجلس شورای اسلامی ما در فدراسیون‌های ورزشی به فعالیت بپردازند؟ مگر این همه کار در مجلس شورای اسلامی وجود ندارد؟»

http://shahrvand-newspaper.ir/?News_Id=28848
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
 
مردم #بحرین در اعتراض به برگزاری مسابقات اتوموبیل‌رانی «فرمول یک» با وجود سیاست های سرکوبگرانه و جنایات رژیم آل خلیفه، امروز جمعه تظاهرات کردند.
 ·  Translate
مردم بحرین در اعتراض به برگزاری مسابقات «فرمول یک» با وجود سرکوب ها و جنایات رژیم آل خلیفه، امروز جمعه تظاهرات می کنند.
View original post
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
گوشی ای فون!!
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have him in circles
46 people
Reza Moinzadeh's profile photo
Kambiz Pejman's profile photo
Shahrokh Ahkami's profile photo
Ali Yar's profile photo
Mike cohno's profile photo
Ehsan Eyvazi's profile photo
Shahin Gharebaghi's profile photo
hooman kaghazchi's profile photo
Petra Mikolajtschik Nowak's profile photo

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
 
What happened this week @NASA? A SpaceX Dragon cargo craft launched and arrived at the International Space Station, delivering more than two tons of science experiments and cargo. Our New Horizons spacecraft is nearing Pluto and more. Watch and discover! 
8 comments on original post
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
mamnoon aghayaan zhooleh va alvand.  mamnoon mehran modiri. ghodratet ro sabet kardi baa tanzet.
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
 
 مدیرکل دفتر زیستگاه‌ها و امورمناطق #محیط‌زیست:
نابودی ٢‌میلیون هکتار از جنگل‌های کشور در ٤٠‌سال گذشته

http://shahrvand-newspaper.ir/?News_Id=28793
 ·  Translate
2 comments on original post
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
 
 پیش از سوت پایان تحریم‌ها
رقابت شرق و غرب در بازار ایران جدی شد 
چین،هند و روسیه برای ماندن و اروپا وآمریکا برای بازگشت تلاش می کنند / کاسه صبر خارجی‌ها لبریز شد؛ تحمل ریسک برای بازار٨٠ میلیونی ایران / روسیه آماده بازگشایی دفتر لوک اویل در ایران / ٣ برابرشدن رشد #اقتصادی ایران / همکاری چین درخط لوله صلح 

http://shahrvand-newspaper.ir/?News_Id=28831 

افزایش ٢٦ رتبه‌ای ارزش #پاسپورت ایرانی در دولت یازدهم

http://shahrvand-newspaper.ir/?News_Id=28805
 ·  Translate
View original post
1
Add a comment...

Arash Rahimian

Shared publicly  - 
 
dar haashieh.
1
Add a comment...
People
Have him in circles
46 people
Reza Moinzadeh's profile photo
Kambiz Pejman's profile photo
Shahrokh Ahkami's profile photo
Ali Yar's profile photo
Mike cohno's profile photo
Ehsan Eyvazi's profile photo
Shahin Gharebaghi's profile photo
hooman kaghazchi's profile photo
Petra Mikolajtschik Nowak's profile photo
Work
Occupation
Data Architect
Employment
  • Self Employee
    present
  • NetBina
    Technical Manager, 2006 - 2011
  • Chargoon
    Developer
  • Daewoo
    Technical Manager
  • NP
    Developer
  • Tajan
    Developer
Basic Information
Gender
Male
Birthday
October 23, 1977
Relationship
Single
Other names
X-Virus
Links
Story
Tagline
The man who sold the world
Education
  • Islamic Azad University of Roodehen
    Ingegneria, 1999 - 2001
    Ingegneria civile
  • Università degli Studi di Roma Tor Vergata
    Ingegneria, 2014
    Tecnologia Informatica
Contact Information
Home
Mobile
+393318588217
Email
Work
Mobile
+393318588217
Email