Profile cover photo
Profile photo
Arad Tasvir
About
Posts

Post has attachment
Photo

Post has attachment
دستگاه کواد در سیستم های دوربین های مدار بسته
در سیستم های حفاظتی دوربینهای مدار بسته آنالوگ، دستگاه کواد یک دستگاه آنالوگ برای تقسیم بندی تصاویر دوربین مدار بسته در سیستم مدار بسته آنالوگ می باشد. اصطلاح کواد Quad در واقع به معنای چهارتایی است.

Post has attachment
کابل برق دوربین های مدار بسته
یکی از اجزا اصلی در هنگام نصب دوربین مدار بسته جهت انتقال ولتاژ و برق برای منبع تغذیه دوربین مدار بسته ، کابل یا سیم برق می باشد که بسته به نوع انتخاب منبع تغذیه مرکزی (پاور) یا مجزا (آداپتور) می تواند حامل ولتاژ ۱۲ یا ۲۲۰ ولت برای استفاده در دوربین مداربسته باشد.

Post has attachment
Photo

Post has attachment
تنها یک روز در سراسر حیات کافیست نگاه از گذشته برگیر وبر آن غم مخور ِ،چراکه از دست رفته است.در غم آینده نیز مباش چراکه هنوز فرا نرسیده است.زندگی را در همین لحظه وآن را چنان زیبا بیافرین که ارزش به یاد ماندن را داشته باشد......
Animated Photo

 مردی ٣٢ ساله، نزد پزشكی به نام "ريچارد كراولی" رفت و شكايت كرد كه:
نمی توانم عادت مكيدن شستم را ترك كنم.
كراولی گفت: زياد در موردش نگران نباش؛ فقط سعی كن هرروز انگشتی غير از انگشت ديروزی را بمكی.
مرد كوشيد تا آنگونه كه به او دستور داده شده بود عمل كند.
اما هربار كه انگشتش را به سمت دهانش ميبرد، ميبايست آگاهانه تصميم ميگرفت كه امروز كدام انگشت را بايد هدف عادتش قرار دهد!
قبل از آنكه هفته به آخر برسد عادت او رفع شده بود.
ريچارد ميگويد: وقتی عمل ناپسندی عادت ميشود، كنار آمدن با آن مشكل ميشود.
اما وقتی بخواهيم رفتارهای جديدی به اين عادت اضافه كنيم، آگاه ميشويم كه به زحمتش نمي ارزد.
"پائولو كوييلو"
برای رفع عادات بدتان خلاق باشید

Post has attachment
نقش VGA در دوربین مدار بسته چیست؟
عبارت VGA در واقع مخفف اصطلاح Video Graphics Array به معنای آرایه گرافیک ویدئویی است. در سیستم دوربینهای مدار بسته، معمولا از اصطلاح VGA به دو شکل زیر استفاده می گردد:

Post has attachment
فرستنده های رادیویی بی سیم در واقع معنی عبارت WIRELESS TRANSMITTERS است. امروزه با بسط و گسترش فرهنگ استفاده و لزوم سیستم های حفاظتی مدار بسته در اماکن مختلف، مبحث در اختیار داشتن تصاویر دوربین های مدار بسته در خارج از محیط نصب شده برای کارفرمایان دارای اهمیت بسیار ویژه گردیده است لذا به همین منظور در مواقعی که با محدودیت امکانات اینترنتی مواجه می شویم بهترین گزینه، دوربین های مدار بسته بی سیم می باشند این دوربین های مدار بسته دارای تکنولوژی متفاوتی هستند. در حال حاضر به علت هزینه های نسبتا مناسب دوربین های مدار بسته آنالوگ و استفاده بیشتر از آنها در پروژه های مدار بسته به توضیحاتی در رابطه با سیستم های بی سیم یا وایرلس آنالوگ می پردازیم.

Post has attachment
شرکت مهندسی آراد تصویر پارس ، بعنوان یکی از قدیمی ترین وارد کنندگان سیستم های حفاظتی آماده فروش و عرضه بروز ترین محصولات دوربین مدار بسته باکیفیت از برندهای اصلی به همکاران و متقاضیان اینگونه تجهیزات می باشد .لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های8-88986227-021 تماس حاصل نموده ویا به وبسایت www.aradcctv.comمراجعه نمایید.

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded