Profile cover photo
Profile photo
Apsardze Rīgā un Jūrmalā
14 followers -
Drošība pirmajā vietā! SIA "SP Leģions dibināta 1998 gadā. Šobrīd tā ir pilnībā izveidota, labi funkcionējoša drošības nodrošināšanas struktūra.
Drošība pirmajā vietā! SIA "SP Leģions dibināta 1998 gadā. Šobrīd tā ir pilnībā izveidota, labi funkcionējoša drošības nodrošināšanas struktūra.

14 followers
About
Posts

Post has attachment
Beidzot ir siltas dieniņas klāt un tā gribās izbraukt pie dabas! 🍷🍖
Plānojot atpūtu svaigā gaisā atcerieties:
➡️ Parkos, mežos, pilsētas pludmalēs un piejūras dabas parkā ugunskurus dedzināt nedrīkst. Protams, ja tā nav speciāli aprīkota pašvaldības vieta. Taču var izmantot mangālus. Galvenais, lai ogles nebūtu uz zemes un jūs pilnībā kontrolētu liesmas.
➡️ Nerīkojiet piknikus tur, kur ir izvietotas lieguma zīmes (kā, piemēram, uz Rīgas kanāla krastiem). Sods par atpūtu aizliegtā vietā ir līdz 142 eiro.
➡️ Publiskās vietās ir aizliegts lietot alkoholiskos dzērienus. Pat ja jūs esat to paslēpis necaurspīdīgā maisā, jūs riskējat saņemt sodu līdz pat 140 eiro apmērā.

Тёплые деньки, наконец-то, настали, и так хочется на пикник! 🍷🍖
Планируя отдых на свежем воздухе, помните:
➡️ В парках, лесах, городских пляжах и природном приморском парке костры жечь нельзя. Правда, это не касается специально оборудованных муниципалитетом мест. Там можно использовать мангалы. Главное, чтобы угли не соприкасались с землёй, и вы полностью контролировали пламя.
➡️ Не устраивайте пикник в местах, где стоят запрещающие знаки (как, например, на склонах Рижского канала). Штраф за отдых в запрещенном месте - до 142 евро.
➡️ В публичных местах запрещено употреблять алкоголь. Даже если вы спрятали его в непрозрачный пакет, вы рискуете получить штраф до 140 евро.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uz Latvijas ceļiem ir atklāta moto un velosezona. Un neskatoties uz to, ka divriteņu un četrriteņu braucamo līdzekļu saimnieki bieži vien nav labākās domās viens par otru, ir vērts atcerēties, ka cilvēka dzīvība ir svarīgāka par jebkādām domstarpībām.
Esiet uzmanīgi uz ceļa. Iepriekšējā gadā samazinājās CSN skaits, kuros gāja bojā cilvēki. Turpināsim šo tendenci arī turpmāk 😉

На дорогах Латвии открыт мото- и велосезон. И хотя владельцы двух- и четырёх колёсных транспортных средств нередко недолюбливают друг друга, стоит помнить, что человеческая жизнь важнее любых разногласий.
Будьте внимательны на дорогах. В прошлом году снизилось количество ДТП с летальным исходом. Так давайте продолжим этот тренд 😉
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mēs esam pieraduši izmanto Wi-Fi tīklus lai pārbaudītu jaunumus no interneta, skatītos video vai sazināties ar draugiem.
Starp citu, Wi-Fi signālu ir iespējams izmantot sava mitekļa apsardzei ☝️. Zinātnieki no Kopenhāgenas Tehniskās Universitātes piedāvā izmantot Wi-Fi radio viļņus lai atklātu nepiederošas personas telpās. Kad telpās parādās kustīgi objekti, mainās arī radiosignāli. Šīs izmaiņas var iedarbināt signalizāciju un nosūtīt informāciju apsardzes uzņēmumam.
Šis atklājums var izmainīt drošības jomu. Tomēr, gribam pievērst uzmanību tam, ka Wi-Fi tīkli nevarēs piefiksēt ļaunprātīgā iebrucēja vizuālo attēlu. Tas nozīmē, ka videonovērošanas kameras joprojām ir aktuālas. Ja Jums rodas jautājumu par Jūsu drošību - uzrakstiet mums, lai saņemtu mūsu speciālistu konsultāciju.

Мы привыкли использовать сети Wi-Fi для просмотра новостей из интернета, видеороликов или общения с друзьями.
Кстати, сигнал Wi-Fi можно использовать для охраны своего жилища ☝️. Ученые из Технического Университета Копенгагена предлагают для обнаружения постороннего человека в помещении использовать радиоволны Wi-Fi. Когда в помещении появляется движущийся объект, меняются и радиосигналы. Эти изменения могут запустить сигнализацию и подать сигнал в охранную службу.
Это может изменить сферу безопасности. Но заметим, что зафиксировать изображение злоумышленника сетям Wi-Fi, увы, не по силам. А значит, камеры видеонаблюдения останутся актуальными. Если у вас есть вопросы о безопасности, напишите нам, чтобы получить консультацию наших специалистов.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sieviete ar ieroci 🔫 vienmēr maģiskā veidā piesaista sev uzmanību. Bet situācijās, kad tas izskatās tik dabīgi, it kā viņa būtu piedzimusi ar šo ieroci rokās, ir jāmet pie malas visi darbi un jāskrien skatīties!

Женщина с оружием всегда магическим образом притягивает внимание. А уж если это выглядит так, будто она родилась с ним в руках, то тут уже надо всё бросать и скорее смотреть!
SP Leģions
SP Leģions
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
Beidzot pavasaris ir uzvarējis ziemu 🌷. Vai atceraties, ka no 4. aprīļa ir aizliegts kāpt uz ledus visās Rīgas ūdens krātuvēs un pieguļošā jūras piekrastē. Tam mundri sekos līdzi pašvaldības policija. Kas pārkāps šo aizliegumu skaidrā, nāksies atvadīties no 70 eiro lielas naudas summas, bet kas būs piedzēries, dabūs līdz pat 100 eiro lielu naudas sodu ☝.

Наконец, весна вступила в свои права 🌷. Помните, что с 4 апреля запрещено выходить на лёд всех рижских водоёмов и прилегающего морского побережья. За этим будет следить муниципальная полиция. Рискнувшим в трезвом виде нарушить запрет придётся раскошелиться на 70 евро, в пьяном - до всей сотни ☝.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Visus pareizticīgos kristiešus apsveicam ar Jēzus Kristus augšāmcēlšanās svētkiem! Mieru, saticību un dvēseles siltumu jums un jūsu ģimenei! Lai jūsu mājas uz visiem laikiem ir vieta, kur mīt miers un drošība. Jo Kristus ir augšāmcēlies! 🙏

Всех православных христиан поздравляем со светлым праздником Христова воскресения! Мира, согласия и душевного тепла вам и вашему дому! И пусть ваш дом навсегда останется местом покоя и безопасности. Христос воскресе! 🙏
Photo
Add a comment...

Post has attachment
☝ Ievērot distanci ir nepieciešams ne tikai tad, kad brauc ar automobīli.
Соблюдать дистанцию необходимо не только, когда ты на автомобиле.

SP Leģions
SP Leģions
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
No rīta 9. aprīlī netālu no galvenā SP Leģions ofisa ir atrasta mašīnas reģistrācijas numurzīme JG-3663. Numura īpašnieku lūdzam sazināties, zvanot pa tālruni 67 67 77 77 vai atbrauk pakaļ uz Slokas ielu 48A līdz 17:00.

⛔ P.S. atcerieties, ka braukšana bez numurzīmes (arī vienas) ir aizliegta un par to var izrakstīt sodu.

9 апреля утром недалеко от главного офиса SP Leģions найден номерной знак JG-3763. Хозяина автомобиля просим позвонить по телефону 67 67 77 77 или приехать по адресу Slokas iela 48A до 17 часов.

⛔ P.S. не забывайте, что движение без номерного знака (хотя бы одного) запрещено и карается штрафом.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Spraiga pakaļdzīšanās ir beigusies tajā brīdī, kad iesaistījās dienesta suns no K-9 nodaļas, ko sauc Puskas. Izcila aizturēšana sunim nozīmēja daudzu zobu zaudējumu. Tagad Pusaks jau ir izveseļojies un apbalvots ar "Purpursarkanu sirdi" - medaļu, ar ko ASV apbalvo karavīrus!

Отчаянная погоня за опасным преступником закончилась в тот момент, когда в игру вступила служебная собака отряда К-9 по кличке Puskas. Блестящее задержание стоило псу множества зубов. Сейчас Puskas уже отпущен из больницы и награждён "Пурпурным сердцем" - медалью, которую в США дают военнослужащим!
SP Leģions
SP Leģions
facebook.com
Add a comment...

Post has attachment
No visas sirds apsveicam visus ar gaišiem Kristus augšāmcelšanās svētkiem, kas svin tos pēc gregoriāņu kalendāra! 🌺 Novēlam jums un jūsu ģimenēm labklājību un veselību, lai jūsu mājās vienmēr valda miers, drošība un garšīgi smaržo ar kūkām!
SP Leģions Kolektīvs.

Всех, кто отмечает Пасху по григорианскому календарю, от всей души поздравляем со светлым праздником Воскресения Христова! 🌺 Желаем вам и вашим семьям процветания и благоденствия, пусть в вашем доме всегда будет мирно, безопасно и вкусно пахнет куличами!
Коллектив SP Leģions.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded