Profile cover photo
Profile photo
APM İş Merkezi
5 followers
5 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
APM Profesyonel Pastacılık Ürünleri...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
2015 Genel Kataloğumuza aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.
Add a comment...

Post has attachment
Pastacılık Dekor Sos
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-11-12
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
APM Krem Patiseri Toz Karışım 
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Pastacılık
APM markasıyla Jöle, Topping ve Meyve Konservesi başlıkları altında pastacılık sektörüne en üst kalitede, lezzetli çözümler üreterek hizmet sunmaktayız. A'dan Z'ye Tüm Pastacılık Malzemeleri İçin Profesyonelleri Tercihi APM Gıda... www.apmgida.com


Fırıncılık
Fırıncılık sektörüne özel olarak sunduğumuz un, yağ, özel karışım miksler, kabartma tozları, pudra şekeri ve daha pek çok ürün…


Çikolata
Beyaz, sütlü, bitter, meyve aromalı ve yoğunluk derecelerine göre ekstra bitter kuvertür çikolata çeşitlerimizle 2,5 kg’lık paketler halinde, bitter, fildişi, frambuaz, kivili, muzlu gibi ganaj ve damla drop çikolata ürünlerimizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.


Kuruyemiş
Ceviz, Antep Fıstığı, Badem, Fındık, Yer Fıstığı ve Kuru Meyveler… Farklı formlarda (file, kırık, pirinç ya da toz gibi) 1 ve 5 kg’lık paketler halinde müşterilerimize sunulmaktadır.


Baharat
Çörek otu, haşhaş, kırmızı toz biber, kırmızı pul biber, karabiber, tarçın, nane, toz zencefil, ay çekirdeği içi… 1 ve 5 kg’lık paketler halinde müşterilerimize sunulmaktadır.


Diğer Pastacılık ve Fırıncılık Yardımcı Ürün ve Ekipmanlar
Pastacılık dekor ve süs ürünleri, pastacılık ekipmanları, meyveli dolgu malzemeleri, kuruyemiş ve kurutulmuş meyveler, baharatlar, gıda boyaları, aromalar, endüstriyel gıda hammaddeleri olarak sınıflandırabiliriz.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded