Profile cover photo
Profile photo
Silver Apartments
84 followers
84 followers
About
Silver Apartments's posts

Post has attachment
Dom to miejsce oraz ognisko rodzinne, jakie tworzą jego lokatorzy. Są też mieszkania, które same w sobie przysposobilibyśmy jako swój dom. Oto lista 10 inspirujących apartamentów, w których mieszkanie daje więcej satysfakcji.
...nasze apartamenty też mają coś w sobie (:

#apartamenty   #luksusowe   #mieszkania  

Post has attachment
Jesteśmy dumni z Wrocławia!
We are proud of Wroclaw!

#wrocław   #wroclove  

Post has attachment
Już wkrótce do naszych apartamentów dołączą nowe mieszkania w Justin Center - 2 komfortowe studia z widokiem na ulicę Oławską prowadzącą wprost do wrocławskiego Rynku. Zapraszamy do Wrocławia!

A wszystkie nasze apartamenty we Wrocławiu znajdziesz na stronie: http://www.silverapartments.pl/noclegi-we-wroclawiu.php

#wrocław #noclegi #apartamenty  
Photo

Post has attachment
Jeden z naszych apartamentów (Apartament Perła) stanowił scenerię dla filmu +Mateusz Zdziebko, który ciekawie zaprezentował apartamentowiec Justin Center. Właśnie w nim Goście aparthotelu Silver Apartments mogą znaleźć nasze wszystkie 20 apartamentów.
Jeśli jeszcze nie możecie zdecydować się na wybór noclegu we Wrocławiu, to obejrzyjcie jak uroczym miejscem jest Krawiecka 3.

Post has attachment

Post has shared content
Ważne dla wszystkich gości, którzy nie zamierzają pozostawić samochodów na miejscach parkingowych w czasie rozgrywanych we Wrocławiu meczy Euro 2012.
Tak będzie wyglądać poruszanie się po Wrocławiu w trakcie Euro 2012

Post has shared content
Gratulacje!

Post has attachment
Już dziś pierwszy w tym sezonie pokaz specjalny na pergoli. Poza multimedialną aranżacją wody, światła i muzyki pojawią się fajerwerki. Start 21:30. Dla tych co są w okolicy - obecność obowiązkowa. Więcej u źródła: http://www.facebook.com/Halastulecia
Photo

Post has attachment
To jest apartament 24 metrowy, a ma wszystko!!!

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded