Profile cover photo
Profile photo
Andrzej Armiński
1,473 followers -
Projektant i budowniczy jachtów, obserwator gwiazd zmiennych
Projektant i budowniczy jachtów, obserwator gwiazd zmiennych

1,473 followers
About
Posts

Post has attachment
Szczecin nad Odrą, zdjęcia z rejsu w zimowym słońcu.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
30.12.2017
99 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ja się już zgłosiłem, Ty też możesz pomóc w przeprowadzeniu transparentnych wyborów.

Jednym z głównych celów ponadpartyjnego Ruchu Kontroli Wyborów (RKW - www.ruchkontroliwyborow.pl) jest delegowanie swoich przedstawicieli do jak największej liczby obwodowych komisji wyborczych w charakterze członków komisji oraz mężów zaufania.

RKW może skierować swoich przedstawicieli do komisji wyborczych za pośrednictwem Komitetów Wyborczych Kandydatów na Prezydenta RP. Ruch Kontroli Wyborów posiada umowy z komitetami wyborczymi następujących kandydatów: Andrzej Duda, Grzegorz Braun, Marian Kowalski, Janusz Korwin-Mikke, Paweł Kukiz. Umowa z tymi komitetami stwierdza, że tam gdzie nie będą one miały własnych kandydatów do komisji wyborczych, delegują wskazanych przez RKW. 

Koordynator powiatowy Ruchu Kontroli Wyborów, poprzez pełnomocników komitetów wyborczych, skieruje do komisji wyborczych reprezentantów RKW albo jako członków tychże komisji, albo -  gdy nie uda się zostać członkiem obwodowej komisji wyborczej - jako mężów zaufania. Koordynator powiatowy RKW zorganizuje szkolenia dla delegowanych członów komisji i mężów zaufania.
Wykaz koordynatorów powiatowych Ruchu Kontroli Wyborów można znaleźć na stronie: http://www.stopfalszowaniuwyborow.pl/2015/03/koordynatorzy-okregowi-i-ich-pomocnicy.html
W Szczecinie koordynatorem RKW jest Grzegorz Czarnecki (rkw.szczecin@gmail.com).

Komitety Wyborcze muszą przedstawić swoich kandydatów do obwodowych komisji wyborczych najpóźniej 17 kwietnia 2015, a to oznacza, że zostało już bardzo mało czasu.

Jeżeli chcesz pomóc przy transparentnym przeprowadzeniu wyborów prezydenckich, wypełnij formularz pobrany ze strony Państwowej Komisji Wyborczej i prześlij go do swojego koordynatora powiatowego RKW.
Formularz wraz z instrukcją znajdziesz na stornie:
http://www.stopfalszowaniuwyborow.pl/p/podpis-od-penomocnika-komitetu.html

Uwaga: Przedstawicielem RKW w komisji obwodowej może zostać tylko osoba zarejestrowana w spisie wyborców głosujących w tej gminie. Dlatego wypełniając formularz podaj adres zameldowania. Na ogół to zameldowanie decyduje o wpisaniu do rejestru uprawnionych do głosowania w gminie. Upewnij się, że jesteś uwzględniony w rejestrze wyborców gminy, na terenie której będziesz pracował.
Add a comment...

Post has attachment
Observatorio del Teide, Tenerife
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Observatorio del Teide
15 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Atacama y Mina Chuquicamata, Chile 2006.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Atacama y Chuquicamata, Chile 2006
147 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Ponad pięćset osoób przybyło ogladać zaćmienie ksieżyca Io na Jowiszu w dziesięciu teleskopach rozstawionych przez członków PTMA Szczecin. W tym w największym teleskopie amatorskim w Polsce o średnicy zwierciadła 60 cm.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-03-02 Pokaz nieba na Wałach Chrobrego - PTMA Szczecin
14 Photos - View album
Add a comment...

Olek napisał:

Proszę, aby zgłoszenia o środku oceanu i konkursowe o dacie mety przesyłać tylko na stronę wyprawy, jako komentarz do wpisu o konkursie. To mój pomysł na uaktywnienie Internautów, ale tu nie mam warunków, aby tym administrować.

Na południe ode mnie jest teraz brazylijski port Fortaleza, miejsce lądowania w poprzedniej wyprawie. Za kilka dni powinienem minąć południk mety sprzed trzech lat. To uzmysławia o ile dłuższa jest obecna trasa.

Pozdrawiam Olek

4 grudnia 2013, 20:01:19 UTC
pozycja: 24 15’58”N, 038 15’12”W
Add a comment...

Post has attachment
Kpt. Asia Pajkowska opowie o swoim udziale w Transatlanyckich Regatach Samotnych Żeglarzy OSTAR 2013. Sobota, 12 października 2013, godzina 19:00. Camping Marina PTTK, ul. Przestrzenna 23, Szczecin.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aleksander Doba wyrusza za kilka dni na swoją Drugą Transatlantycką Wyprawę Kajakową. Tym razem będzie wiosłował przez 8500 km z Lizbony do brzegów Florydy. 
Zapraszam na spotkanie z najtwardszym kajakarzem w środę 25 września 2013 o 20:00 do Tawerny w Camping Marina w Szczecinie przy Przestrzennej 23. Będzie okazja oglądnąć kajak zbudowany w mojej stoczni specjalnie dla wypraw transatlantyckich.
Add a comment...

Post has attachment
Zdjęcia z rozdania nagród regat Polonez Cup 2013 – fot. Andrzej Armiński
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Puchar Poloneza 2013
34 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam na stronę poświęcona udziałowi kpt. Asi Pajkowskiej na katamaranie Cabrio 2 w Transatlantyckich Regatach Samotnych Żeglarzy OSTAR 2013 z Plymouth do Newport, RI. 

Asia jest jedyną kobietą wśród 17 uczestników startujących w tegorocznej edycji regat.

Na stronie http://gplus.to/Cabrio2inOSTAR będą zamieszczane aktualne informacje z trasy regat rozpoczynających się w poniedziałek 27 maja 2013 o 13: 00 polskiego czasu.
Photo
Photo
Asia Pajkowska w regatach OSTAR 2013
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded