Profile cover photo
Profile photo
Андріївська церква
34 followers
34 followers
About
Posts

Post has attachment
Вітаємо Вас зі святом Трійці! Нехай в цей день ваші думки будуть чистими і добрими, а душа відкрита для допомоги і співчуття. Нехай Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою!

http://andriyivska-tserkva.kiev.ua/trijcya-abo-zeleni-svyatki/


Post has attachment

Post has attachment
Сьогодні, 15 квітня 2017 року Божого, у храмі Гробу Господнього в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь, який очікували паломники з усього світу. Ця подія відбулася о 14.22 за київським часом.

http://andriyivska-tserkva.kiev.ua/sxodzhennya-blagodatnogo-vognyu-v-yerusalimi/

Post has attachment
Зі святом Благовіщення!

Нехай у Ваших оселях завжди панує мир, здоров’я, щастя, а помисли будуть щирими та добрими!

http://andriyivska-tserkva.kiev.ua/zi-svyatom-blagovishhennya/

Post has attachment
Сьогодні, 11 березня 2017 року Божого, виповнюється 68 років з дня народження Блаженнішого Мефодія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви.

#Андріївська_церква #Кафедральний_собор_Андрія_Первозванного #УАПЦ #Київ

http://andriyivska-tserkva.kiev.ua/11-bereznya-den-narodzhennya-blazhennishogo-mitropolita-mefodiya/

Post has attachment
“Стрітення” – слово старослов’янське, яке означає “зустріч”. Зустріч праведного Симеона – з Господом, людини – з Богом, Старого Завіту – з Новим. Це свято нашої зустрічі з Господом Ісусом Христом.

Ось і ми сьогодні зустрічаємо Господа з тією ж глибокою вдячністю та радістю, з якою зустрів Спасителя, Симеон Богоприємець. Тримав Його на своїх руках і бачив у Ньому звершення всіх давніх пророцтв про те, що настане день, коли ворожнеча між людиною і Богом прийде до кінця. Людина зустрічається з Богом у молитві, в радості, у стражданні і хворобах, особливо у Таїнстві Святого Причастя. Проте часто буває, що ми не помічаємо, не впізнаємо Бога, проходимо повз Нього.

Чистота серця – це перше і найнеобхідніше, що допомагає нам бачити Бога, наблизитися до Нього і жити з Ним і в Ньому. Ось чому так часто Свята Церква від імені всіх і за всіх нас повторює у своїх молитвах: “Серце чисте створи в мені, Боже, і духа праведного віднови в нутрі моєму”. Ми сказали, що нинішній день — це день нашої з вами зустрічі з Христом Спасителем.

http://andriyivska-tserkva.kiev.ua/svyato-zustrichi-lyudini-z-gospodom/

#Андріївська_церква #Кафедральний_собор_Андрія_Первозванного #УАПЦ #Київ

Post has attachment
День пам’яті трьох єрархів та вчителів Східної Церкви відзначають 12 лютого. У народі цей празник називають ще «Трьох Святих»: св. Василія Великого, св. Григорія Богослова, св. Івана Золотоустого.

У богослужіннях усі вони називаються рівноапостольними, cтовпами Церкви та вчителями вселенної. Як пише у книзі «Пізнай свій обряд» о. Юліан Катрій, празник трьох Святителів належить до найновіших празників Грецької Церкви. Поштовхом до встановлення цього празника була велика суперечка у другій половині XI ст. про те, хто з них трьох є більш цінний для Церкви. Одні вище ставили святого Василія Великого, інші — святого Григорія Богослова, а ще інші — святого Йоана Золотоустого. Прихильники святого Василія звались василіяни, святого Григорія — григоріяни, а святого Йоана — йоаніти.

#Кафедральний_собор_Андрія_Первозванного #УАПЦ #Київ

http://andriyivska-tserkva.kiev.ua/svyato-trox-svyatiteliv/

Post has attachment
6 лютого – день пам’яті святої блаженної Ксенії Петербурзької. Віряни звертаються до святої з молитвами про благословення в майбутніх трудах. Батьки часто моляться святій Ксенії про допомогу у вихованні та навчанні дітей.

http://andriyivska-tserkva.kiev.ua/svyata-blazhenna-kseniya-peterburzka/

Post has attachment
31 січня день пам’яті святих Афанасія та Кирила Олександрійських, двох світил Церкви Христової, які ревно трудились для утвердження віри Православної словом і ділом.

http://andriyivska-tserkva.kiev.ua/svyatiteli-afanasij-ta-kiril-oleksandrijski/

Post has attachment
29 січня християни поклоняються чесним оковам святого і всехвального апостола Петра. В давнину окови зберігали в Єрусалимі, а потім їх вирішили перенести до Константинополя. Один ланцюг покладений у храмі, побудованому на честь святого апостола Петра в Римі. Щорічно 29 січня окови апостола Петра виносяться, щоб всі вірні могли їм вклонитися.

З церковного предання відомо що близько 42 року апостол Петро за наказом Ірода Агрипи був ув’язнений за проповідь про Христа Спасителя. У темниці він був зв’язаний двома залізними ланцюгами. Вночі, напередодні суду над ним, Ангел Господній зняв з апостола ці ланцюги і у дивовижний спосіб вивів його з темниці (Дії. 12, 1 – 2).

Християни, почувши про диво, узяли вериги (ланцюги) і зберігають їх як коштовність і до сьогоднішнього дня. Одержимі різними хворобами, приходять до них з вірою і отримують зцілення.

http://andriyivska-tserkva.kiev.ua/pokloninnya-chesnim-okovam-svyatogo-apostola-petra/
Wait while more posts are being loaded