Profile

Cover photo
Andriy Lesyuk
Works at Kayako, Inc.
Attended National Technical University of Oil and Gas
Lives in Ivano-Frankivsk
205 followers|296,626 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos+1'sReviews

Stream

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Потрібно також не забути про "розробника" реєстру! Наскільки я розумію, саме він і несе основну відповідальність за (можливий) зрив e-декларування! В українській IT-індустрії надто багато подібної халтури - давно вже пора з цим щось робити. Нехай би НАБУ відкрило справу (хто вибрав розробника і на якій підставі), а СБУ перевірило, чи халтура була не навмисною. В будь-якому випадку, варто було б подати в суд на (псевдо-)програмістів і стягнути з них максимум (бо нема їм що робити в IT, якщо вони і справді винуваті).
 ·  Translate
Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявляє про обурення через рішення Держспецзв’язку, яке зірвало вчасне впровадження електронного декларування.
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Учитывая эти данные, вопрос с выборами на оккупированном Донбассе на самом деле стоит так: Либо выборы будут по-украински (то есть, так, как этого требует Украина в рамках Минского процесса) и жители Донбасса смогут выбрать своих представителей во власть. Либо... Выборы будут по-российски (скорее даже по-рашистски) и бандиты со всей России смогут выбрать власть для жителей оккупированного Донбасса. Получится такой себе всероссийский опрос...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Today at +Kayako we launched a completely new system for customer support - it embodies a new vision of such systems. This is a result of hard work of many people, including me. Check it out at https://www.kayako.com! Congratulations, kayakers!
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Просто в шоке от того, насколько точно старые слова Карла Маркса описывают сегодняшний кризис между Россией и Западом! А ведь они были написаны еще до становления коммунизма в России!.. Как такое может быть, что за это время ничего по сути не поменялось? Ведь позади - две мировые войны! Невообразимо!..
 ·  Translate
Ликбез для «агитатора»? Современные западные концепции исторического пути России
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Ті, хто мене знає, вже мали б бути в курсі, що я з величезною недовірою відношуся до націоналістів... Раніше (до Євромайдану) мені казали, що я просто не розумію, що таке націоналізм. Тепер же я все частіше чую, що я - ніби-то "комуніст", а то й "сепаратист"... :) Що, в принципі, легко пояснюється моїм розумінням світогляду націоналістів... Саме тому, я також називаю такий український націоналізм "неадекватним". Деталі - в статті.

P.S. Ще цікавий факт: багато хто з таких "націоналістів" або мріє переїхати на Захід або вже переїхав (і звідти трубить про "любов до своєї нації")...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Что я думаю об ЛГБТ и гомофобии: Я не считаю это особенной темой для политической и общественной дискуссии! Это - тема для науки!.. Я, как и многие другие, не совсем понимаю, в чем смысл гей-парадов (а это указывает, что организаторы не приделяют должного внимания тому, чтобы объяснить свои мотивы). Но, я и не могу сказать, что кардинально против их проведения - пока сами участники видят в этом смысл (желательно также его объяснить и другим, тем не менее) и пока они придерживаются элементарных норм поведения общих для всех (например, не ходят в одних трусах).
 ·  Translate
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
1.000.000 грн по середньому курсу долара за 2015 р. в 21,84 грн це - 45.788 дол/рік (невисока зарплата по американським міркам, якщо не помиляюсь) або 3.816 дол/міс (83.341 грн/міс). 3.816 - це абсолютно не фантастична зарплата для, наприклад, працівників IT-аутсорсингу, який, як відомо, дуже розвинений в Україні! А ще є море підприємців, які продають все що можуть, їздять на крутих тачках і будують шикарні будинки по всій Україні!.. І ви хочете сказати, що таких людей - всього 4.684 на всю країну?!. Я б ще міг повірити, якби мені сказали, що в Україні - всього 4.684 високооплачуваних IT-фахівця, а не усіх людей з прибутком від 3.816 дол/міс! Враховуючи падіння гривні в 2015 р. таких людей має бути (на мою думку) в рази більше! 4.684 осіб - це мізер, як на 42 мільйони населення України.

Я схиляюсь до версії, що 4.684 - це кількість осіб, які декларують свої доходи офіційно, а насправді їх може бути і 100.000! Тобто, я думаю, що переважна більшість мільйонерів веде свою діяльність неофіційно, включаючи так званих "IT-фахівців"! Це говорить багато чого про нас українців, як націю... (Це також пояснює, чому в багатьох IT-компаніях проводять "маски-шоу".) Беручи до уваги свій досвід роботи в IT, я можу підтвердити надзвичайну жадібність багатьох власників IT-бізнесів (які, крім того, постійно шукають способи зменшення офіційної з.п. своїм працівникам - щоб платити менше податків). І нічого не вказує на те, що інші українські мільйонери - менш жадібні...

Виникає питання: враховуючи вищесказане, проблема України і справді в олігархах чи все таки, можливо, ще "трохи" і в звичайних українцях - тих N-4.684 мільйонерах (як мінімум)?.. Коли наступний раз будете звинувачувати у всьому олігархів і владу, придивіться добре до вашого шефа (а може і себе) і запитайте себе: Чи схожий він на мільйонера? Якщо так, чи входить він в число тих 4.684 (відносно?) чесних осіб?..
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have him in circles
205 people
Cyntia Marwarni's profile photo
Alex Bevilacqua (alexbevi)'s profile photo
Max develops Trade's profile photo
Александр Зигаев's profile photo
Vladimir Ostapiv's profile photo
Evgen Rymar's profile photo
Ігор Сусяк's profile photo
Ihor Maslov's profile photo
Igor UA's profile photo

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Цікаво, Савченко розуміє, що своєю новою голодовкою вона гарантує, що Путін більше жодного українця не відпустить?.. Судіть самі - у будь-якому випадку Путін у виграші (якщо тільки не відпускатиме більше українських політв'язнів): Савченко мучиться або й помирає з голоду - винуватий уже не Путін, а Порошенко (про таке карлик раніше міг тільки мріяти). Савченко відмовляється від голодовки - Путін отримує доказ, що це у неї просто такий стиль піару. Чим довше Путін не відпускатиме українців - тим серйознішою ставатиме проблема Савченко для стабільності в Україні. І нарешті, це відводить увагу українського суспільства від справжнього винуватця того, що українців незаконно утримують в Росії - від Путіна - і переводить її на непричетного Порошенка. Таким чином Савченко дає Путіну вагомі причини не відпускати українців! Навіщо Путіну звільняти заручників і втрачати таку можливість відігратися на Порошенко?.. Колосальна наївність та недалекоглядність Надії!..
 ·  Translate
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Ну вот и он - российский фашизм во всей "красе"! По мнению этого личного советника Путина именно за фашизмом будущее всей Евразии, и европейцы этого, якобы, тоже хотят. Не учел он, что европейцы этот путь уже прошли, и умные люди Европы просто не допустят возвращения к фашизму! Самим же европейцам стоило бы очень внимательно почитать эти откровения рашиста, ведь там упоминаются планы Путина на Европу: "мир и сотрудничество" под присмотром россиян и тех, кому они позволят быть у власти...
 ·  Translate
Личный советник Владимира Путина, политолог Сергей Караганов дал интервью германскому Der Spiegel, которое было опубликовано сегодня, 13 июля.
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Цікава вийшла історія з муралами: Дуже продвинуті сучасні "митці" ("від слова митися" (c) Андрухович) вирішили винести своє "мистецтво" в маси, але останні не тільки не оцінили деякі "шедеври", а навіть підняли чималий гвалт. І тут на захист своїх колег "митців" піднялась уся галицька богема (зі своїми друзями) і почала дорікати масам, що вони нічого в цьому не розуміють і тому повинні слухатись їх. Не бачиш геніальності в муралі?.. Тоді ти - бидло! Вже побачив?.. Молодець, тепер ти - "продвинутий"!..

А мені дивно... Невже наша богема зі своїми колегами "митцями" забули, як все це робиться?.. Не вперше ж виставляєте своє мальовидло! Підтримка таких "шедеврів" богемою потрібна до їх презентації, а не після! Без цього сучасне "мистецтво" нічим не відрізняється від дитячих малюнків!.. ;) Кожен мурал потрібно було прокоментувати якомусь Самборському чи Бончуку з обов'язковою згадкою, кого із себе для Франківська представляє такий коментатор (адже, маси можуть його і не знати). Для прикладу, можна було підписати (у дусі галицької богеми):

"Майбутнє явить себе аномальним й алогічним, але й ресурсним, екологічним, деморфологічним, деміфізованим, у формі Таблиць, Каракуль та примарних звивин. Тому набераємось сили та енергії, знання й волі для розуміння й розвитку."
Відомий франківський художник такий-то...

Побачивши такий напис під муралом (як це зазвичай і буває) більшість народу одразу ж побачила б у ньому і зміст, і красоту, і навіть геніальність (усе це там, насправді, не обов'язково має бути)!.. ;)
 ·  Translate
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Якщо послухати львів'ян, то в ситуації з сміттєзвалищем винуватий Садовий (саме тому був протест біля міськради)! Якщо послухати Садового, то зараз йому заважає... влада, Свобода, Укроп і т.д. (добре що хоч не Путін чи Обама)... Якось дуже змахує на спробу перевести стрілки (та ще й з додатковою вигодою для себе - звинувативши у всьому усіх своїх конкурентів)...
 ·  Translate
1
Add a comment...

Andriy Lesyuk

Shared publicly  - 
 
Час від часу мені закидають, що я не користуюся українською локалізацією деяких програмних продуктів та сервісів. Тому, вирішив написати цю статтю - буду кидати її усім, хто намагатиметься мені дорікати за таке. Крім того, в цій статті я пояснюю, чому я не користуюся українською локалізацією Facebook...

P.S. Коли націоналіст бачить, що хтось користується російською локалізацією замість української, він називає цю людину "кацапом", "москалем" і т.д. Коли ж нормальний українець таке бачить, він запитує себе, що можна зробити, щоб українська локалізація користувалась більшою популярністю. Шкода, що перекладають на українську переважно націоналісти...
 ·  Translate
1
Add a comment...
Andriy's Collections
People
Have him in circles
205 people
Cyntia Marwarni's profile photo
Alex Bevilacqua (alexbevi)'s profile photo
Max develops Trade's profile photo
Александр Зигаев's profile photo
Vladimir Ostapiv's profile photo
Evgen Rymar's profile photo
Ігор Сусяк's profile photo
Ihor Maslov's profile photo
Igor UA's profile photo
Work
Occupation
System/web programming, system administration and web design.
Employment
 • Kayako, Inc.
  Developer, 2011 - present
 • Outsourcing
  Armchair, 2006 - 2011
 • National Technical University of Oil and Gas
  Head of Software & Networking Lab., 2006
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Ivano-Frankivsk
Links
Contributor to
Story
Tagline
Author of Mastering Redmine book and 20+ Redmine plugins, a Kayako engineer.
Introduction

Andriy Lesyuk is an open source evangelist, an enthusiastic and passionate developer with more than 14 years of experience. He is skilled in Ruby, PHP, Perl, C, and more. His primary areas of interest are web development and Linux system development. Andriy is also the author of more than 20 open source plugins for Redmine. He lives and works in Ivano-Frankivsk, Ukraine.

Andriy started his career as an engineer at the Ivano-Frankivsk National Technical University of Oil and Gas, where he later became the Head of the Software and Networking Laboratory. For some time he worked as a freelancer developing custom Redmine plugins for companies worldwide, the most famous of which is oDesk. Recently Andriy joined the Kayako team which develops the world's leading helpdesk solution.

Education
 • National Technical University of Oil and Gas
  2006
Basic Information
Gender
Male
Other names
s-andy
Andriy Lesyuk's +1's are the things they like, agree with, or want to recommend.
Ukraine minister's abusive remarks about Putin spark diplomatic row
www.theguardian.com

Andriy Deshchytsia caught swearing about Russian president while trying to placate protesters outside embassy in Kiev

Mastering Redmine | Packt Publishing
www.packtpub.com

Chapter 2: Installing Redmine. Preface; Installing Redmine from the package. Installing Redmine and MySQL server. Configuring MySQL server p

Mastering Redmine
plus.google.com

Packed with expert advice, working examples, and tips, this book is an essential reference guide that you will turn to again and again as you work with Redmine.

This company made me be ashamed, that I had worked for it...
Public - 8 months ago
reviewed 8 months ago
1 review
Map
Map
Map