Profile cover photo
Profile photo
Andrius Uzkalnis
4,032 followers
4,032 followers
About
Andrius Uzkalnis's posts

Post has attachment

Post has attachment
Apie žėrtvas, kurios viena kitų nuotraukoms sako "nai nai nai" ir važinėja į svetimas vestuves, bet niekada neištekės.

Post has attachment
"Iš kur atsiranda minios tų ypatų, kurie gyvena savo tylius gyvenimus, bet jiems neužtenka savo tylaus gyvenimo, jie nori, kad ir apie kitus nešnekėtų? Jie atvirai bliauna, kad jie negali pasirinkti, kuo domėtis, o kuo ne, ir reikalauja, kad tos informacijos, kuri juos erzina, prie jų net neprileistų.

Iš esmės jie norėtų visuomenės, kuri spręstų už juos, ką jiems žinoti, ir yra pasiruošę aukoti savo laisvę. Antra vertus, jie yra kvaili, tai kam jiems ta laisvė."

http://protokolai.com/2016/08/07/prietrankos-skaitytojai-ar-cool-yra-buti-nezinomu/

Post has attachment

Post has attachment
Po tokių straipsnių aš staigiai pradedu turėti mažiau draugų.

(Coffee Inn - Miesto Kronikos)

http://protokolai.com/2016/06/05/futbolininkai-zvejai-fotografai/

Post has attachment
Apie galvijus, kuriuos išplovė, kaip nuodingas putas, netikėta parduotuvės banga.

"Lidlo atidaryme jie pamatė paskutinį savo Stalingradą: kelis lopinėlius žemės, kur jie dar gali sulošti pagal savo taisykles, tai yra, grūsdamiesi su kitais debilais idiotiškoje eilėje prie prekių, kurių pavadinimo ir paskirites jie atėję net nežinojo. “Ką duoda?” buvo tarybinio bydlo klausimas, pamačius kitus galvijus prie prekybos vietų. Jie čia galėjo panaudoti šiuos įgūdžius, tikriausiai vieną, paskutinį kartą, kol neateis pas juos Giltinė su dalge. Net ir Giltinė dirba pagal individualų planą ir ateina, kai jau būna tavo laikas. Prie Giltinės nereikia grūstis eilėje, jai nerūpi, kad tu jau nuo ryto lauki. Ji tave priims, kai jau bus metas."

Post has attachment
"Kai gyvenau Anglijoje, turėjau tokį vyresnio amžiaus bendradarbį, kuris negalėjo pakęsti mokėjimų kortele. Nors jam bankas buvo atsiuntęs kortelę, kad galėtų mokėjimus daryti ir grynuosius pasiimti, jis ją buvo numetęs, o vėliau atsiųstą PIN kodą išvis pametė. Jis nuvažiuodavo į banką, išrašydavo čekį ir kasoje pasiimdavo grynuosius pinigus. Tais laikais aš galvodavau, kad jis kažkoks frykas. Dabar supratau, kad jis buvo elitas."

http://protokolai.com/2016/05/23/grynieji-pinigai-mano-laime/

Nauja Adelės daina "Send My Love (To Your New Lover)".
Ją paliko diedas, bet ji sako, kad pats kaltas ir jam linki tipo sėkmės. Girdisi vyniojami snargliai ir aimanos. 10% klausytojų šniurkščioja nosimi ir mato dainoje pačias save. Likę 90% galvoja, kad ne be reikalo tave paliko, jei tiek zyzei ir skundeisi, you whiny self-centered bitch.

Post has attachment
"Kelionės yra, kaip aš pasakiau, svajonių ir lūkesčių produktas. Kelionė yra ne apie tai, ką tu pamatai ir prie kokio baseino tu sėdi su kokiu drinku, bet diferencialas tarp lūkesčių ir potyrių. Lūkesčius galima taip užkelti, kad nei geriausias pasaulio organizatorius, nei Dievas tavęs neišgelbės nuo nusivylimo."

Post has attachment
Užkalnio menotyros verpetai.
Wait while more posts are being loaded