Turiu gerų bendradarbių, kurie pagelbėjo su plotu. Taigi, yra tokios smagios patalpos (realiai dvi salės, ~22m ilgio kiekviena), sujungtos tarpusavyje, nenaudojamos - mes ten galim paskraidyt.
Mano idėjos dėl lenktynių - max 130mm frame (100mm rekomenduojamas), labai rekomenduojamos bet neprivalomos propų apsaugos, būtinas ryškus LED gale. Max 5.8G VTX galia 200mW, rekomenduojama 25mW, brushless ar brushed jūsų reikalas (vartai mažyčiai, tai reik orientuotis į tikrai mažus kopteriukus).
Renkamės du kartus per savaitę (šiaip niekas neriboja, nors ir kasdien, bet ar bus norinčių, etc) - pvz. trečiadieniais "savaitės lygos" tipo varžybos, sekmadienį treniruotės.

Privalumai: jau turiu raktus, netoli nuo Vilniaus (~3km nuo miesto ribos), ploto daugiau nei užtektinai, esant norui - galima padaryt per abi patalpas (teoriškai - t.y. jos sujungtos tarpinėmis patalpomis, realiai būtų sudėtinga), kiti po patalpas nesitrainios ir dalintis nereiks (nebent atsiras nuomininkai - sakė mažai tikėtina) + pyyyygiai!
Nu ir dar - yra smagių kliūčių kurias su laiku bus galima išnaudot kaip trasos elementus. Teritorija rakinama (ne darbo metu), su parkingu nėr problemų. Elektros užteks ir lengvai pasikraut akumus, ne vien apšvietimui (nereiktų piktnaudžiaut).

Trūkumai - nešildoma (bet langai vietose), centralizuoto apšvietimo nėra (bet pasidarysim kažkiek - originalių lempų manau nėra reikalo naudot), kažkiek varva stogas (galima trūktelt makrofleksu, ar užsilipt ant stogo, arba tiesiog užšals greit), elektrą reikia atsivest (sutvarkysim dar šią sav.), reikia išsišluot ir išsikuopt (organizuosim talką), reikia pagamint mini-trasos įrangą.

Kelios foto iš vidaus (netvarkyta, šian nufotkinau su aliofonu): https://goo.gl/photos/UX5YsqbiZhmmCAQEA

Dabar dėl $$$, mano siūlymas - 15€ "pradinis įnašas" (laideliai, apšvietimas, rozetės, vamzdeliai ir bilenkiek visa ko kita) + 5€/mėn (elektra/saldainiai savininkui), su sąlyga kad susirinks žmonių daugiau nei 4 ;-)
Galima būtų atleist nuo pradinio įnašo jei suklijuosit/sulituosit trąsos įrangą (nemaža dalis jau yra).
Ką manot?
-
votes visible to Public
71%
Tiek mokėsiu, sąlygos tinka, dalyvausiu
14%
Tiek mokėsiu, komentarai apačioje
14%
Per brangu, visa kita tinka
0%
Skraidau tik vasarą
0%
Kas tas yr????????????????
Shared publiclyView activity