Profile cover photo
Profile photo
Andrii Siergieiev
135 followers
135 followers
About
Andrii's posts

Post has attachment
Śląskie zamki: Racibórz

Na terenie Górnego Śląska nie brak ciekawych zamków, które mogą się pochwalić wspaniałą przeszłością oraz piękną architekturą. Jednym z tych obiektów, którym warto się uważniej przyjrzeć, jest zamek w Raciborzu. Co warto o nim wiedzieć? Dlaczego w czasie wycieczki po tym mieście warto poświecić mu Podróżujemy Razem!
https://phototravel.pl/slaskie-zamki-raciborz.html
Photo

Post has attachment
Śladami historii przez Śląsk – Tworków

Dla miłośników historii, Śląsk może się okazać niezwykle atrakcyjną krainą. Kto chce się o tym przekonać, ten w trakcie krajoznawczej wycieczki po Śląsku koniecznie powinien się zatrzymać w miejscowości o nazwie Tworków. Co można zobaczyć na jej terenie?

Atrakcje, które można zobaczyć na Podróżujemy Razem!
https://phototravel.pl/sladami-historii-slask-tworkow.html
Photo

Post has attachment
Perły polskiej architektury – Łańcut

Dla miłośników architektury, Łańcut może się okazać niezwykle atrakcyjnym kierunkiem wycieczki. Dlaczego? Bo to właśnie tu znajduje się wczesnobarokowa rezydencja magnacka, uznawana za jeden z najpiękniejszych zabytków tego typu w całej Polsce.Ufundowany przez Pileckich lub Stadnickich Podróżujemy Razem!
https://phototravel.pl/perly-polskiej-architektury-lancut.html
Photo

Post has attachment
Najpiękniejsze zabytki łódzkiej secesji
#Lodz, #Poland, #Polska
Piękne dekoracje, wspaniałe elewacje z bogatą ornamentyką oraz witraże – oto cechy typowe dla stylu secesyjnego. Łódź jest jednym z tych miast, na terenie których można się z tym stylem spotkać w wielu miejscach. Jakie obiekty mogą się okazać wyjątkowo atrakcyjne dla tych, którzy w czasie wycieczki po Łodzi chcą ujrzeć najciekawsze przykłady secesyjnej architektury na terenie tego miasta?

Podróżujemy Razem!
https://phototravel.pl/najpiekniejsze-zabytki-lodzkiej-secesji.html
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Przyrodnicze ciekawostki: polskie regiony, które mogą oczarować każdego

Matka Natura potrafi zaskakiwać swym bogactwem, a stworzone przez nią atrakcję mogą zachwycać turystów zafascynowanych przyrodą i naturalnym pięknem. Jakie regiony Polski zasługują na uwagę tych turystów, dla których podstawą udanego wyjazdu jest możliwość cieszenia się wypoczynkiem na łonie Podróżujemy Razem!
https://phototravel.pl/przyrodnicze-ciekawostki-polskie-regiony-ktore-moga-oczarowac-kazdego.html
Photo

Post has attachment
Włochy: te miasta zachwycą każdego miłośnika historii!

Kuszące pięknymi miastami, cennymi zabytkami i długą historią Włochy nie bez powodu są krajem, którym polscy turyści zachwycają się od lat. Wycieczki po tym państwie są przecież jedyną w swoim rodzaju lekcją historii oraz szansą na kontakt ze wspaniałymi dziełami sztuki. Co warto zobaczyć w tym Podróżujemy Razem!
https://phototravel.pl/wlochy-miasta-zachwyca-kazdego-milosnika-historii.html
Photo
Wait while more posts are being loaded