Profile cover photo
Profile photo
And Catering
5 followers
5 followers
About
Posts

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.andcatering.pl
Add a comment...

Post has attachment
AND Catering, Toruń – SMAK ESTETYKA PROFESJONALIZM
Przygotowujemy oferty cateringowe dostosowane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Pomagamy w doborze ilości oraz rodzajów potraw dostosowując tym samym ofertę do charakteru imprezy. Nasza kuchnia zadowoli zwolenników tradycyjnej kuchni polskiej jak i miłośników kulinarnych eksperymentów. Proponowane na naszej stronie potrawy to tylko fragment dostępnej oferty cateringowej. Warto podkreślić, że na życzenie klienta przygotowujemy bogate menu wegetariańskie dla wskazanej ilości osób.
Oferujemy organizację przyjęć i imprez w naszych salach bankietowych zlokalizowanych w malowniczo położonym Dworze Mieszczańskim przy ul. Podmurnej 4-6 w Toruniu z widokiem na Wisłę, zabytkowy ogród oraz ruiny zamku krzyżackiego. Ta niepowtarzalna, romantyczna sceneria i wyśmienita kuchnia składają się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług cateringowych.
Nasze potrawy dostarczamy również pod wskazany przez klienta adres. Dbamy o każdy szczegół organizowanych przez nas uroczystości niezależnie od ich lokalizacji.
Obsługujemy imprezy firmowe takie jak bankiety, spotkania biznesowe, przerwy kawowe, spotkania świąteczne z pracownikami, bale oraz uroczystości rodzinne takie jak wesela, przyjęcia komunijne, chrzciny, urodziny, rocznice, jubileusze, wieczory panieńskie i kawalerskie, grille, kinder bale, bale karnawałowe, stypy.
Na życzenie klienta oferujemy również:
•dekoracje stołów z żywych kwiatów
•dekoracje sal i przestrzeni imprezowej
•oprawę muzyczną
•usługi fotograficzne
•wideo-filmowanie
•ognisko i grill w zabytkowym malowniczo położonym ogrodzie w samym sercu starówki
Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i .. ŻYCZYMY SMACZNEGO
Photo
Add a comment...


Organizujemy wesela w Toruniu - przedstawiamy piękną salę na wesele 2015.
 Klimatyczne miejsce w Dworze Mieszczańskim na ul. Podmurnej 4-6 w Toruniu
Sala mieści się na pierwszym piętrze zabytkowego Dworu Mieszczańskiego przy ulicy Podmurnej.
 Do dyspozycji jest ogródek pod gołym niebem w międzymurzu zabytkowej części Torunia, jak i balkon z widokiem na Wisłę.
Przedstawiamy Państwu ofertę zorganizowania imprezy okolicznościowej - wesela, chrzcin, imprezy firmowej w niepowtarzalnym miejscu.
Oferujemy salę na wesele, oraz przestrzeń plenerową na przyjęcie - Pierwszą Komunię Świętą, wesela, chrzciny i na inne imprezy okolicznościowe - z widokiem na Wisłę, Kępę Bazarową i zabytkowy pejzaż dawnego Torunia.

Poniżej: widok z zabytkowego balkonu w Dworze Mieszczańskim na Wisłę i Kępę Bazarową:
widok na Wisłę


Wesele, to ważny moment w życiu każdego człowieka. Spraw, by ta chwila była niezapomniana. Wesele w ścisłym zabytkowym centrum Torunia, to gwarancja przeżycia niezapomnianych chwil. Jeśli cenisz sobie zabytkową atmosferę Torunia, kameralny klimat, klimatyczne międzymurze Dworu Mieszczańskiego, to jest to oferta skierowana dla Ciebie.
Najpiękniejsza część ulicy Podmurnej, kwintesencji Starego Miasta w Toruniu - przy Wiśle i Bramie Mostowej.
Ogródek idealny na wesele pod gołym niebem w Toruniu, z możliwością rozpalenia ogniska. Jedyne takie miejsce na Starym Mieście (!)
Add a comment...

Post has attachment
Witamy na naszym profilu na Google+. Zapraszamy do korzystania z usług cateringowych oraz możliwości wynajmu sali na wesele, bankiet, przyjęcie lub imprezę firmową.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded