Profile cover photo
Profile photo
ampm DESIGN Agnieszka Kołacka
7 followers
7 followers
About
Posts

Post is pinned.
Oferujemy Państwu wykonanie kompleksowego projektu wnętrz mieszkalnych, a także wnętrz biurowych i handlowo-usługowych, a także nadzór na budowie i pełną dokumentację wykonawczą. Zapraszamy do współpracy!
Add a comment...

Post has attachment
Świadczymy usługi z zakresu projektowania domów i mieszkań, ale chętnie zajmujemy się również aranżacją barów, kawiarni, lokali gastronomicznych oraz handlowo-usługowych. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że wnętrze będzie funkcjonalne, nowoczesne i komfortowe. Zapraszamy na http://ampmdesign.pl/projekty/.
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy kompleksowe wykonywanie wszystkich usług, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety usług! Na naszej stronie internetowej znajdują się trzy szczegółowe opisy każdego z pakietów. W razie wszelkich wątpliwości dotyczących naszych usług, zachęcamy do kontaktu! http://ampmdesign.pl/kontakt/

Add a comment...

Post has attachment
Chcesz skorzystać z oferty prawdziwych fachowców z zakresu aranżacji wnętrz? Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znaleźć można szczegóły naszej oferty oraz przykładowe realizacje naszych projektów http://ampmdesign.pl/projekty/. Zachęcamy do współpracy!

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie każdy zdaje sobie sprawę, że równie istotne w dobrej restauracji jest smaczne jedzenie, jak i odpowiedni wystrój lokalu. To właśnie on ma ogromny wpływ na to, czy w restauracji zapanuje wyjątkowa atmosfera, która przyciągnie gości. W AMPM Design znajdą Państwo ofertę przygotowania projektów wnętrz restauracyjnych. Zapraszamy na http://ampmdesign.pl/oferta-i-proces/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W codziennej pracy kierujemy się przede wszystkim pasją i doświadczeniem. Każdego dnia dostarczamy naszym Klientom nietuzinkowe projekty wnętrz dostosowanych do ich potrzeb. Wszystkich zainteresowanych świadczonymi przez nas usługami, zachęcamy do odwiedzenia nas na http://ampmdesign.pl/projekty/.

Add a comment...

Post has attachment
Tworzymy projekty dla ludzi i dzięki ludziom! Wnętrza AMPM Design są wynikiem uważnego słuchania potrzeb naszych Klientów, ich charakterów i gustów! Kreujemy wnętrza, które są funkcjonalne, spójne i komfortowe w użytkowaniu. Dowiedz się więcej o nas, wchodząc na http://ampmdesign.pl/studio/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Architekci AMPM Design posiadają ponad 10 lat doświadczenia w projektowaniu wnętrz, a ich największą inspiracją są Klienci, dzięki którym mają możliwość tworzenia wnętrz niepowtarzalnych. Jeżeli szukasz studia projektowego, które będzie w stanie zrealizować prawdziwe wyjątkowe aranżacje to odwiedź nas na http://ampmdesign.pl/studio/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aranżacje wnętrz wykonujemy w profesjonalnych programach komputerowych, co pozwala na precyzyjne przekazanie idei projektu w czytelnej prezentacji i zrozumiałej formie jednocześnie. Zajmujemy się także nadzorowaniem wykonania naszego projektu. Więcej informacji na http://ampmdesign.pl/studio/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podążając za nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi należy pamiętać, że nie warto traktować ich zbyt serio. Zbyt kontrowersyjne pomysły mogą się szybko nudzić. Najważniejsze jest, aby mieszkanie odzwierciedlało w jakiś sposób nasze upodobania, bo dzięki temu będziemy się w nim dobrze czuli. Zapraszamy na http://ampmdesign.pl/studio/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded