Profile

Cover photo
Amirreza Nasiri (‫امیررضا نصیری‬‎)
Attends Seraj University
Lives in Tabriz
629 followers|25,884 views
AboutPostsPhotos

Stream

 
ابزار دانلود و مشاهده عکس کامل پروفایل اینستاگرام
.
.
.
#ByteGate #Instagram #Amirreza_Nasiri  
 ·  Translate
5
Taher Rashidi's profile photo
 
سلام امیررضا میگم میخوام رمز مودمم عوض کنم چجوری با گوشی اندرویدش ۴۴۴۴اسم مدمم TP-LINK
 ·  Translate
Add a comment...
 
هر آنچه که باید درباره ردیابی و بدست آوردن موقعیت از طریق شماره موبایل بدانید. با تکنولوژی‌های ردیابی آشنا شوید و در دام کلاه برداران نیفتید!
.
.
.
#ByteGate #Amirreza_Nasiri #GPS #GSM #Tracking  
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
آموزش فعال کردن تایید دو مرحله ای در تلگرام گوشی های هوشمند، تحت وب و دستکاپ برای افزایش امنیت
.
.
#ByteGate #Amirreza_Nasiri #Telegram #Security  
 ·  Translate
4
Amirreza Nasiri (‫امیررضا نصیری‬‎)'s profile photoZahra Mjv's profile photoMehdi Mohseni's profile photo
13 comments
 
ممنون از مطالب مفیدت علیرضا جان
 ·  Translate
Add a comment...
 
آیا می‌دانستید ماوس شما در هر ثانیه صدها یا هزاران عکس می‌اندازد؟
پست "ماوس چیست و چگونه کار می‌کند" را بخوانید.
.
.
.
ByteGate.ir
#ByteGate #Amirreza_Nasiri #Mouse #Razer  
 ·  Translate
5
رضا سربنانی's profile photo
 
Hello amirerza

I'm alireza
I like know you
Add a comment...
 
دی وی دی چیست و چگونه کار میکند؟ (از دستش ندین!)
.
.
.
ByteGate.ir
#Amirreza_Nasiri #ByteGate #DVD  
 ·  Translate
3
مستر نود's profile photo
 
دایره سفیدنازک
 ·  Translate
Add a comment...
 
آیا تلگرام قابل هک شدن است؟ هک تلگرام چگونه انجام می‌پذیرد؟ چگونه از هک شدن تلگرام خود جلوگیری کنیم؟ هر آنچه که درباره هک تلگرام باید بدانید.
.
.
ByteGate.ir
#Telegram #Amirreza_Nasiri #ByteGate  
 ·  Translate
5
MOHAMMAdD habibi's profile photo
 
امیر رضا تلگرام بهم پیام میدی لازمه❤ http://telegram.me/meyoumee
 ·  Translate
Add a comment...
 
منتظر خبرهای خوبی از طرف ما باشین :) به همین زودیا ...
راستی تو کانال تلگراممون منتظرتون هستیم: @ByteGate
https://telegram.me/ByteGate
 ·  Translate
6
Add a comment...
 
راهنمای جامع افزایش امنیت تلگرام و جلوگیری از هک شدن اکانت تلگرام + لینک مربوط به آموزش‌های تصویری کامل و فارسی
 ·  Translate
3
Amirreza Nasiri (‫امیررضا نصیری‬‎)'s profile photoSyah Medad's profile photoMahdi Dorostkar's profile photoamir ali's profile photo
6 comments
 
سلام یه سوالی داشتم میخوام وارد تنڟیمات مودم تی پی لینک بشم ایا باید حتما مودم رو روشن کنم و سی دی رو بذارم تو کامپیوتر یا روش دیگه ای هم هست ک بشه وارد تنظیمات مودمم بشم ـممنون
 ·  Translate
Add a comment...
 

آشنایی با فایل سیستم ان‌تی‌اف‌اس (NTFS) ویندوز و مشخصات و قابلیت‌های مهم آن. فایل سیستم یکی از مواردی است که هنگام فرمت کردن درایوها باید آن را انتخاب کنید.
.
.
.
#ByteGate #Amirreza_Nasiri #NTFS #Microsoft #Windows  
 ·  Translate
4
Add a comment...
 
آشنایی با انواع میکروفون‌ها (خازنی - داینامیک و روبانی)، مزیت و معایبشان و نحوه کار آن‌ها با شکل
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
آشنایی با مفاهیم سیگنال و داده‌ی دیجیتالی (Digital) و آنالوگ (Analog) به زبان ساده که هر دو از موضوعات پایه‌ای در یادگیری مباحث کامپیوتری و الکترونیکی هستند.
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
راهنمای خرید هارد دیسک اینترنال یا داخلی
.
.
.
ByteGate.ir
#ByteGate #Amirreza_Nasiri #HDD #Seagate #Westerndigital #WD #Toshiba #HGST  
 ·  Translate
3
Add a comment...
Work
Occupation
Program Developer, Administrator of Bytegate and Bobet, Interested in Information Security
Skills
Writing - Researching - Computer sciences
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Tabriz
Contact Information
Home
Email
Google Talk
nasiri.amirreza.96
Story
Tagline
Delix.ir, ByteGate.ir , Bobet.ir :)
Introduction
I love computers, technology and everything about them. I love learning new things and helping people solve their problems :)
Bragging rights
I know a lot :D *just kidding*
Education
  • Seraj University
    Information Technology, 2015 - present
  • Bagher Sadr High-School
    2012 - 2015
  • Alizadeh School
    2009 - 2012
Basic Information
Gender
Male
Birthday
December 7, 1996
Relationship
Single
Other names
امیررضا نصیری‎, Amir reza Nasiri