Profile

Cover photo
‫سید امیر سجادی‬‎
Works at بیهق
Attended دانشگاه سجاد مشهد
Lives in ایران - سبزوار
2,608 followers|192,469 views
AboutPosts

Stream

 
علوم پزشکی سبزوار
1
1
miss mdy's profile photo
 
zende bad sabzevar
Add a comment...
 
موشک اولین سرویس ساخت ربات خبرخوان تلگرام
2
Add a comment...
 
بررسی پرسش‌ها و ابهاماتی که پیرامون کشف اجسادی عجیب در گوشه و کنار جهان، در ذهن بشر شکل گرفته است.
2
amir ghorbani's profile photo
 
این چیه ؟
 ·  Translate
Add a comment...
 
تماشا کنید: تایم لپس ایجاد شده توسط گوگل از تصاویر عمومی کاربران
2
Add a comment...
Have him in circles
2,608 people
‫پایگاه اطلاع رسانی حاج محمد یزدخواستی‬‎'s profile photo
kyomars v's profile photo
Mohsen Taheri's profile photo
Faeze Ghorbannezhad's profile photo
‫چاپ فلز و پلاستیک‬‎'s profile photo
mohammad nosrati's profile photo
Mohammad Shams's profile photo
Sheri Dana's profile photo
Ricardo Escalante's profile photo
 
مروری بر زندگی بابک زنجانی
1
Add a comment...
 
غدیر روز اثبات امامت ائمه طاهرین (علیهم السلام) بر شیعیان حضرت مهدی مبارک باد.
سرویس موشک - اولین سرویس رایگان مدیریت ربات تلگرام در ایران
https://moooshak.com
 ·  Translate
5
Add a comment...
 
<span dir="rtl">موشک اولین سرویس ساخت ربات خبرخوان تلگرام</span>‎
4
Add a comment...
 
http://moooshak.ir

اولین سرویس هوشمند ساخت ربات خبرخوان برای تلگرام در ایران راه اندازی شد
ربات خبرخوان چیه !؟
ربات خبرخوان به رباتی میگن که توی تلگرام همیشه آنلاینه و به محض اینکه خبری توی سایت شما درج بشه اون رو برای تمام کسانی که ربات رو دارن ارسال میکنه همچنین این ربات میتونه توی گروه ها هم فعالیت داشته باشه ;).

این یعنی افزایش بازدید و اطلاع رسانی دقیق
 ·  Translate
7
‫سید امیر سجادی‬‎'s profile photo‫محمدامیر لطفی (سائل الزهرا)‬‎'s profile photo
2 comments
 ·  Translate
Add a comment...
 
سربداران/ کتاب «وزیری امیرحسنک» که می توان از آن به واسطه‌ی نویسنده، ناشر و سوژه مورد بحث کتاب، یک اثر تمام سبزواری یاد کرد، در دو ماه ابتدایی سال ۹۴ توانسته است برای مدتی طولانی در ردیف پرفروش ترین کتاب های ایران قرار گیرد. به گزارش مجله تحلیلی اسرارنامه، در حالی که چندی قبل خبر بیشترین میزان ...
5
Add a comment...
People
Have him in circles
2,608 people
‫پایگاه اطلاع رسانی حاج محمد یزدخواستی‬‎'s profile photo
kyomars v's profile photo
Mohsen Taheri's profile photo
Faeze Ghorbannezhad's profile photo
‫چاپ فلز و پلاستیک‬‎'s profile photo
mohammad nosrati's profile photo
Mohammad Shams's profile photo
Sheri Dana's profile photo
Ricardo Escalante's profile photo
Education
  • دانشگاه سجاد مشهد
    نرم افزار - کامپیوتر‎, 1386 - 1388
  • دانشگاه امام خمینی
    کامپیوتر‎, 1384 - 1386
  • هنرستان چمران
    کامپیوتر‎, 1383 - 1384
Basic Information
Gender
Male
Looking for
Friends
Birthday
September 18, 1988
Relationship
Single
Other names
Amir Programmer, Single Programmer, Sabzevar Programmer
Story
Tagline
عشق من برنامه نویسی
Bragging rights
عشق من برنامه نويسي
Work
Occupation
توسعه دهنده ، برنامه نويس و طراح وب و برنامه های کاربردی
Skills
برنامه نویسی ، طراح گرافیک ، مهندسی نرم افزار ، توسعه دهنده
Employment
  • بیهق
    برنامه نویس ارشد‎, 2005 - present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
ایران - سبزوار
Previously
ایران-مشهد
Contact Information
Home
Mobile
09308303888
Address
سبزوار
Work
Email